Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie dokuczaja mi. Nauczylam sie gdzie sa i je omojam. A raczej przeskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello all:) Dziewczyny nawet kapelusza słomkowego nie potrzebowalam , bo znów zmoklam w Wisle przeszla burza w poludnie a nie było mnie na ośrodku w tym czasie i zapomnialam wziąść parasolki. Teraz czekam aż mi sie ugotują pierogi i idę spać bo padam na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witaj Dawna. Ukrop dzisiaj okrutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzannna Amelia ææ
Zjadlo moj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka przeczyatalam conie co z tego topiku, ale ostatnio nie wdaję się żadne dyskusje, jedynie tutaj przychojdzę i na sój topik muzyczny jak coś fajnego przypomni mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tematy jak tam podano powinny przez moderacje kontrolowane jak i również takie jak pokazywanie czyiś fotek bez zgody osób na nich przybywających. Ostatnio bylo że przez parę dni pokazywano zdjęcia forumowiczek na jednym linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie nie spojrzeć to Zuzanna wszędzie jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych Dawna. Zagladaj. Fajnie , ze piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Nareszcie progi domowe przekroczone :) ale się nachodziłam w tej pracy😭 Daa chyba wyjechała. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jutro rano wyjezdzam :-) Niby caly dzien bylam saama ,ale nie nudzilam sie :-) Ok .18 przyjechal syn z narzeczona ,ktora przyleciala dzis ze Szwajcarii (jej ojciec przebywa w szpitalu w Poznaniu i jest nieciekawie ) ,no i tak mi jakos szybko minal dzien . Teraz musze sie jeszcze spakowac i szybko spac ,poniewaz raniutko bedzie pobudka .Najbardziej niepokoi mnie to ,ze nie bede miala jutro z rana czasu na 'dojscie' i bede w szoku :-) Dobranoc Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko zaglądam aby nie przekroczyć progu jakim jest północ. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych ulubionych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim U mnie dalszy ciąg upalnej pogody, choć wczoraj nie było jeszcze źle, było tylko 30 st. Na szczęście noce teraz są trochę chłodniejsze, więc przy otwartych oknach, jakoś można spać. U mnie nocą też ciepło, bo niestety, od kiedy wymieniłam pokrycie dachowe, tz , kiedyś miałam eternit, obecnie blachę, to strasznie się nagrzewa od góry. Eternit, niby taki nie ekologiczny, szkodliwy, ale był gruby, ciężki i stabilny, przy mocnych wiatrach jakoś się nie bałam że zleci mi dach, a latem tak mocno się nie nagrzewał, zimą nie wychładzał. Zostałam zmuszona wymienić go na blachę( po mocnym gradobiciu wypadła jedna dziura w płycie,ale trzeba było wyminić całość) Ponieważ poddasze jest nieużytkowe to i ocieplenia nie zrobiliśmy a to duży błąd. Muszę się przymierzyć do tego tematu na przyszły rok. Tz na razie zmiękczam żonkila :D bo wiadomo, że on musi chociaż nadzorować pracę, a na razie nie rozumie moich argumentów. Za bardzo nie naciskam, bo przed nim operka, oby wszystko było dobrze i mógł wrócić do pracy a jak będzie czas pokaże. Oj, matko jedyna, ale się rozpisałam niepotrzebnie, wybaczcie. Już zrywak kartkę z kalendarza; Mamy dziś wtorek 4 sierpnia Imieniny obchodzą: Dominik, Prokop oraz Andrzej, Arystarch, Franciszek, Fryderyk, Jan, Justyn, Krescencjusz, Krescens, Krescenty, Maria, Mironieg, Perpetua, Pęcisław, Pęcisława, Pękosław, Protazy, Rajner, Tertulian, Tertuliana Przysłowie: „Gdy ciepło na Dominika, ostra zima nas dotyka” U mnie ciepło, więc muszę się spodziewać ostrej zimy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moich kalendarzach nie ma żadnych świat, więc poczekam na Saama, który w swoich kalendarzach na pewno czegoś do świętowania się doszuka :D Daa, już pewnie w drodze do synia. Szczęśliwej drogi Daa👄 Saam znowu do pracy pojechałeś ? Calinessa, jak dziś masz do pracy? Dlaczego wczoraj miałaś chodzącą pracę a nie siedzącą ? Jolu, cieszę się że objechałaś szczęśliwie, szkoda tylko że burza Cię złapała. Wiadomo, nie ma nic gorszego jak burza w górach, gorszego a zarazem piękniejszego, szczególnie jak się patrzy na nią przez okno. Zuzanno, nie dało mi się otworzyć linka, podobno ta strona już nie istnieje. Dalej nie wiem, czy jesteś w pracy czy na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moich dzisiejszych planach jest produkcja soku z jabłek a innych zajęć nie przewiduję, no, chyba że kąpiel w basenie z małą :D Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłego chłodnego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Niedawno wstalam , dzisiaj sie czuję jakby po mnie czołg przejechał:( x Ferdzi tak to juz jest w tych okolicach z burzami , niespodziewanie potrafią być Dziękuję Ci za kawusię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ... miał wiele znaczeń zmieniających się przez wieki. Symbolizował wierność stałość uczuć, czystość i trwałość. Wydaje mi się że jest wyblakłym kuzynem niebieskiego. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Jolu 🌻 l Dzisiaj Dzień Błękitu. U mnie nawet przyroda świętuje i na cały dzień całe niebo pomalowała na błękit. Morze przy takiej pogodzie pewnie upodobniło się do nieba i na horyzoncie tworzą jedność. Szkoda że mnie tam nie ma. Ja skromnie zaznaczyłem chęć świętowania ubierając ciemnobłękitną koszulkę. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Mili z Bydgoszczy 🖐️ Ferdzi ,dziekuje ,dotarlismy szczesliwie :-) Odleglosc jest niewielka ok.90 km.Wczolgalam sie tez nad wyraz dobrze po schodach na 4 pietro .Wypilismy kawe z synem ,podlaczyl mi intenet ,zabralam swoj laptop i pogonil do pracy ,a ja mam cala wolna chate :D Tu w mieszkaniu jest nawet przyjemnie ,u mnie jest cieplej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,no ,no ,do twarzy Ci w tej ciemnoblekitnej koszulce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,nastala moda na 'parawaning 'nad morzem ,tzn .plazowicze juz od switu zajmuja sobie miejsca nad brzegiem rozstawiajac parawany i ida dalej spac lub na inne uciechy :-)i potem sobie przychodza na wczesniej zajete miejsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o ojooojoj:( spory mój post zniknął z powodu chwilowego zaniku prądu😭 nie odtworzę go już więc tylko uśmiechnę się do Was najpiękniej jak tylko umiem :) i mrugnę błękitnym oczkiem ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×