Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dzień dobry i ode mnie;) Dawno nie miałam tak mało czasu na prywatę w pracy:D padło pytanie o pogodę u mnie i moją lokalizację, więc melduję, iż pochmurno, wietrznie, chłodno ale jeszcze nie padało w Radomiu ani okolicy najbliższej:) Co do rozmiarów, to moim zdaniem duży zaczyna się od XL:D miłego dnia i dużo humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sakura 🌻 to że XL jest dużym rozmiarem to raczej wszystkim wiadomo. Tylko jak to się przekłada na centymetry? W Radomiu nigdy nie bylem chociaż to nie tak daleko od moich rodzinnych stron. Dzisiaj słyszałem w radiu że działalność wznowiło tam lotnisko więc możliwości odwiedzin większe :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saam o ile mi wiadomo to istnieją tabele rozmiarów z przełożeniem na centymetry:) rodowitą Radomianką nie jestem, ale zapraszam:) ja muszę czuć grunt pod stopami, więc w moim przypadku latanie odpada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj weszłam tu z zwieszoną głową , bo jednak same złe wieści dziś do mnie docierają. Najpierw mój przyszły współpracownik odmówił współpracy, bo ma zajęcie inne i dopiero będzie wolny za miesiąc :( a może godzinę temu dostałam wiadomość od przyszłego pracodawcy że moja praca też nie aktualna. Właściciel lokalu odmówił wynajęcia, mimo iż zostały poczynione prace remontowe, nagle odmówił, tłumacząc się naciskami firm konkurencyjnych, które już wynajmują od niego kilka lokali. No i dupa blada:( Trzeba szukać innego miejsca, więc znów będzie poślizg i nie wiadomo kiedy coś się znajdzie:( Z jednej strony mi smutno, z drugiej poczułam ulgę, bo może jednak uda mi się jednak wyskoczyć w ukochane góry:D Kolejna zła wiadomość to żonkil dostał L4 i to do przyszłego tygodnia, więc nadal moje skrzydła są spuszczone i uziemione😭 Sakura, myślę że Saam miał na myśli rozmiar, którego nie podają w tabelkach :D:P a może gdzieś są takie tabelki ale ja ich nie znam:D Ja tam nie ukrywam, że dla mnie rozmiar ma znaczenie, choćby nie wiem co i nie wiem jak, ale jak coś ma być to ma być duże i już :D:P W Radomiu byłam raz, służbowo. Konkretnie w fabryce papierosów, ale to było wieki temu i byłam tylko jeden dzień. Daa, no to kamień z serca mi spadł, że to nie kolejny dół, czy złe samopoczucie odsunęło Cię od topiku. Fakt, miałaś bardzo intensywne dni, no ale one już za Tobą i mam nadzieję, że teraz będzie tak jak do tej pory👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Ferdzi ,bedzie jak do tej pory ,bede czesto Wam marudzic :D Jestem tak zniesmaczona ,ze ży ..ć mi sie chce ,fuj :D. Wybaczcie ,napisze o tym ,po co saama mam byc zniesmaczona :D. Wlasnie wrocilam od pewnych znajomych .Siedzimy ,rozmawiamy i w pewnym momencie facet zaczal grzebac sobie miedzy palcami u nog :D ,myslalam ,ze zwymiotuje :D,nic u nich nie tkne .Zwrocilam mu uwage ,ale dopiero jak zaczal paznokciem strzelac o paznokiec ,mowie 'co pan robi ,odejdzie panu paznokiec od skory :D ,a ja juz patrzec nie moglam na to grzebanie ,zaraz sie zmylam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie wypada pisac o takich przypadkach jak powyzej ,ale jestem szczegolnie wyczulona na podobne zachowania ,a ostatnio jestem swiadkiem jeszcze bardziej szokujacych zachowan ,nie .nie ,oszczedze Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nadrobilam juz dni kiedy mnie nie bylo tu :-) Ferdzi ,z jednej strony ciesze sie ,ze z pracy nici :-) bo bedziesz tu czesciej :-) ,z drugiej strony jednak zaluje bo pewnie warto jeszcze dorobic do przyszlej emerytury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukając tabel rozmiarów dowiedziałem się że lepiej jest poprosić kogoś o dokonanie pomiaru niż robić to samemu. Wynik będzie dokładniejszy i bardziej wiarygodny. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zuziu 🌻 l Danusiu :) zdecydowanie wolałbym czytać o jakiś ciekawszych Twoich obserwacjach :p ale czasem i takie się przydają w celu uwrażliwienia że nie powinno się psuć dobrego smaku otoczeniu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheh ...no właśnie przyszłam do komputera około 18 z kolacją na talerzu, ale jak przeczytałam co Daa opisała:O to odechciało mi się jeść :O i w dodatku zemdliło mnie:O Musiałam zamknąć komputer :( Kolacja chyba poczeka do śniadania :D chociaż tyle z tego dobrego :D czyli nie ma złego by na dobre nie wyszło:D Saam ja też myślę że najlepiej mierzyć przy pomocy :D najlepiej damskiej rączki :D wtedy i rozmiar może być większy nawet o kilka cm :D a każdy centymetr, zapewniam, ma znaczenie:D:P Wybaczcie, już teraz uciekam, jestem cała okurzona, trzepałam chodniki z klatki schodowej, należało im się po wakacjach :D Choć zwykle to była żonkila praca, dziś trafiło na mnie, ale cóż, taki miałam plan:D Idę więc pod prysznic, i przyjmę wreszcie pozycję horyzontalną, bo mój kręgosłup już po cichu na mnie klnie :D Trzymajcie się cieplutko, miłych snów , spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli saam miał na myśli rozmiar, którego nie podają w tabelkach...to i tak do tej pory żadna z nas konkretnie nie odpowiedziała:D w moim odczuciu XL zaczyna się od osiemnastu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D,bo sie posiuram ze smiechu :D Ferdzi przepraszam :D ,teraz przeze mnie pojdziesz spac glodna :D .Przed chwila kroilam pomidory na kolacje i dosiadl sie Ulan i znow wspomnialam o tym ,on mowi ,ze chyba wiekszosc spoleczenstwa ma odchylone zachowania .:D kusi mnie aby powiedzic jak zachowal sie pewien znajomy kilka dni temu przy mnie ,byla tez jego zona i jego szwagier ,ale oszczedze Was :D Zapomnij Ferdzi o tym :D i zjedz kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakura ,18 cm to chyba rozmiar XXXXXL :-) ,bo przecietny 'rozmiar' ma ok 12 ,13 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:D <11 xs 12-13 s 14-15 m 16-17 l 18-19 xl >20 xxl itd... bo jeśli 18 to xxxxxl, to xs?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,jakby to ujac :-),mysle ,ze mialam do czynienia z rozmiarem xs ,moze zmierze ? :-).18 cm to juz chyba gigant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ,nawet zaciekawil mnie ten rozmiar tzn .nie wiem z jakim rozmiarem obcuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Podobno temat ciekawi panów ale myślę że paniom też przyda się rozeznanie. Tabelki są także w męskich rozmiarach. Dawno linków nie wklejalem więc nie wiem czy się uda l http://m.interia.pl/facet/news,nId,450363 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ,nie udalo sie ,ale w gazecie .pl jest artykul na temat rozmiarow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki trzeba kopiować i wklejać bez spacji. Jednak rozmiarów to nie zmieni. Trzeba dobrze wykorzystać to co Bozia zaplanowała a natura dała. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych dużorozmiarowych... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×