Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ferdzi ,tez tak myslalam jak Ty ,ale w koncu uznalam ,ze wygladu nie zmienie ,niestety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,przykro mi Jolu, mam nadzieję, że jeszcze ułoży sobie życie z kimś dla niego odpowiednim, przecież młody jeszcze jest. I jeszcze jedno pytanie, czy zdążył zostać tatą a Ty babcią ? Sory że tak pytam, ale jeśli nie chcesz czy nie możesz to nie odpowiadaj na to pytanie, sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia ktore wyslalam sa z wesela z ubieglego roku ,z tegorocznego wesela sa jeszcze bardziej niekorzystne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, słońce Ty moje, Ty nic nie musisz zmieniać w wyglądzie, bo wyglądasz cudnie, wręcz olśniewająco. Pewnie ja właśnie z tego powodu swojej fotki nie za bardzo chcę wysłać, bo ja ani tak piękna ani taka elegancka nie jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,juz Wam nie bede przeszkadzala :-) Bosz ,Ferdzi ,ja moze bylam i piekna ,ale w innym zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążył i prawdopodobnie jest bezpłodny bo 2 razy przezedł świnkę , drugi raz miał w wieku 15 lat, a u chłopaków w tym wieku idzie na plodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj bzdur Daa, bo klapsa dostaniesz, jak rozkapryszone dziecko:D Wyglądasz super, a figurkę to masz modelki, eh...jak ja Ci zazdroszczę ...chciałabym, chciała ...ale mogę tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,figure mam 'dzieki chorobie ',kiedys wazylam o wiele wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Jolu, to tym bardziej mi przykro. No, ale jeszcze masz młodszego, który zapewne da Ci tą przyjemność zostania babcią, tylko pewnie będziesz jeszcze musiała poczekać kilka lat. Daa, a w czym przeszkadzasz bo nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiesc o tej chorobie (ok 15 lat temu )w ciagu 2 tygodni stracilam 12kg i potem postanowilam tak trzymac ,musialam bardziej dopasowac sie do zonkila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie spiszy mi się zostania babcią , amłodszy niech idzie na studia , bo nawet sam planuje już co dlej będzie robic po technikum , a widze że ma głowe na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za moją pisownię , cosik mi literki zjada :D ja napewno nie , bo sama muszę stracić trochę sadełka który mi się usadawia na brzuchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasny gwint, napisałam sporo i mi znikło Daa, super wyglądasz i nie polemizuj ze mną bo się zeźle na Ciebie, zapewniam że wiem co piszę. Jolu to Ty wysoka jesteś , ja konus, tylko 160 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nie ma się co spieszyć synio. Najważniejsza jest nauka i oby wszystko co sobie zaplanował, zrealizował. Wiem tylko, że trzeba w tym dużo determinacji , jeśli jej zabraknie, to plany się kurczą. Sory że tak piszę, ale to z własnego doświadczenia. Dziewczyny wybaczcie, jeszcze mam nocną rozmowę, więc się cieplutko pożegnam. aaa jeszcze mi przyszło do głowy,że mnie się w głowie nie mieści że wczoraj Saam nagrzewał dom, bo było zimno a od jutra mają być tropiki:O już się boję 😭 Tylko miłych snów, trzymajcie się i dziękuję za pogaduchy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ferdzi - kolorowych Dawna - Odzywiaj dobrze syna. Bedzie mu to potrzebne. Wazne jest , ze macie siebie wzajemnie , ze macie wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka wiem o tym . Od jutra w szpitalu ma dostawać końską dawkę lekarstw jak mi mówił przed godziną przez telefon bo pielęgniarka mu o tym powiedziala że 10 tabletek , antybiotyki i witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ciezka choroba , ciezkie leczenie. A jak Ty i starszy syn ? Bo niedoczytalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A mlodszy ma chorobe czynna czy dostaje leczenie zabezpieczajaco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zabezpieczającą , rozmawialam dzisiaj z lekarzem , jeszcze czekaja na dwa wyniki x Ide juz spać więc zycze wszystkim spokojnej nocy i kolorowych snów Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie pozegnam na dzis . Dobranoc Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dobry wieczór :) o Nareszcie można wyskoczyć ze szpilek :)ufff...dawno nie chodziłam w nich i bolą nogi😭 o Ferdzi :) i takie drzewko czy krzaczek kupione w necie normalnie urośnie? masz już takie, że się przyjęły? ja dawno temu kupiłam z jakiejś firmy wysyłkowej jabłoń papierówkę na wiosnę, wsadziłam i ani widu ani słychu. Sam patyk sterczał całą wiosnę i nic nie wypuścił :( wolę kupić w szkółce. o Teraz przydało by się zmienić w kobietę-wampa:classic_cool: :P ale nie ma dla kogo😭...M poszedł do pracy :D o Daa :) odpisałam Ci :) też ide w kierunku łazienki dobrej nocki Wam życzę i gorących snów ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu jeszcze dzisiaj jest chłodno, slońce w dzień słabo nagrzalo ściany. Ale obyło się bez dogrzewania. l Jeśli chodzi o mój wolny czas to będę go miał więcej prawdopodobnie dopiero od pazdziernikae. l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim w piękną słoneczną niedzielę Dziś imieniny świętują Gustaw, Karina, Piotr oraz Alfreda, Euzebiusz, Eliasz, Maksym, Maria, Rutyliusz, Stefan, Świętosław, Teodota Przysłowie: „Jakim pierwszy, drugi ćmi, takie sierpnia, września dni” Jakoś mało kumam to przysłowie, może ktoś mi wyośli o co w nim kaman :D świętujemy także Światowy Dzień Pamięci o Zagładzie Romów Ciekawy cytat dnia: „Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym” - Albert Einstein Myślę że to bardzo głęboka myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakaś mało wyspana jestem, bo piszę masło maślane:O ale co tam, najwyżej się uśmiechniecie z rana:D Kawusię przynosi dziś piękny kogutek https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9z3Hz2SwyVhzUohhQlJvGY2CjODlIl7N5LOxZ23lSemUxNqtc Zielona dla Calinessy; http://kobietamag.pl/wp-content/uploads/2012/10/Dieta-zielona-herbata.jpg Dla Daa, lody pokrzywowe; http://pinkcake.blox.pl/resource/aSC_1601.jpg Jolka , Zuzanna, co Wy pijecie rano ? może gorącą czekoladę? a może kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×