Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Poki co jest 7 stopni ,ale w nocy ma byc ok 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dobry wieczór z jednoczesnym dobranoc kolorowych minowych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie było Was zobaczyć w komplecie ...;) Nawet Magda (pozdrawiam ciepło i z uśmiechem ;) ) była o nietypowej dla Niej porze ...miło :) Najbardziej to żałuje, że wczoraj jednak nie wybrałem sie na zakupy po te spodnie ...;( :D Liness ...;):D Ferdżi fajnie było Cię czytać taką roześmianą ...i Liness ma rację...kabelki to moja specjalność ...;) szkoda, że Liness nie powiedziała wcześniej, że ma jakieś zwarcie ...miałem dziś całe popołudnie wolne ...;) Maribell :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piątkowo Już się wkurzyłam bo napisałam spory post i poszedł się j.... Pisałam w nim że u mnie nadal chłodno, słoneczko anemicznie wysuwa się zza chmur ale czy da rady pokazać swój charakter i przegonić chmury ? zobaczymy. Miałam ciężką noc, budziłam się często, jakiś kaszel też się przyplątał :O czyżby jakaś plaga topikowa ? Nie sądziłam że nawet internetowo bakcyle potrafią się przemieszczać :O Poczytałam jakie głupoty wczoraj pisałam i przepraszam Was za to. Dla mnie jeden wniosek- kobieto nie pij więcej -:D Olivier, jakoś nie pasują mi kabelki do Twojego przemieszczania się po kraju. Nie mam pojęcia co to za fucha, która nakazuje tak częste delegacje, może nas oświecisz w tej materii? Zostawiam na topikowym stoliku jak zawsze coś na dobry początek dnia; kawusia gorącahttp://www.blanco-rotr.pl/images/barisci1.jpg herbatka z imbiremhttp://www.studioturkusowe.pl/wp-content/uploads/2012/11/Rozgrzewajaca_Herbata2.jpg soki warzywne i owocowe http://g.wieszjak.polki.pl/p/_wspolne/pliki_infornext/343000/soki_owoce_4.jpg Kończę już pisanie, bo dziś mnie klawiatura i komputer nie słuchają , znów straciłam kawałek tekstu. Wszystkich Was cieplutko pozdrawiam i życzę udanego startu w weekend 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Droga Ferdzi ,o jakich glupotach mowisz ? Wczoraj 'pieklismy ciasto ':-)Gdybysmy tu byli tacy grzeczni i powazni to bysmy tak dlugo nie przetrwali .Tak wiec oby wiecej takich 'glupot':-) Mam troche roboty ,ale od rana nie moge 'dojsc' do stanu normalnosci ,co jest bardzo uciazliwe .Chociaz juz cos zrobilam ,tzn umylam globus i namoczylam bluzki do prania recznego :-) Ciekawie byloby gdybysmy tu robili sprawozdania np.godzina po godzinie z calego dnia :-) Moje byloby monotonne i niezbyt ciekawe :( Dobrego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczenie ciasta jest dopiero w planach ,ale bedzie to z pewnoscia takie ciasto ,ktore po zetknieciu z 'piekarnikiem'urosnie do granic mozliwosci ,takie lubimy najbardziej ,takie wyrosniete :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa moje gołąbki już w rondlu, powolutku się gotują. Poprałaś bluzeczki ? Dzięki Daa, że tolerujesz moje głupoty, aż się martwię czy Calinessa się na mnie nie obraziła :( Mam nadzieję. że nie i tylko brak czasu nie pozwala jej tu z nami być. Saam też zapracowany? U mnie z rana było to zimno, że zapaliłam w piecu:O teraz poszłam jeszcze dołożyć a tu patrzę na termometrze jest 14 st:O no i po co dokładałam:O w mieszkaniu mam 22 st. Chyba jednak coś mnie wczoraj zawirusowało, bo i tak nie czuję tego ciepła i jak ja to określam , mam lodowisko na plecach:( Chyba jednak się ubiorę i pójdę do ogródka, może tam się bardziej rozruszam i rozgrzeję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,bluzki poprane ,ziemniaki obrane i jajka do sosu musztardowego ugotowane . Cal bedzie 'wolna'od 14:00 ,na razie jest pod obserwacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,zeby Ci dodac odwagi ,napisalam powyzej to o ciescie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 do picia napojów alkoholowych nie wolno namawiać ale chlapnij sobie częściej l hej Danusiu 🌻 to ja zacznę pierwszy : 6.30 - 11.50 uczciwie i intensywnie pracowalem 11.50 - 12.10 przerwa sniadaniowa cdn. l hej Grażka 🌻 witaj na filtrowni. Gdy już do końca i oczywiście też początku opracujemy przepis to z pewnością się nim podzielimy z Tobą. Pod warunkiem że będziesz pod ręką. l Weekend już w oplotkach. Niestety radość niepełna bo jutro pracuję. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam 🖐️ Piszesz ogolnikowo .Tym sposobem moglabym rozpisac Twoj dzien do konca:-) Trzeba jak ja ;obudzilam sie o 6:50 ,maz przysiadl obok mnie ,chwile pogadalismy ,łyknelam tabletke na tarczyce ,poszlam do lazienki zrobic siusiu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ciepło i dziękuję za serdeczności. I Życzę Wam dużo słońca na błękicie i tego o czym marzycie. I Pozdrawiam. 🖐️ M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie weekendowo :) bo jeszcze dzisiaj na kilka godzinek do pracy i jutro wooooolne ;) o Daa :) język lata jak łopata :D teraz wszyscy wiedzą, że jednak jestem zastraszona a zgrywam mądralę :( :D:D o 14 obserwator zaczyna pracę więc już wyszedł :) o Ferdzi :) chyba nie mówisz poważnie!!! za co ja bym mogła się obrazić ? ja się nie obrażam tak szybko, najpierw analizuję czyjś wpis, bo często sami przecież prowokujemy świadomie lub nie komentarz i ewentualnie mam nauczkę na przyszłość ;) Dzisiaj otworzyłam słoik z mięskiem, który gotowałam, ja nie próbowałam ale M był zachwycony smakiem i pomysłem na takie jedzonko. o Saam :) widzę, ze podoba Ci się propozycja Daa by opisywać swój dzień szczegółowiej :D poczekamy co napiszesz o drugiej połowie dnia do momentu zasypiiania :P :D o miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meri :) Tobie też saamych dobrych rzeczy życzę. Słoneczko u mnie świeci ale jest chłodnawo mimo 15-u stopni, dziwne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) nic straconego, jeszcze pewnie nie raz będziesz w moim City :) ale Ty nawet nie wiesz gdzie moja galeria ? :D do moich zwarć głupio by mi było Cię angażować bo mój M boi się prądu i wszystko jest w opłakanym stanie. A nie chciałabym byś przy tym ,,zatańczył,,:-O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa
A co tu takie bezrobocie ? ja już tyle roboty odfajkowałam rękami a Wam się nawet gadać nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ,nikomu sie gadac nie chce ,łacznie ze mna :-)Ja jestem usprawiedliwiona ,boli mnie globus ,mowilam Ci .Mamy jechac na zakupy i tez mi sie nie chce ,ale bede musiala sie zebrac bo konczy sie cukier i kawa Zonkilowa :-) Trzeba chyba sie ubrac po zimowemu ,bo wieje wiatr ,a przy 7 stopniach to jakby blisko 0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to się chce tylko nie mam jak ;) l popołudniowe a raczej przedwieczorne l To był trudny dzień. W pracy urwanie głowy, jeszcze na poniedziałek zostało. Dlatego na poniedziałek bo jutro zupełnie inaczej i gdzie indziej pracuję. Od razu zaznaczę że z pisaniem na topiku może jutro być krucho. Dzisiaj na zakupach też byłem, i to różnych branż. Od spożywki, przez ciuchowe, po budowlane. Wieczór raczej spokojny się maluje więc dokumentowac go na topiku nie ma najmniejszego sensu :p zresztą od tych ciekawszych momentów i tak mam zwolnienie lekarskie .... znaczy znachorskie, od znachora rodzinnego 😭 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,wspolczuje ,chociaz nie czuje :-) Jakis dziwny dzisiaj dzien i u nas na Filtrowni i osoby z ktorymi rozmawialam mowily ,ze nic im sie nie chce :-) Ferdzi tez zniknela na amen ,co sie dzieje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi pewnie odemnie kupiła wirusy i teraz się męczy z nimi. Wszystkich jednak nie zabrała bo mnie też dalej dokuczają. Dlateguź już kieruję się w stronę poduszek l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych chcianych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Saam Dobranoc tym ktorzy tu moze zajrza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze zajrzę :) po dobranoc ;) i powiedzieć dobranoc w tym trudnym dniu, niech się kończy!!! spokojnej nocy i odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×