Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Olivier
No nie było mnie...ale jestem ...;) Witaj Liness :) Ty znów w tej pracy się męczysz ...:( Trzymaj się tam dzielnie :) Spokojnej i aby szybko zleciało ...:) Dziękuje :) i Tobie miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Celinkę pracującą pozdrawiam mnie dzisiaj wyjątkowo udało się ominąć sklepy wielkopowierzchniowe, chociaż to codzienna tradycja. O przepraszam, miałem na myśli spożywczaki. Bylem dzisiaj w dużym meblowym. l cześć Olivier szkoda że nie powiedziałeś gdzie jeszcze tyle śniegu. Domyślam się że w górach. Twojej opinii na temat przemawiania Boga poprzez człowieka chyba nie zrozumiałem bo odbieram je jako dwa przeciwstawne zdania. Ogólnie mówiąc wydaje mi się że Bóg przemawia przez człowieka wszystkimi jego dobrymi słowami, postawami i uczynkami. Natomiast to co złe wypływa z ludzi jest sprawką szatana. Człowiek ma możliwość "odkręcania odpowiedniego kranu" i czerpania z niego. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec połączę tematy w jednym dowc***e l Kaszub, Warszawiak i Ślązak pojechali do Egiptu. Siedzą w łódce na środku morza i łowią ryby. W pewnym momencie wyłowili jakąś lampę. Na niej była pieczęć więc ją przełamali. Wtedy wyleciał z tej lampy Dżin. - Dziękuję wam, że mnie uwolniliście. W nagrodę spełnię każdemu po jednym życzeniu. Pierwszy był Kaszub: - Ja lubię Kaszuby, więc spraw żeby woda w każdym jeziorze była czysta, żeby odwiedzało nas dużo turystów i żeby byli bogaci. - Trochę nudne życzenie ale je spełnię. Później był Warszawiak: - Odgrodź Warszawę takim murem, żeby mi tam żadne wieśniaki się nie dostały. - Dobra spełnię to życzenie. Następny był Ślązak: - Opowiedz mi coś jeszcze o tym murze. Na to Dżin: - Wysoki na trzy metry, gruby na metr, no spoko, że mysz się nie prześliźnie. - Dobra to teraz nalej tam wody! :D l l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych złowionych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ten śnieg Oliviera był prawdziwy ?czy z armatki :D Widać każdy po swojemu Boga odbiera, ważne by być dobrym człowiekiem dla innych i siebie. To takie proste :) a tyle ceregieli ;) Ja już po pracy, nawet po kursie kaszubskiego i kawale :D czas na spanie ... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Jestem na przepustce z psychiatryka! http://de.wikipedia.org/wiki/Swornegacie Jak was czytam to tylko jedna konkluzja,w d***e byli i g****o widzieli. Kulinarne przepisy i kto co kupił zrobił,zrobił kupił. Poznałem kiedyś takie dziewczę Marzena,ksywkę miała Marzka porarzka. Czy ktoś wam poradzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedweekendowe dzień dobry ! :) l Dzisiaj dużo świąt i dużo wydarzeń więc zaczynamy wcześniej. - Międzynarodowy Dzień Astrologii - Międzynarodowy Dzień Frankofonii - Światowy Dzień Ziemi - Międzynarodowy Dzień Szczęścia - Światowy Dzień Wróbla - Dzień bez Mięsa l Dzisiaj zaczyna się wiosna i właśnie zaczęło się zaćmienie słońca. Idę na podwórko zobaczyć czy widać jedno albo dugie. Są chmury więc trudno będzie coś wypatrzeć. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Ale dzisiaj Dzień bez Mięsa (nie tylko dlatego że piątek) więc ptaka wypuszczamy. Słońca u mnie jest za chmurami ale można obserwować zaćmienie bo chmury są delikatne. Wygląda jak księżyc. Ciekawe czy księżyc będzie wyglądał dziś jak słońce. Dużo szczęścia życzę wszystkim w Dniu Szczęścia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doobryy :) o Chwilowo nie mam sił😭 nawey na pisanie, wymęczył mnie instruktor na maxa. Zaliczyłam drogę expresową i autostradę, zasuwałam 130 na godz.;) Ale też w pewnym warsztacie przez szybkę od spawania obejrzeliśmy dzisiejsze zaćmienie słońca bo u mnie bardzo słonecznie :) o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki!  Serdecznie zapraszamy do ciekawych dyskusji i rozmów :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 to prawie rakietą byłaś :D z taką prędkością to ja rzadko jeżdżę. Ale ja nie mam autostrady pod nosem. Ekspresową czasem pomykam ale nim się dobrze rozpędzę to już trzeba zjeżdżać. W dłuższej trasie dawno nie byłem. Z wyprzedzaniem tirów trzeba uważać, zwłaszcza na drogach jednojezdniowych bo nie dość że wszystko zasłaniają to jeszcze trzeba sporo miejsca przed sobą żeby wykonać manewr. W czasie pisania tego postu kilka metrów odemnie była mała stluczka nauki jazdy i osobowego auta. Oba samochody wykonywały manewr cofania na parkingu. Ja zaćmienia słońca oglądałem tą samą metodą. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przed weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 dlaczego przed ? Według mnie weekend zaczyna się w piątek o 15 więc Twoj post był pisany w czasie weekendu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - masz racje. Weekend juz mamy. Ogladales zacmienie slonca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiosennie:) https://www.youtube.com/watch?v=Cy76aTz1Lm4 To dzisiaj możemy zaśpiewać, że dane nam było słońca zaćmienie:) https://www.youtube.com/watch?v=ckovetFL8ns Danusiu miło Cie widzieć w lepszej kondycji. Olivier dziękuję za pamięć:) już się wykurowałam, choć napisać, że jestem całkiem zdrowa nie mogę, ściskam i przesyłam buziaka. Celinko jeszcze nie masz prawa jazdy a już się stałaś piratem drogowym:D Saam dziękuję i również życzę dużo szczęścia Jak zawsze pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Madziu 🌻 masz rację, idzie wiosna. Przed północą zdąży do nas dotrzeć. Ja przywitam ją jutro bo muszę iść wcześniej spać Za Jolkę również dziękujemy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) nie tylko oglądałem ale nawet udostepniłem sprzęt aby i inni mogli zobaczyć :classic_cool: oczywiście chodziło mi o kobiety ale faceci też byli ciekawi. Jak by nie było to niecodzienne zjawisko. Pamiętam że w szkole podstawowej z całą klasą pierwszy raz oglądaliśmy. Najpierw trzeba było odymić sobie szkiełko. l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dostałam kwiatka:) jak miło, zapomniałam o tym zwyczaju Saama, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj także Dzień Frankofonii więc i my możemy nieco po francusku l "Bawmy się jak szaleni Z głową w chmurach Bawmy się jak szaleni... To wszystko na co mam ochotę Zaczynajmy." l IN-GRID - Les Fous l http://www.youtube.com/watch?v=CPKaU1xTSiw l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu :) proszę bardzo. Nie wiem czy tym Ciebie przekupię ale jutro będą podwójne kwiatki bo przecież pierwszy dzisiaj wiosny będzie ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro wpadnę po bukiet:) Mnie nie trzeba zachęcać ja lubię ten topik i gdybym mogła siedziałabym tutaj codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo zmykam spać więc dobrej nocy Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami choc nie pisze ,ale po wczorajszej wizycie w Poznaniu jestem zdolowana do cna i do ostatka .Uwziely sie chorobska na mnie . Bawcie sie i radujcie poki macie zdrowie ,bo ja juz kaput . Spokojnego wieczoru i dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Witaj Magdziu :) dobrze, że już Ci lepiej, teraz musimy Cię dopieszczać w ramach rekonwalescencji👄tylko częściej zaglądaj ;) piratem nie byłam, na autostradzie można 140, a wyprzedzać też trzeba umieć bo ciężarówki muszą wolniej jechać. Dzięki za wiosenną piosneczkę :) o Saam :) specjalnie dla Ciebie wyszłam by zobaczyć jakiego kształtu księżyc ale skubany się schował, naściemniał w dzień i teraz odpoczywa :D Ja już wczoraj po francusku śpiewałam ;) o Daa :) witaj👄, czyli jesteś w domu :)jakie kaput ? to tylko raz pod wozem raz na wozie :) nie poddawaj się!!! o Zuzia:)piątek weekendu początek ;) o też jakaś zaćmiona dzisiaj jestem, trzeba wcześniej się położyć dobrej nocy koleżanki :) i koledzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajechałem pospiesznym bo już późno a jutro niestety nie mam wolnej soboty. Raczej mogę powiedzieć że mam mocniej niż zajętą niż zwykle l hej Danusiu 🌻 wiesz że wszyscy dopingujemy by było lepiej u Ciebie i tak musi być :) l Celinko :) u mnie też nie widać księżyca, tzn. przez okna go nie wypatrzylem. A może to jednak on był na niebie przed południem a teraz odsypia. l Madziu :) widać Ciebie widać l l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych księżycowych... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×