Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ferdzi :) wiem że chcesz dobrze ale chyba nie powinniśmy sugerować długości wypowiedzi. Bywa że nie ma czasu na wywód albo zwyczajnie ochoty. Ktoś chce tylko się przywitać lub coś potwierdzić. Wspomnę też o komórkowcach którzy nie mają łatwo z pisaniem. Forum to z reguły splaszczone i skrótowe wypowiedzi. Oczywiście miło się czyta długie posty i absolutnie w tą stronę też nie ma co robić ograniczeń. Zdaję sobie sprawę że uciążliwe jest rozpoczynie obecnie nowej strony. Poza tym w każdej chwili mogą nas wykasować tak jak poprzednią filtrownię i nie będzie do czego wrócić po latach. Może więc rzeczywiście warto założyć nowy topik.Zastanawiam się nad tym a tymczasem ogłaszam konkurs na nazwę oczywiście zawjerającą słowo "filtrowanie" co by tradycji zadośćuczynić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zgadzam sie. Topik coraz czesciej sie zacina. A co bedzie po latach ? Kto to wie. Moze juz nas nie bedzie. Ja proponuje krotko "FILTROWNIA DLA WSZYSTKICH"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Albo jeszcze krocej "FILTROWNIA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariibell
Witam Niedzielnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Na początek przywitam serdecznie Meri :)👄, która zawitała na Filtrownie gdy nikogo nie było w domu. Ja już się melduję. Meri gdzie jesteś? u siebie czy w naszym City? szok owszem ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, widziałam Cię juz w galerii na telefonie ale nie było za bardzo jak pisać. o U mnie też jak na razie lato, cieplutko i słonecznie, nawet parę komarów przyplątało się do domu. Ale nie atakowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podglądzie widziałam, że Meri znowu puka :D więc puściłam post trochę nie dokończony ;) bez gratulacji dla ,,dziadka Saama,, więc teraz gratuluję🌼, bez życzenia miłego popołudnia wszystkim, więc teraz życzę🌼 i bez pomysłu na nazwę nowej Filtrowni i tu się muszę zastanowić....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Liness, :) dziękuję za miłe powitanie. :) W jakiej galerii na telefonie mnie widziałaś, kiedy, gdzie? Jestem w domu, do City zawitam 8, znowu lekarz ale stary już, nie praktykuje ale miał swego czasu spore wyniki w leczeniu więc jadę z nadzieją. Ile ich już było...? Fajnie, że mamy jeszcze te promyki słońca, oby jak najwięcej wpadało przez Twoje okno. :) Mój typ ma nazwę: "Saamotnia" :D Pozdrawiam ciepło Gospodarza i pozostałych bywalców. :))) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe hej :) l cześć Marii 🌻 powinnaś już wiedzieć że my tutaj nie mieszkamy a tylko zaglądamy. Niedzielne południe to czas kiedy to bardziej przyciąga nas pachnący stół niż klawiatura. l hej Celinko 🌻 w sumie to bardziej niż o tytuł trzeba zadbać o ludzi. Mam nadzieję że pierwsza zapakujesz się na ciężarówkę z przeprowadzką, oczywiście z całym inwentarzem żywym i nieożywionym l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) krótko chyba nie zawsze znaczy dobrze. Ale prawdę mówiąc "Filtrownia" też była jednym z pierwszych typów jaki wcześniej pojawił się w mojej głowie. Czyli ma już dwa głosy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) pyknę ale jeszcze szukam miejsca gdzie by było najodpowiedniejsze miejsce na ekspozycję tego ,,dzieła,, :D obrazek może stać na biurku czy gdziekolwiek ale może też wisieć, ma wymiary 18x23 cm i jest w lustrzanej ramce. Dzisiaj przytargałam ramkę 35x45 w celu dalszej twórczości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii :) ciekawa i chwytliwa nazwa ale mam obawy że postronni mogliby odebrać to jako chęć naszego odizolowania się od całego świata. A jak wiadomo jesteśmy gościnni. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wpadne na dluzej troche pozniej :-),teraz musze jeszcze kims sie zajac :-p Saam ,juz Cie znam z zagadkowego pisania ,ale chyba w drodze do domu miales gdzies przestoj ,a moze jechales przez Tomaszow :D Z tym dziadkiem chrzestnym tez chyba bujasz choc czytalam o przypadkach gdy dziadek zostawal ojcem chrzestnym . Meri Witaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co myslec nad nazwa nowej Filtrowni ,jesli juz to niech zostanie taka saama ,no moze z dopiskiem cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness, mnie nie było w galerii. :) To chyba mojego sobowtór widziałaś? Marek, odwykłam od zwyczajów tego miejsca, trochę potrwa zanim nabiorę ogłady. ;) Mówisz nazwa chwytliwa, co z tego jak nie otwarta na innych. :/ Jak dobrze znowu usiąść w kąciku i przyglądać się jak się krzątacie. :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwa w sam raz
Kółko Wzajemnej Adoracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam powiedzieć, że mam wnusia Tomaszka. :) Ma już 2 m-ce. :) Mnie tu taaak dawno nie było a się wydaje jakby z parę dni tylko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meri :) byłaś! :D na topiku w moim telefonie gdy ja byłam w galerii i akurat zajrzałam bo zdawało mi się, że ktoś puka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, chyba, że tak. :) Liness, na początku to tak delikatnie pukałam, jako Gość a jak ubrałam się w swoją skórkę to pukałam już jak do swojego. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×