Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Danusiu :) mnie by to mocno nie zdziwiło, możliwości medycyny są coraz wyższe. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że jeżeli operacja się uda to pacjent będzie żył. Tylko dylematyzuję się tym czy Nowy będzie miał tożsamość głowy czy przeważającej części pozostałego ciała. Mam nadzieję że doktorkowi nie przyjdzie do głowy przyszywać męskiej głowy do ciała kobiety i na odwrót. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Szkoda że Ferdzi nie poszła na urodzinową imprezkę. Nie to żeby mi o niedopalone świeczki z tortu chodziło bo prądu ostatnio nie wyłączają a kilowatogodzin na oswietleniu nie muszę oszczędzać. Chyba że świeczki były z kawałkiem tortu to podnoszę obie ręce. l Danusiu :) a nie wiesz po ile te naturalne lody we Wrocku? Tak się zastanawiam czy wliczając bilet tam i z powrotem nie lepiej iść na ilość w pomorskie lody. Z tego co słyszałem wczasowicze sobie chwalą (nie tylko lody) :) Natomiast wczasowiczki albo nie korzystają albo wszystko utajniają :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem o nietypowej dla siebie porze, bo cały dzień mi przeleciał nie wiadomo kiedy. Saam pisałam, że impreza 50lecia pożycia małżeńskiego, a nie urodzinowa :D ale tort zapewne był:D Nie żałuję że nie poszłam, bo odpoczął mój kręgosłup, zrelaksowałam się drzemką, odwiedziły mnie dzieci skypowe i te realne :D Później miałam jeszcze prawie dwugodzinną rozmowę z koleżanką, też przez skypa, tak, że opamiętałam się teraz która to już godzina :D Saam, też miałam ochotę na to drożdżowe, ale jednak się nie skusiłam, może jutro dostanę veny, bo jednak drożdże i suszone i świeże zawsze w domu trzymam:D Daa, dzięki za podpowiedzi, ale już poczytałam w necie na temat przyczyn bólu i chyba tym tak się zdołowałam. Sama wiem że nie wolno się diagnozować w internecie, bo to łamie psyche a tu to można najwyżej zdiagnozować skaleczony palec, jak stwierdził kiedyś mój rodzinny i miał rację, po co martwić się na zapas ? No ale jak to się dalej będzie powtarzało, to jednak będę zmuszona odwiedzić rodzinnego:( O przeszczepie głowy to nie słyszałam , ale wiadomo, świat idzie z postępem, to pewnie i takie cuda można będzie tworzyć, tylko co to będzie za hybryda ? Nie zostawiam kolacji, bo już późno, można o tej porze najwyżej zjeść jabłuszko:D Życzę wszystkim dobrej nocy, kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Ferdzi 👄 Saam ,ja o niebie ,Ty o chlebie :-) Mysle ze lody wroclawskie nie roznia sie niczym od lodow pomorskich ,wszystkie takie saame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,jestes mocno opozniony ,Dzien radia byl kilka dni temu :-p Ja tez nie place abonamentu ,poniewaz nie musze :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero byla niedziela i jutro znow niedziela ,przeraza mnie ten szybko uplywajacy czas . Saam ,bedziesz starszy ,to przekonasz sie iz z wraz z przyplywem lat ,czas szybciej ucieka 😭 No coz ,zbierajmy sie na te oslawione poduszki :-) Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dobry wieczór :) Żeby Wam było raźniej to ja też nie płacę abonamentu :P ale płacę za to internet+telewizje+telefon stacjonarny około 130-140 zł miesięcznie. a dlaczego Daa nie musisz? u mnie teściu nie musi bo jest niedosłyszący i słabo widzący ;) Ferdzi :) rzeczywiście udało Ci się pokazać o nietypowej porze :) Dobranoc Dziewczyny :) Ciekawe czy były placki u Saama ? U mnie dzisiaj kaczka francuska doczekała się i popływała w rosole :D Będzie już na jutro bo niedziela w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"18 kwietnia 1926 roku o godz. 17.00 popłynęły słynne słowa: "Halo, halo, tu Polskie Radio.Warszawa". Tym samym Radiowa Jedynka rozpoczęła emisję na antenie." Jak by nie patrzeć dziś 89 urodziny. Może dlatego wysylałem Ferdzi na urodzinowę świętowanie :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy zyczę tym którzy już na poduszkach a także zmierzajacym w ich stronę :) l kolorowych jedynkowych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesołej niedzielki 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ta kawa od ferdżi całkiem, calkiem ;) a nawet więcej, ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocy leciutko popadał deszcz, wciąż jest zimno, nadal trzeba ogrzewać dom, bo jakoś nie umiem się ruszać jak mi zimno. Piszecie o abonamencie TV , że nie płacicie. To chyba jestem tu jedyną głupią i naiwną że wciąż niezmiennie od całych 40 lat płacę abonament. Nie mam pojęcia czy dałoby się z tego wyślizgać. Niestety wiem, że Poczta Polska zajęła się już tymi, którzy płacili i przestali płacić. Bardzo wiele osób dostało już wezwanie windykacyjne. Jako, że nie chcę mieć zatargów z prawem a już jakichś zaległości płatniczych tym bardziej, to płacę. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i życzę wspaniałej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gościu, (nieznany wędrowcze) częstuj się proszę, wszystkim co na stoliku, smacznego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ferdżi :) 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wy wszyscy milusińscy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te rogaliki to są czumsiś nadziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja lubię nadziane rzeczy, ale nie napiszę co, bo to w końcu niedziela, a już mam na sumieniu zanudzanie ludzi swoimi nudnymi no wiecie czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość  to chyba jakiś szary upiór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to szarik :D na 103 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...jak ja to kocham:O W sumie nie wiem czy mieliśmy 5 różnych gości, czy jednego a moze tylko dwóch:O Rogaliki są nadziane marmoladą, tylko nie pytaj jaką bo z pewnością z róży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fik myk pstryk i pik może jeszcze bryku bryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, kiedyś powiedziałaś, że mam złą stopkę, a ja wiem, że dziś ta stopka jest bardzo, ale to bardzo na czasie. Nie wiem co się dzieje, ale mam takiego doła, przy którym Rów Mariański to mały dołeczek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Tak, Ferdzi :) bez dobrej herbatki z rana ani rusz, już wypiłam i ruszyło mi się myślenie i cała reszta ;) musze Ci powiedzieć, z soczki też podkradam i trochę mi łyso, że Daa może przez to ma mniej witaminek :D, wczoraj miałam marchewkowy wyciskany w domu oraz coctail bananowo-truskawkowy z odrobiną cukry trzcinowego. A rogaliki z rana to raczej dla pana, bo takie kształtne i delikatne...kilka nawet przypomina ...hmm damskie bioderka :P ja zaraz będę jadła kanapeczki z łososiem i połówkę grapefruta czerwonego, drugą połówkę zostawię na po pracy :) a na deser małą chałwe orzechową wciągnę i w drogę :) nawet z chęcią ide bo drugi dzień by był w tonacji wczorajszego więc jest dobrze jak jest :) o Ależ u mnie piękna pogoda, słońce ostro świeci na czystym błękicie, tak więc bawcie się dobrze, poczucia humoru życzę, miłych gości(póki co są mili ;) ), Ferdzi :) dołki pozasypuj i będzie po smutkach ;) o trochę muzyczki zostawię https://www.youtube.com/watch?v=HeyX1H3HTVQ K. Pronko - Jestes Lekiem Na Cale Zlo - a great Polish song

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×