Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

musiałam przerwać pisanie, bo miałam telefon a przecież pisałeś o 100. Nie będę tu się licytować, kto więcej setek przeżył na kaffe :D ale za to toast wzniosę, byśmy takich setek mieli jeszcze wiele:D Szampan odkorkowany, strzelił na wiwat. Nalewam w kielonki i wznoszę toast za 100 i za nasz pobyt tutaj Y Y Y Y Y Y Y Y http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShBifW7VrinKa0gU1Vcgepbw3qSMMW_fKNmLwpWQKnsXjFmxGoSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Saam, ale trafiłeś w 10 a dla mnie to nawet w setkę :D uwielbiam rurki z kremem, naprawdę uwielbiam. Jakby na dowód tego, właśnie wczoraj zakupiłam via net 2 komplety rurek do pieczenia rurek:D Uważam że najlepsze rurki z bitą śmietaną jadłam w Krościenku i ile razy jestem w tamtym rejonie, zawsze jadę tam na rurki :D Super że je tu pokazałeś...eh...zjadłabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że setkowa impreza w najlepsze !!! ja też lubię rurki ale wolę te cieńsze z bitą śmietaną więc dorzucę by nie zabrakło i było urozmaicenie :) http://i.pinger.pl/pgr76/2a04c5ec0013cfb9515300e0/rurki%20z%20bit%C4%85%20%C5%9Bmietan%C4%85.jpg toast też wychylę bo już mogę bo wysiadłam zza kółka ;) o Ferdzi :) ale misz- masz w tym tłumaczeniu :D próbowałam w tekstowie ale tam nie było normalnego tłumaczenia więc musimy się zadowolić tym co jest. A występ tego Polaka akurat oglądałam i też mnie zadziwił pomysłowością :D o Saam :) sprawa do mnie jest jeszcze czy już się rozwiązała ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) chodziło mi również o to abyś zaśpiewała sto lat na sto. Teraz po toaście jeszcze lepiej Ci pójdzie ;) dziękuję za urozmaicenie i za link do piosenki :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie wiem czy to dobry pomysł by topik sto lat przetrwał? :D trzeba by nasze dzieci, wnuki i prawnuki zacząć wdrażać w temat ;) ale wierszyk mogę zadedykować :) Filtrownicy moi mili dzisiaj święto mamy setnej stronyśmy dobili i rurki wcinamy :P :D pijmy zdrowie na topiku bo przyjaciół tu bez liku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Calinessa, no dzięki że puściłaś linka do tego grajka. W mojej głowie zapisał się jako śpiewający instrukcję a tu rzeczywiście była instrukcja do ćwiczeń:D Jestem jednak pewna, że usunięto tą część kiedy śpiewał słowa innej instrukcji. Oglądałam na żywo i na pewno śpiewał dłużej i było tam jeszcze kilka ostrych słów. Jak zwał tak zwał, ale chłopak pomysłowy, trzeba przyznać, ma tupet:D Fajnie że już jesteś po jeździe, czyli dzisiejszy stres pomógł Ci zmobilizować organizm do walki z wirusem i jesteś już zdrowa, super. Świetny wierszyk ułożyłaś, zdolniacha jesteś, tak na poczekaniu, super. Ciekawa jestem dlaczego nie ma Daa? Czyżby puściła focha ? Przez to pochmurno na topiku, słoneczka brak:( U mnie nadal nie pada, może w nocy coś się przywlecze. Kolejny kielonek wypity za 100 Wasze zdrowie !!! Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak :D Daa witaj słoneczko👄 Już nie śpij i nie przeżywaj snu, za chwilę dzień się skończy i będzie nowy sen, lepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa niestety bardzo źle się czuje :( i nic chwilowo więcej nie może. Ale Abbe usłyszała, miałaś Ferdzi dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Calinessa za wieści od Daa. Rozumiem, że może czuć się źle i dlatego nigdy nie popędzam ani nie nalegam. Miałam nadzieję że z biegiem dnia, słabości przejdą, przykro że jednak nie. Daa, kochana zdrowia Ci życzę 👄 Pożegnam się już, bo za chwilę pewnie znów będzie albo telefon, albo skyp się odezwie i już nie będę mogła tu kuknąć. Mam nadzieję, że choć dziś był 13 to jednak dla Was nie był to zły dzień. Życzę wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Spokojnej nocy i ja życzę miła Ferdżi :) cieszę się, że znów muzyka sie podobała ...;) Liness :) miło mi sie zrobiło jak napisałaś, że słuchasz moich zostawionych nutek ...;) no i, że i Tobie wpadły w ucho ...;) Daa:) zdrowia życzę i dobrego samopoczucia :) Magdo :) pozdrowionka i dziś przesyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) schrupaj sobie rurkę na zdrowie :) albo dwie, jedną grubszą drugą cienką...pewnie jesteś łasuchem ;):D i zagraj coś :) Ja już muszę zmykać ... dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór znanym i nie znanym i pozdrawiam ciepło. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do biurka zgasić laptopa i co widzę ? Meri ????? Witaj nam na tej setnej stronie🌼 ściskam Cię mocno by odpędzić od Ciebie te wszystkie przeciwności losu jakie Cię spotykają :( buziaczek👄 bo muszę już zmykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Liness ;) widzisz, przegapiłem te rurki jakoś w tej ilości postów ... chętnie wezmę i nawet dwie, jak mówisz ...;) moja koleżanka ma z nimi ciekawe skojarzenia ...:P :D no ale Ona w ogóle niesamowita jest 👄 ...a, że łasuchem jestem, to okazało się jak byłem w Twoim City ...(prawdopodobnie będę znów od środy) ...jak zwykle na lody sie wybrałem do galerii ...i podkusiło mnie wziąć 4 gałki ...:P a tam nie żałują i gałki potężne ...;) no i co? no i na drugi dzień czułem tego skutki w gardle ...;) :D Zaraz coś poszukam w mojej bibliotece muzycznej ...:) Dobrej i spokojnej nocy Liness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maribell :) no jak dobrze Cię widzieć ;) miło, że wpadłaś na moment z dobrym słowem ...;) pozdrawiam równie miło i ciepło ...:) dobrego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Liness, dziękuję dla Ciebie Oli pewnie zaraz pojawi się Gospodarz to też Jemu pomacham 🖐️ i... zmykam. dobrego snu wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Oli za piosenkę, myślę, że innym też przypadnie do gustu. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Ja dzisiaj jestem opóźniony bo dłużej pracowałem a po pracy miałem coś do załatwienia. l Pozdrawiam Marii 🌻 która wreszcie do nas zajrzała a także Danusię 🌻 odpoczywającą. Oczywiście Oliviera również l Ponieważ padam to również się pożegnam życząc wszystkim dobrej nocy :) l kolorowych sto pierwszych ... l do juterka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×