Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dobrej nocy Ferdzi ,prostuj Twoje nadwyrezone plecy .Jutro bedzie lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tak dobrze. To że dwa razy udało mi się przepchnąć własną propozycję nie oznacza że zdobyłem monopol. Już dostałem zapowiedź że przy remoncie następnego pomieszczenia które niebawem się rozpocznie nie będę miał nic do powiedzenia. Na szczęście posiadam odpowiednie narzędzia perswadujące ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Ferdzi, miłych snów :) o Daa:) Ty nie szukaj dziury w całym, jeśli jest zgoda i jedno drugiemu nie wadzi oraz zaspokaja potrzeby drugiego to jest ok :D:D o Saam:) to nie tak, by zawsze ,,walić pięscią w stół,, ale od czasu do czasu trzeba poczuć silnego mężczyznę w domu:classic_cool: oczywiście trzeba nim być a nie udawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi odżegnuje się od sztuczności. . Nie wiem czy podążam właściwym tropem ale przecież może być wiele bardzo naturalnych pomocników, występujących w przyrodzie :D niestety zamontować bateryjek w nich się nie da :p A własne paluszki są czymś naturalnym czy sztucznym ? ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cieplutko i spokojnie na dworze, właśnie byłam rowerkiem w Żabce bo mi się żelek zachciało. Rzeczywiście już mi lepiej, wyleżałam się, wygrzałam, czasem M ma racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę innym tropem bo przecież Ferdzi napisała, że im dalej od domu tym lepiej a co jakiś czas znika na dłuższy czas się relaksować :P ale niech to będzie jej tajemnicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) do ubijania kotletów, do odkręcania słoików i do trzepania dywanów zawsze jestem bezbłędnie typowany więc chyba pozycję silnego jeszcze posiadam :D l Idę korzystać ze stacji pomp. Podgrzać niestety muszę saam. Ale to już zrobione. l Dobrej nocy życzę wszystkim :) l kolorowych radiowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm..... dziwne zachcianki. Chyba że ktoś tu zna sposób przerobienia paczki na jeden duży żelek :p :D l kolorowych żelkowych .... ;) l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz ide zmyc brudy z calego dnia :D Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam że są przeróżne fantazje i fetysze. Są tacy którzy lubią na moście lub pod mostem. Jednych podnieca wysokość a innych lochy. Winda lub pociąg również mogą być dodatkową podnietą. Zwłaszcza takie pendolino. W domu wszystkiego się nie ma więc nic dziwnego że niektórzy z niego znikają na jakiś czas ;) l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy spać a mi odwrotnie😭dopiero się działać chce. Zrobię sobie jeszcze test on line....he he taki duży żelek mógłby się przyśnić :D dobranoc Daa :) śpij spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie Widać spałam miejsce w miejsce, bo już przed 6 się obudziłam. Dziś w kalendarzu stoi ; Dzień Czekolady, Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki, Dzień Ptaków Wędrownych. Właściwie najbliższe dla mnie święto to Dzień czekolady. Mogę powiedzieć że dzień bez czekolady to dzień stracony :D Lubię gorzką, taką 90 % ale też mleczną z orzechami laskowymi, całymi zatopionymi w czekoladzie, a najlepiej żeby ich było bardzo dużo:D Ptaki wędrowne przelatują nad moim domem, najbardziej lubię bociany. Z Lotnictwem, też od czasu do czasu miewam kontakty, tak że świętować mogę dziś potrójnie :D Calinessa, jak się cieszę że już wczoraj było Ci lepiej, nawet pojechałaś do sklepu. Pewnie żonkil był w pracy, bo przecież nie wierzę, że gdyby był w domu to pozwoliłby Ci jechać. Widać, że jako opiekun chorych zdał egzamin na piątkę. Saam, ciekawa jestem za które pomieszczenie teraz się zabierzesz, czy to będzie kolejna łazienka, czy może pokój? A tak swoją drogą, to Twoja żonkila powinna być szczęśliwa że ma Ciebie, bo gdzie znalazłaby drugiego tak pracowitego faceta. Nie dość że zaradny, złota rączka to jeszcze szatan w łóżku, taki facet w domu to skarb. Wracając na moment do wczorajszego tematu, to nie mam ani wygórowanych fantazji, ani nie jestem zwolenniczką fetyszy. Jestem zwykłą wiejską babą :P z krwi i kości która "lubi seks jak koń owies" :D:P:P Daa, Ty szczęściaro, chciałabym aby mój żonkil był we mnie tak wpatrzony jak Twój w Ciebie. Nie narzekaj więc na nudę, ale sama postaraj się wynagrodzić mu jego dobroć i czułość wobec Ciebie. Choć jeszcze bardzo wcześnie, zostawiam kawusię na rozbudzenie, czekoladę gorącą na wzmocnienie, soczek owocowy na dodanie energii. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Cześć Ferdzi :) fajnie komentujesz zbierając fakty o każdym z nas :D To prawda, mój M chyba powinien mieć chorą kobietę. Lubi niańczyć i mieć władzę absolutną nademną gdy jestem chora. Pojechałam do sklepu za jego wiedzą bo miałam przy okazji puścić lotka no i kupić mu piwko :D tym zawsze go przekupię ;) piwko i żelki kupiłam a lotka nie zdążyłam bo kobieta przedemną tak rozwlekała swoje zakupy, że zamknęli system o 21:30 :-O dosłownie zabrakło mi minuty! Dzisiaj też odpoczywam bo już z rana załatwiłam sobie UŻ-tkę. Ciężko by mi było pracować 9 godzin gdy co chwile kręci w nosie :D Ferdzi, teraz to myślę, że spotykasz się z jakimś lotnikiem :P :D :D dzięki za czekoladę, lubię gorzką z bakaliami z terrawity. Ale wszystką wyjadłam, została tylko nutella, którą też pewnie już dokończę bo zaczyna być widać dno w słoiczku :D Te słodkie, mleczne czekolady też lubię ale, żeby nie mieć wyrzutów sumienia podrzucam je M. On zjada całą tabliczkę na raz :-O Co tam jeszcze było ? a, ptaki wędrowne...ech o ptakach można by dużo mówić bo to miłe stworzonka :) o troszkę dzisiaj u mnie mniej błękitu ale słoneczko dzielnie się przedziera :) o miłej niedzielki wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Brunetki, blondynki..... ja wszystkie was dziewczynki, zjadać chcę.... la laa laallala laalala la.... l Spokojnie, spokojnie, w tej chwili mam na myśli mleczne, gorzkie, białe, deserowe, nadziewane itd. itp. Wszystkie lubię, wszystkie chcę. l dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l U mnie jeszcze slonecznie ale jest już silny i zimy wiatr. Przebywanie na świeżym powietrzu w przeciwieństwie do dnia wczorajszego nie jest przyjemnością. l udanej niedzieli wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ No prosze ,nie dosc ,ze zaradny i szatan w lozku jak mowi Ferdzi ,to jeszcze radosno-spiewajacy od samiuskiego rana :-) Wiemy ,wiemy Saam ,ze lubisz slodkosci i nie tylko ,wszak saam mowiles ,ze masz miano 'odkurzacz ':-) Moje malenstwo jeszcze w pieleszach :-) a ja siedze ,pije kawe i juz dwa razy zabieralam sie za pisanie ,ale mysli mam niepoukladane i wszystko sprowadzaloby sie do lozka :D To moze pojde obrac ziemniaki na obiad :-) Dobrego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :) To pewnie wiosna tak działa :D bo ja też już dobrą chwilę wyszukuję jakiegoś pikantnego obrazka z czekoladą :P ale na początek grzecznie i uświadamiająco... http://b4.pinger.pl/cc9974b47564ed310bfd32781c7c9e60/czekolada.jpg o Też zrobię dzisiaj ziemniaczki ale z jajkiem sadzonym i mizerią bo coś nie mam ochoty na tłusty rosół z kaczki. Zostało jeszcze dużo tłuścin ze świąt więc nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada to salatka :-),dobre sobie . Ja dzis konczylam swiateczna karkowke pieczona na chleb ,bo M juz nie mial na nia ochoty,tak wiec oprocz zamrozonego makowca nic juz nie ma swiatecznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze świąt została jeszcze biała kiełbasa i galareta z golonek wieprzowo-indyczych. I kawałek kupnego piernika ponoć bez konserwantów. Mam chęć na puure ziemniaczane, mam maślaneczkę do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 zdawałoby się że obieranie ziemniaków to czyność zupełnie neutralna. Są jednak tacy którzy w kształtach bulw doszukają się podtekstów. Inni zręcznymi r/u/c/hami rąk i ostrym nożem potrafią westrugać to o czym myślą. Ja saam przy okazji usuwania oczek wycinam rożne fantazyjne szparki i dziurki. Mina Twojego żonkila byłaby pewnie bezcenna gdybyś mu podała na talerzu ziemniaczki o anatomicznych kształtach. Chyba nie muszę Ci podpowiadać że trzeba je ugotować al dente co by się nie rozsypały. To czy polać je sosem czy tylko opruszyć koperkiem zostawiam Twojemu gustowi. Sprawa się nieco komplikuje jeżeli zaprosilaś na obiad potomstwo. Jeżeli nie macie zwyczaju zaglądać sobie w talerze to po prostu im podać możesz podziabane albo te rozgotowane. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Hej Saam Calinessa, to nic nowego, że faceci lubią mieć władzę, jeśli nie ma innej to chociaż tą nad kobietą :D No ale jeśli przy tym jest troskliwy, to ja bym nie protestowała, o mnie nikt nigdy tak się nie troszczył:( Dobrze że masz wolne, przynajmniej dalej będziesz otoczona opieką i czułością. Przykro mi że nie zdążyłaś wysłać lotka, a nóż czy widelec byłabyś dziś właścicielką 40 milionów...szkoda, ale może następnym razem się uda. Masz rację, czekolada to sałatka :D też tak sobie wmawiam :P Twoja galaretka chyba już będzie do wyrzucenia, po tylu dniach ? W mojej zamrażarce sporo jeszcze zostało od świat, a to dlatego że zawsze dużo za dużo przygotowuję :D A co ja zrobię jak lubię mieć wszystkiego dużo ?:P:P Saam przywitał nas dziś śpiewająco, czyli wiosna w sypialni także :D , bo skąd byłby tak dobry humor z rana ?:P U mnie miało w nocy padać ale nie padało. Teraz jakieś 16 st, ale jest wietrznie i też niezbyt przyjemnie, zwłaszcza jak piszesz Saam, po wczorajszym dniu, kiedy u mnie było ponad 20 stopni. Czekolada to afrodyzjak, więc się nie dziwmy że nam smakuje :D Daa, Twoje myśli nie poukładane a może nieuczesane ? i trzeba było je troszkę pod włos ?:D Zamiast pozwolić żonkilowi wylegiwać się w pieleszach, trzeba było zanieść mu gorącą czekoladę, na pewno by zrozumiał aluzję a Tobie od razu myśli by się uczesały:D Ty zamiast tego do garów idziesz...eh, może jednak zaszalejesz dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z piuure to już niewiele się daa zrobić 😭 chyba że łyżką lub palcami uformować odpowiedni kształt a maslankę wlać do środka :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popycham, a przy okazji napiszę, że u mnie dziś na obiad, rosół, ten kiedyś zamrożony:D ale za to świeży makaron nitki, do tego ziemniaczki tłuczone z masełkiem, pierś kurzęca z grilla i sałatka z pomidorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę mam już pod nosem a gorzka leży w barku. Idę się do niej uśmiechnąć i rozebrać ze sreberka. Jednak ja nie jestem takim mocarzem jak Ferdzi i 40 procent, góra 70 procent mi wystarcza. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy otwieram stronkę, po prawej stronie jest reklama Liren i przyszło mi do głowy zapytać Was dziewczyny jakiej firmy fluidów używacie ? bo ja akurat tej właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×