Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ech te zagadki teraz są chyba pod wpływem gier komputerowych:D Ja już mam chate ogarniętą, ziemniaki ugotowane, sosik z łopatki i sałata ze śmietaną gotowe, czas szykować się do pracy. Z tego też powodu wychyliłam tylko mały łyczek trunku za zdrowie Daa a po pracy łyknę więcej na lepszy sen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Celinka juz pewnie pobiegla ,a raczej pojechala rowerkiem do pracy ,Cal niech klienci mili beda 🌻. Saam ,wiem ,ze bys mnie nie skrzywdzil ,a moje zeberka i cala reszta po ostatnich przejsciach rzeczywiscie wygladaja slabiutko ,prawie nie ma na nich tluszczu :D. Warto sie przytulac ,a niektorzy maja opory przed tym ,chyba sie wstydza lub nikt ich w dziecinstwie nie przytulal ,smutne to . Wiele problemow natury psychicznej bierze swoj poczatek w zaniedbaniu takich potrzeb w dziecinstwie .Dotyk i przytulanie moze redukowac lęki ,zwieksza zaufanie i poczucie przywiazania do drugiego czlowieka ,zmniejsza cisnienie krwi ,a co tez wazne obniza poczucie samotnosci .Tak wiec przytulajmy sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam Cal na Ciebie i razem obalimy wszyscy winko ,a moze pol litra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) już jestem na wylocie :D masz rację z tym przytulaniem, ja mam z tym problem😭 u mnie ma znaczenie z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekam ,doczekam ,chyba ,ze sie upije :D,herbatą :-) Cal ,moze znow sie spotkamy w wesolym autobusie ,to bede Cie tulila az do Piły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zmiejszaniem ciśnienia to ja bym się nie zgodził. Ja gdy się przytulam to odczuwam wzrost ciśnienia :p l Szydło to raczej z polityki a nie z gier komputerowych :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późnopopołudniowe hej l Ja dopiero wracam z pracy.Chętnie bym się przytulił do jakiegoś ciepłego talerza. Na topiku dzisiaj zimne w garnkach :p trzeba zasuwać do domu. Póki dojadę będę się przytulał do paczki z chipsami. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przytul mnie, lampą w nocy bądź Przytul mnie, prowadź mnie poprzez mrok Tak daleko jest brzask, aż nie widać go stąd Przytul mnie, z twych ramion zbuduj schron" l Ktoś to zagra ? :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :-) ,wiem co masz na mysli ,az nie smiem sobie wyobrazic jak to u Ciebie wyglada gdy odczuwasz stres ,podczas ktorego mocno wzrasta cisnienie krwi :-p Goscie juz pojechali i po imprezie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajedz do mnie ,a nakarmie Cie ciepla strawa i placuszkiem i czyms z procentami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Zuziu 🌻 l Danusiu :) przytulanie nie ma nic wspolnego ze stresem. Chyba żę przytula jakiś potworny potwór :p Dzięki za Kombi Również za chęci nakarmienia. Jeszcze nie zagladalem w domu do garnków, nie było czasu. Ale już skradam się do kuchni. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obieczalam Celince ,ze na nia poczekam ,wiec to czynie ,Cal wracaj juz ,bo chce do lozka 😭:D Saam ,a czy ja mowilam ,ze przytulanie wyzwala stres ,och Ty ,czasem mam ochote Cie zamordowac :D Przytulanie z bliska nam osoba obniza poziom hormonu stresu w organizmie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, już !dobry wieczór:) Męczący dzień był dzisiaj więc chętnie się przytulę do jaśka. Ciągnęło się jak flaki z olejem:-o piosenkę posłucham w łóżku w telefonie bo w laptopie nie mam głosu...ale najpierw zdrowie Daa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jutro mi podziekujesz za wytrwalosc :D Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post mi wcięło więc tylko szyblie DOBRANOC ... :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) dzisiaj Ci dziękuję :) Saam już wcięty a ja jeszcze nie :D więc miłe i wolne Dobranoc Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w czwartek :) o Ale słonecznie u mnie, błękit nieba powoduj*****ana :D o Nie będę parzyła kawek i herbatek by nie przestawać doceniać obecności Ferdzi, która całkowicie przejęła nad tym władzę :D ale o święcie mogę chyba powiedzieć bo jest bajkowe czyli Światowy Dzień Smerfa ;) my tu wszyscy teraz smerfy bo kafe na niebiesko nas ubrała, no może oprócz Zuzi, która wciąż się wyłamuje :D a to cała ferajna http://www.bambam.com.pl/upload/14119_2.jpg o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jakby co ,jestem ,ale 'dochodze ' Dzien Dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :) wiem, że Ty nie lubisz bananów a to wielka szkoda bo są warte uwzględnienia, właśnie wsuwam dojrzałego więc częstuję :) http://www.akademiawitalnosci.pl/wp-content/uploads/2013/05/banany-w%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci-zdrowotne.jpg muszę dopisać bo mi się przypomniało, ze od kiedy mój M złamał zęba na jabłku stał sie fanem bananów. Nigdy ich nie lubiał, twierdził, ze to słodki kartofel :D a teraz obowiązkowo do pracy musi być banan jako dodatek do kanapek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,tez zaluje ,ale faktm jest ,ze nawet zapach bananow przyprawia mnie o mdlosci ,nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje ,tzn moj zoladek tak reaguje nie tylko na banany . Ide zrobic kawe ,moze oprzytomnieje . https://www.youtube.com/watch?v=Vw4X2a7u020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,nie wiem jak Ci odpowiedziec :-) ,'ten banan przynajmniej tak slodko nie pachnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×