Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

a co mialoby być? Kumpel z którym siedzialam 3 lata w jednej lawce w szkole. Narazie o niczym nie myslę tzn. żeby być z kimś, mam jedenego dość i do tej pory nie mogę się pozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem wiem co to jest wyzysk w pracy, bo parę lat temu pracowalam w tak zwanym bozie pracy, była umowa o pracę owszemm a za psie pieniądze i trzeba bylo tak robic żeby jak najwięcej zrobić a jak nie to po wyplacie jechali jak sie normy nie wyrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ferdzi dzieki. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Dzięki dziewczyny, że było cichutko i mogłam pospać do dwunastej :) o której to jednak już bezlitośnie obudziły mnie odgłosy bawiącej się na podwórku ferajny kilkulatków :) pogoda piękna więc nawet się nie zeźliłam, niech korzystają póki można :D a już dzisiaj śpię w swoim łóżku więc spoko ;) o Gratuluję Jolu!!! i imprezki ;) i pracy ale nie za mocno by przypadkiem Ci nie zapeszyć :) teraz to rzadkość by w pracy było idealnie nawet przy umowie o pracę ale fakt, że lepsze to niż zlecenia jeśli to jedyne źródło. o Saam zapewne już słyszy miły szum fal co mu się należy po tym gdy na palcach policzyć a raczej 1 palcu ile razy był nad morzem tego roku. Oby nie jechał tam do dodatkowego obowiązku tylko w celach poznawczo- relaksacyjnych ;) o Zuzia :) udanych mrożonek i suszonek ziołowych :) ja właśnie suszę melisę w piekarniku... o miłego popołudnia sobotniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Cali:) Impreza byla mala ale ja nie za bardzo w humorze bylam , o pracy dzisiaj się dowiedzialam a wczoraj CV wysłalami rozmawialam przez telefon z Menadzerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? wczoraj, przy tym anielskim temacie pomyślałam sobie, ze też bym chciała dostać jakiś znak, że to wszystko prawda np. z aniołami. Dzisiaj wyszłam na ogródek i co? i przed emną fruwa motylek, ale zwyczajny taki bladożółty, jednak szybko gdzieś się zapodział i zapomniałam o nim. Teraz przychodzę do domu, siadam do laptopa a moja mysza dostała dziwnej funkcji, której jeszcze nigdy nie doświadczyłam !. Otóż kręcąc stronę do góry tekst zaczął się zmniejszać, a kręcąc w dół powiększać. Bawiłam się tym przez chwilę zdziwiona ale gdy tekst osiagnął minimum ledwie widoczne.wszystko się zatrzymało i tak już zostało :-O cały dział uczuciowy mam mikroskopijny :-o, inne sa normalne. Hmm...co jest grane? próbuję ale nie mogę tego odkręcić:D założyłam powiększające okulary:D by to napisać... Czy by to znaczyło, że mam zmienić dział? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... powiększyłam czcionke w ustawieniach na największą i jest ok ale emotki pozostały mikroskopijne :D ledwie je widać.. Jolu:) ja jakoś nic takiego nie miałam co by wskazywało na coś konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy sila przyzwyczajenia :-) ,tak mnie kusi aby cos upiec :-) ,nie chodzi o jedzenie ,ale brakuje zapachu pieczonego ciasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulan chcial wejsc juz do wanny ,a tu dzwoni sasiadka ,ze nie ma cieplej wody i swiatla na klatce i domofon nie dziala .Zadzwonilam na telefon dyzurny do Spoldzielni i zaraz przyjada .Przeciez sasiadka mogla saama zadzwonic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Pora na filizanke herbaty i kafeteryjne plotki. Ferdzi - mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Zbierasz ziola czy natke po nowiu czy przed pelnia ? Czy moze w ogole na to nie patrzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dawna - Kafe co jakis czas nawala. Przyzwyczaj sie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×