Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ferdzi ,pizze :-) pieklam na instantach . Chlebek bym piekla ,taki z duza iloscia ziaren ,ale sama za dlugo bym go jadla bo Zonkil nie lubi takiego . Fakt ,nie pomyslalam ,ze Cal mogla caly dzien wylegiwac sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez ogladam ,a racze slucham :-) Juz mi sie chce jesc ,a tyle kalorii wchlonelam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he niechcący pukłam palcem i post pooooszedłłłłł :D Daa :) moja koleżanka też jadła tego loda co Ty gdy byłam w mojej firmie i razem wychodziłyśmy z kasy z zakupami.. I też twierdziła, że go za dużo ale musiała zjeść sama bo ja kupiłam sobie jogurtowo-truskawkowego Big -Milka. o Ferdzi :) na egzamin państwowy umówię się dopiero w poniedziałek gdy pojadę do OSK. Dzisiaj odebrałam tylko papier upoważniający w moim ośrodku gdzie się uczyłam. W ogóle gdy komuś tłumaczę jak to teraz jest z tym prawem jazdy to okazuje się, że kiedyś było to jakoś mniej skomplikowane. ale samochody i ulice też pewnie były mniej skomplikowane :D o Narobiłam dzisiaj huk roboty w domu. Usmażyłam górę kotletów schabowych, zrobiłam bigos a'la Saam :D, wysprzątałam chatę, odstawiłam male ręczne szycie pourywanych guzików gdyż czekały już trochę. Przyszylam tylną kieszonkę w moich pracowych spodniach bo się nadpruła tyle w niej wszystkiego muszę nosić. Ścięłam miętę pieprzową i melisę i już wisi i się suszy no i podlałam co trzeba było podlać. Daa:) zgadłaś, mój M miał też wolne i wciąż za mną chodził a nawet mnie prawie nosił gdy wieszałam ziółka wysoko:D ale wymiękł bo miał na rano i już poszedł spać. Dałam mu spróbować bigosu to powiedział, że za słodki jak na bigos. Ja zawsze robię bigos z kiszonej + małą główkę słodkiej i to jest inny smak. Ale wcisnęłam pół cytryny i się przegryza. Przecier pomidorowy dałam z Pudliszek a on też jest raczej mało kwaśny. Mi smakuje bo lubię nowe smaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,kiedys tez gotowalam bigos mieszany ,tzn z kiszonej i bialej .W okresie swiat ,gdy gotowalam duzy gar bigosu (bo zawsze wekuje),dodalam caly sloik powidel sliwkowych ,byl dobry .Z mlodej nie wekuje i tyle jej nie gotuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszko DB :) widzę, ze coś namieszałam bo przeciez M miał na rano więc nie miał wolnego :D ale gdy przyjechałam z miasta to juz był w domu i miałam chyba wrazenie, że ma wolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spróbuję pobawić się z linkiem od Ferdzi, może uda mi się przywrócić głos w laptopie. Gdybym się już nie pokazała to znaczy, że zepsułam go doszczętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,spoznione :-),ale serdeczne zyczenia tez dobrej nocki :-) Witaj Agnieszko :-) Cal ,a to dobre ,pomieszalo Ci sie ,ale sie nie dziwie bo gdybyscie mieli tygodniowki to by sie nie mieszalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam chęci się za to zabrać bo trzeba podnieść laptop do góry i spisać numer seryjny by tam wpisać w rubrykę. Syn mówił, że trzeba mieć jakąś płytkę i że sama nie dam rady. Więc odpuszczę sobie bo jak popsuję to będę leżeć na łopatkach z testami z Worda na egzamin. Lepiej powalczę ze sklerozą i poćwiczę testy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,cwicz ,a ja wylacze pudlo ,ide sie pucowac i sie poloze . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero po kolacji więc muszę jeszcze troszkę posiedzieć. Jeśli chodzi o donicę to mam taką potrójną jak pokazała Celinka. Tylko że jest biała., Mam ją już wiele lat ale kwiaty wsadziłem do niej pierwszy raz. Dawniej służyła jako fontanna z kaskadą. Natomiast jeżeli chodzi o płytki to kupiłem takie jakie mnie się podobały. Nie sądziłem że ukladanie będzie trudne. Zawsze kładlem prostokątne i z fugą. Po wczorajszym dniu zostało już niewiele. l *Dobraanoc* xzzl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
z wozu bo wam zabiorą reklamy...hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Ciekawe kto pierwszy się podzwignie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rzeczywiście nie rozumiem, mało kumata jestem; To jest zimowa noc, Lato się pożegnało Księżyc jest na niebie Lśnienie twoich oczu Jest moją zimowa nocą, Jesteś naprawdę cały jak ja Mam wszystko, co chcesz, Przyjdź ze mną Dziś jest bardzo zimno, Nie jestem Wodospadem Powodujesz że tracę kontrolę Nasza miłość jest daleko Wyjazd jest jedynym sposobem Szukam Cię ****** każdego dnia. To zimowa noc, To noc Zawsze jesteś po mojej stronie To zimowa noc, To noc Zawsze jesteś po mojej stronie Na na na na na na na Zawsze jesteś po mojej stronie Na na na na na na na Zawsze jesteś po mojej stronie To jest zimowa noc, Lato się pożegnało Księżyc jest w niebie Lśnienie twoich oczu Jest moją zimowa nocą, Jesteś naprawdę cały jak ja Mam wszystko, co chcesz, Przyjdź ze mną Dziś jest bardzo zimno, Nie jestem Wodospadem Powodujesz ze tracę kontrolę Nasza miłość jest daleko Wyjazd jest jedynym sposobem Szukam Cię ****** każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz Witam wszystkich bardzo niedzielnie Pospałam do 6 , ale że niedziela, więc się nie zmuszałam do wstawania. Jednak chęć wypicia kawy była silniejsza :D i o 6 30 już parzyłam aromatyczną kawusię a jej zapach roznosił się po całym mieszkaniu:D Was też zapraszam, właśnie zrobiłam drugą http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/215596_kawa_deser_ciastko_tortowe_kwiaty_roze.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Chodzi o całokształt buraku! Najpierw kupa ,potem kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to dziś 12 lipiec Imieniny obchodzą: Bruno, Paulin oraz Andrzej, Bonifacy, Brunon, Epifania, Euzebiusz, Feliks, Hilarion, Hilariona, Himisław, Imisława, Jan Gwalbert, Janina, Jazon, Leon, Leona, Marcjanna, Natan, Piotr, Prokles, Prokul, Świętożyźń, Tatomir, Wera, Weronika Przysłowie: „Lipiec - ostatek chleba wypiec” Tylko w jednym kalendarzu napisano że dziś Światowy dzień imprez :D Fajna okazja do imprezowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kaffe dziś szwankuje, zresztą chyba wczoraj już zaczęła pokazywać rogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj barszczyk! Samo zwańczy...ciekawe czy zatańczy? W kole gospodyń wiejskich...hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Ferdzi udaje kucharkę,ale non stop na oriencie! Non stop!Hehe wysłali pierwszą bo najgłupsza...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu mnie spamuje , muszę podzielić post:O u mnie ładna słoneczna pogoda, mam nadzieję że za ciepło nie będzie, ale taka normalna letnia temperatura. Mam ochotę wreszcie wyciągnąć leżak i położyć się na nim z książką w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...odechciało mi się pisania... idę do kuchni bo tam jest miejsce głupich bab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×