Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
ładna pozycja na jedynkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie było 5 jedynek:D ale za to znów nas nie widać a jednak widać , tylko widać z opóźnieniem, eh szkoda słów dla kaffe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ewentualnej przyszłej nazwy topicku, to mnie sie podoba ta którą Zuzia zaproponowała ...:)bo mnie obecna nie leży zupełnie ... to gdzie teraz Was szukać trzeba będzie ...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness miała słuszną uwagę co do mnie ...:( wybacz 🌼 o muzyce można dużo mowić/pisać, ale najlepiej ją usłyszeć (zrób w końcu z tym porządek na lapku! :D ) ...a ja nie wkleiłem żadnego linka z muzą wtedy...:( i to jeszcze z Twojego City ...niewybaczalne wręcz ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kto był szczęśliwym posiadaczem tylu jedynek l cześć Olivier 🌻 będzie oczywiście w tym saamym miejscu. Po metamorfozie zostawimy linka. Ale nawet bez niego taki wytrwny kafeteriusz jak Ty sobie poradzi. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) chciałem u/r/uchomić potrójną dzwonnicę aby oznajmić całej wyspie swoje przybycie ale nie znalazłem wajchy. Mogę za to Ci opisać jak wygląda ksiądz :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) pytałaś o Magdę, to po prostu skrót myślowy ...;):D często ich używam i niekiedy tylko ja je rozumiem ...;) ...a w tym konkretnym przypadku chodziło o to, ze po prostu pamietam o Magdzie tutaj ...;) :D Magdo :D no i tym razem pamietam i myślę ...:) 🌼 👄 (pewnie polecą w przestrzeń, ale co tam! może jednak zajrzysz ...;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nazwą będzie trudna sprawa. Filtrownia mniej kojarzy się z flitrowaniem. Ale filtrowanie już było. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier ,gdzie Madzie schowales :D 🖐️ Ferdzi ,nie bede przeprowadzala sledztwa odnosnie Saama bo jeszcze sie okaze ,ze to faktycznie moj zagubiony brat i bede miala jeszcze czesciej nalot gosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi :D no witaj pięknie :) 🖐️ cała przyjemność po mojej stronie ...:) ...a ja o mały włos przeoczył bym Twój wpis o mnie ...;) dobrze, że cofnąłem się do edycji ...;):D pięknie było dziś u nas, prawda..? mowię o słoneczku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... chociaż z drugiej strony tak po ciemku też można wiele przyjemnych spraw załatwić ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... oczywiście jeżeli zapach damskich perfum wlasciwie wskaże drogę :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam miedzy innymi ksiazke Wisniewskiego 'Samotnosc w sieci '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii pomacham na dobranoc z podziękowaniem za obecność :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie dalam komus ani z liscia ,ani z piachy :-) Moze to blad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Saam, ostrożnie z łapkami :P czy w ciemnościach czy w pełnym świetle z liścia można zarobić :P:D Olivier, tak pięknie było dzisiaj, podobno ma być tak jeszcze jutro, ale się okaże. Całe szczęście że się zbuntowałam i pojechałam się przewietrzyć w taki piękny dzień. Pewnie już niewiele będzie tak słonecznych. Daa, odłóż te książki, szkoda oczu przy żarówkowym świetle, jeśli czytasz to lepiej za dnia. O matko, teraz sobie przypomniałam że mam na jutro termin do dentysty i to na 9 rano:O 😭 obawiam się że mogę nie zdążyć :O Noce z niedzieli na poniedziałek przeważnie mam drapane, więc ciężko będzie rano wcześnie wstać a autka nie będzie, bo żonkil wraca jutro do pracy...i tu...gromkie hurrra !!!!:D:P:D Pożegnam się już w takim razie, ewakuuję się do łóżka. Wam życzę pięknych snów i dobrej, spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Meri :)no niestety 8 będę w pracy, a przed i po mam wolne. Ferdzi :) torebek full na allegro, oglądałam ale jednak wolę zobaczyć na żywo, dotknąć, przymierzyć czy się dobrze czujemy ze sobą itd. niedrapanej nocki Ci życzę ;) Olivier :) wybaczam ;) masz szczęście, że zagrałeś w odpowiednie struny :D bo już się zastanawiałam co zrobię z Tobą gdy Cię dorwę w moim City: czy wytargam za kite czy za uszy :D wysłuchałam muzyczke na telefonie i jest ok :) również miłych snów dla Ciebie :) o Jeśli jeszcze ktoś został i nie śpi to zapraszam bo mam wolną chatę :P do 6 rano, tylko przychodzić ze swoimi napojami bo mój smakosz wszystko wysmakował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei sobie właśnie przypomniałem że na jutro mam termin do pracy. Więc o piątej trzeba będzie wstać 😭 Dlategóż zbieram się na poduszki. Oczywiście nie omijając obowiązkowych przed snem czynności. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych zwierzowych..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×