Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

o, już Daa wyskakała.. Daa :) a może M szykuje Ci jakąś kuchenną niespodziankę na urodziny a Ty go tropisz jak przestępce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko i corko ! :D ,zdecydowanie nie podoba mi sie ta poduszka :D Cal ,moje urodziny beda dopiero w styczniu i zapewniam ,ze nie czekam na nie z utesknieniem ;) Nie ma kratki ,wiec nic nie pieke Kupilam w Tesco bardzo dobre czekoladki 'krowkowe'i galaretki te w papierkach tez dobre ,kusza mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. Dzien szybko zlecial. Teraz czas na kafe. Milego wieczoru wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, położyłam sie by nogi odpoczęły bo miałam dzisiaj chodzoną pracę i mi się przysnęło😭 M w pracy i nie miał mi kto przeszkadzać :D co ja teraz bede w nocy robiła? ;) Daa :) poduszka jest dla Ferdzi ;) Tobie prześlę coś innego:D A może M chce odpocząć od ciast ? dla zdrowia? he he... i Ci tę kratke niby wypożyczył...porozmawiaj z nim spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nie jest śmieszne! lepiej sie zastanówmy jak pokonać stress podczas egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ,nie mam lekarstwa na stres egzaminowy ,przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydała by się jakaś recepta na pokonanie stresu, niestety chyba trzeba się z nim oswoić to zniknie. A to też nie łatwe. Na razie Ferdzi nam zniknęła....może chociaż zdążyła poduszkę zabrać? Zuzia Daa :)racja, Ty masz urodziny zimą. Meri ma już za pare dni ale też zniknęła na amen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Ja poki co pojawiam się regularnie :classic_cool: niestety na krótko bo dopiero wypiąłem się z kieratu. Trzeba pomyśleć o kolacji i kąpieli bo akumulator na wyczerpaniu l dobry wieczór! witam dziś nie witanych 🌻 l Ferdzi :) wyczytałem że jesteś jubilatką więc i odemnie proszę przyjmij serdeczne życzenia dobrego zdrowia, pogody ducha i spełnienia marzeń Do życzeń dołączam piękne róże 🌻 🌻 🌻 oczywiście czerwone. Dziękuję za poczęstunek :) zaglądałem wcześniej ale pisać się nie dało l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,jedno z marzen Ferdzi wiaze sie z Twoja osoba ,takze od Ciebie zalezy czy sie spelni :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ,bylo dac cynka :-) Kurcze ,za szybko pochlaniam ksiazki i choc mi pozostalo jeszcze wiele do przeczytania danej autorki tych sag ,to juz zaluje ,ze je wkrotce przeczytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypożyczysz nowe książki :) ja już zmykam dobranoc Daa :) miłej nocy wszystkim i odpoczynku dla Saama może trzeba sie podłączyć do gniazdka by podładować akumulator ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez sie powoli zwijam :-) Dobranoc Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
W gniazdku podobno energii również brak. Podobno bo palcem nie sprawdzałem z obawy że jednak może kopnąć :p l Nim pójdę spać wyjaśnię że może być problem ze wspomnianym przez Danusię s pełnianiem marzeń Ferdzi. A to dlatego że nie widzę powodów do chwalenia się. Po co fotkować coś co nie jest interesujące. Mnie się nic w tym nie podoba. Chętnie bym pozmieniał to i owo ale na tym etapie takich możliwości już nie ma. Humoru nie poprawia mi fakt że krzywo polożyłem dziś (już wczoraj) płytki pełniące rolę lamperii nad schodami. To znaczy nie wyszły równolegle. Ale trzeba to jakoś przeżyć bo przecież nie będę zrywał. Sufit był wczoraj malowany w łazience. A dzisiaj mogłem wreszcie powiesić tam dawno zakupioną czteropunktową lampę. Chałupy z zewnątrz nie maluję bo to obecnie przerasta moje możliwości. Zabrałem się tylko za drzwi wejściowe bo wymagaly odnowienia. Pogoda była mi potrzebna by je zdjąć. Jednak słonecznie było tylko rano a potem lało i wiało. Musiałem przenieść się do garażu. A teraz znów jest bezchnurnie i na niebie jest mnóstwo gwiazdy. Dawno nie widziałem takiego wysypu l A teraz już pora na ... DOBRANOC l kolorowych bajkowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Na wstępie, bardzo gorąco dziękuję za wszystkie życzenia👄 😍 Szczególnie dziękuję Calinessie za podusię:D choć nie wiem jak i którą częścią ciała się nie niej ułożyć :D:P:P: Przepraszam, że nie zaglądnęłam wieczorkiem ale goście byli dość długo i zanim posprzątałam po ich wyjściu, to było już późno i nie miałam siły na kompa. U mnie dziś cudownie chłodno, pochmurno i jak dla mnie jest super:D Teraz organizm potrzebuje chłodu dla równowagi, po tych morderczych upałach. Nie mam na dziś żadnego planu...chociaż ...przypomniałam sobie że muszę zainstalować na nowo drukarkę, bo wczoraj ją odinstalowałam. Nie wiem czemu od kiedy zainstalowałam nowy antywirus, komp przestał ją widzieć:O zresztą tak samo jak myszkę. Z myszką jednak sobie już poradziłam, no ale drukarka czeka na instal, wczoraj nie miałam czasu. I dalej myślę co dziś będę robić...może wybiorę się na rundkę po sklepach:D to zawsze mnie odstresowuje:D Pomyślę czy nie kupić tych promocyjnych czekolad :D A patrzyłyście do kiedy jest data ważności ? Ciekawa jestem czy idziecie dziś na referendum ? Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie jest ważne by iść i zagłosować za Jowami, i za tym by nie fundować darmozjadom luksusów z kiesy państwa. Trzecie pytanie wydaje mi się głupie i niepotrzebne, bo w każdym sądzie jest tak że wszelkie wątpliwości uznawane są na korzyść oskarżonego, tylko nie w US a to powinno być zapisane w konstytucji i nie uważam by do tego trzeba było robić referendum. Ja poszłabym jeszcze dalej i w umowie o pracę z pracownikiem US powinna znaleźć się klauzula że osobiście odpowiada za błędne decyzje, wtedy nie byłoby takich kuriozalnych przypadków że puszcza się kogoś w skarpetkach, bo urzędas źle (czyli po swojemu) zinterpretował prawo. No dość politykowania, czas na kawę :D http://grumko.blox.pl/resource/kawa_po_grecku.jpg i zielona raz ;http://www.fakt.pl/m/crop/-758/0/faktonline/635642602779494160.jpg a jeszcze dorzucę fajne niedzielne śniadanie; http://globecookerka.pl/wp-content/uploads/2013/11/niedzielsnia3.jpg zapraszam. Wszystkim życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,jesli chodzi o czekolady to moje gorzke wisniowe maja date przydatnosci do 7-02-2016 ,a mleczne 11-08-2016 . Zawsze chodzilam na wybory ale teraz obrazilam sie na polityke i nie ide na referendum Ferdzi ,sniadanie ktore pokazujesz jest jak dla mnie ,takie lubie :-) Jestem jeszcze glodna ,ale teraz juz ide cos zjesc . Pomio smetnej pogody zycze dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu jak zimno .Trzeba chyba pozegnac lekkie ciuchy i zalozyc cieplejsze ubranie .Zjadlam zimny twarozek i mne trzesie :-) Facet u ktorego jest moja kratka wyjechal do Szczecina ,a potrzebowalabym jej dzisiaj .Czy ktos ,kto mieszka w Szczecinie widzial faceta z kratka ?,prosze mu powiedziec zeby wracal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spałam!!! do 10-tej! wypiłam wieczorem herbatke na spokojny sen i pamiętam, że moje gniazdko kopało :D :P ale za to odespałam wszystkie zaległości i mam wolne dzisiaj. o Dzień dobry:) w pogodzie wieje i nawet jest chłodek dla wytchnienia ale już widać błękity i trochę słońca. o Muszę się zorientować jakie pytania są i czy w ogóle iść na referendum. Lokal mam dosłownie pod nosem więc pewnie pójdę. o Ferdzi :) taką poduszką można nawet wywijać i komuś przyłożyć bo ma punkt do wygodnego trzymania :D:D o Daa :) a to Ci kratka wędrowniczka:D aż do Szczecina pojechała, widzę, ze coraz więcej tropu załapałaś :D o miłej niedzieli życzę wszystkim :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Celinko 🌻 l Wczoraj narzekałem na pogodę ale dzisiaj jest zdecydowanie gorzej. Zmoczyło mnie gdy wracałem z koscioła i od tamtej pory pada cały czas. Wiatr nie jest silny ale jest zimno. l Chodziaż w temacie wyborów jestem dość obowiązkowym obywatelem to ......... (jednak zdecydowałem się zachować ciszę referendalną) :p l udanej niedzieli wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziękowania dla Ferdzi za kawkę i za sniadanko. Na stole oprócz innych pyszności wypatrzylem także ogórki. Zainteresowałem się nimi gdyż z powodu braku w kalendarzu i braku pomysłu na nietypowe święto myślę że możemy przyłączyć się do Dnia Ogórka organizowanego w zagłębiu tego warzywa w Kruszewie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby uczcić powyższe święto przyniosłem swoje znowu zapomniane garażowane ogórki. Trzymają się dobrze ale zaczynają smakować już jak kiszone a nie jak małosolne. Poza tym na obiad będzie zapewne niemizerna mizeria. W planach jest również smażenie panierowanej kuzynki ogórka cukini która wystawiła głowę (sprawa dyskusyjna czy to głowa) z ogródka na trawnik i czeka na zainteresowanie. Ale nie wiem czy doczeka się obiadu czy kolacji. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×