Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

chciałam podziękować już w pracy ale jak zwykle było towarzystwo na stołówce i ciężko było by się skupić na pisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest ta co to najwięcej się zna na filtrowaniu ?:P "My nie flirtujemy tylko filtrujemy. Filtrujemy mysli , poglady , opinie i wydarzenia. ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa pisze sms-em, że ma problem z laptopem :( pewnie nikt już nie zajrzy więc dobrej nocy wszystkim życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne hej : l Z nieopisanym i z nieukrywanym smutkiem donoszę iż w najbliższych dniach będę nieobecny na filtrowaniu. Właśnie "nadszedł ten czas" Pozdrawiam filtujacyxh a szczególnie topikowe kolezankii l l ,ffg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś piątek, jak dla mnie to dobrze się zaczął, bo wreszcie mam internet. Od wczoraj odcięto mnie od świata i nie umiałam się w tym odnaleźć:O zajmowałam się więc różnymi rzeczami na które zwykle czasu nie mam:D Rano też nie było połączenia, ale teraz patrzę jest więc nareszcie mogę poczytać co wczoraj naskrobaliście...Patrzę i patrzę i niewiele widzę:( Myślałam że padnie kilka stronek a tu nic. Daa, pojechała dmuchać, i po powrocie nie zameldowała co wydmuchała...:( Calinessa, pojawiła się trochę późno,ale i tak nie było z kim pogadać:( a Saam, to już totalnie późno skrobnął:( O tej porze, to ja przeważnie już się budzę po raz pierwszy, a czasem drugi :D Saam, z nieukrywanym żalem przeczytałam, że teraz Cię nie będzie i w głowie tysiąc myśli, co takiego wydarza się w Twoim życiu, że nie znajdziesz nawet minuty by machnąć łapką ? Mam nadzieję, że po powrocie wyjaśnisz nam owo tajemnicze bardzo zniknięcie a teraz mogę tylko życzyć Tobie i nam byś szybciutko do nas wrócił👄 Daa, czy dziś komputer już chodzi ? Myślę że to jakaś zmowa sprzętów, ostatnio telefon, teraz laptop:( eh...Napisz proszę co wydmuchałaś i co dalej z wynikami Ułana. Calinessa, czy dziś w pracy, czy jednak odpoczywasz ? Coś mi się wydaje że pisałaś że kilka dni z rzędu idziesz do pracy,więc pewnie dziś też. Widziałam nową gazetkę z Twojej sieci, ale czy mogłabyś polecić coś co naprawdę warto kupić w jakiejś dobrej promocji? U mnie dziś wymiana wuceta, za chwilę przyjedzie synio, nie wiem ile czasu mu to zajmie. Przyjedzie z małą, bo dziś ma kontrolę u ortodonty, więc do szkoły nie idzie, a ja wreszcie się nią choć troszkę nacieszę. Dziś 18 września Imieniny obchodzą Irena i Stanisław. Osobiście znane mi Irenki obchodzą imieniny w maju, ale i tak składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Irenkom i Stasiom🌼 Takie dziwne nie przystające do dzisiejszej rzeczywistości przysłowie:D „Kiedy Irena z mrozem przybywa, babie lato krótkie bywa” Mrozu nie ma co wyglądać, raczej czy dziś znów będzie 30 st ciepła?:O święto dziś mają wszyscy googlujący :D Międzynarodowy Dzień Geologa Światowy Dzień Monitoringu Wody A ja czasem też monitoruję stan wody w Wiśle, która przepływa tuż obok, ostatnio stała się naprawdę takim bardzo małym rowem melioracyjnym:O Teraz zapraszam na kawusię z dodatkiem magnezu, czyli gorzkiej czekolady ; http://www.zdrowapolka.pl/uploads/images/kawa%20zdj.jpg i zielona http://www.zdjecia.biz.pl/zdjecia/duze/imbryczek-zielona-herbata-filizanka-jasminowa.jpeg Podobno tylko taka liściasta to prawdziwa zielona herbata a te w saszetkach to tylko śmieci po herbacianych listkach... Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życzę miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
dzień dobry :) o Ferdzi :)macham z pracy właśnie piję zieloną ale piramidke tylko w domu się bawię z herbatą liściastą zieloną....ech nie ma kiedy pisać , muszę już lecieć miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Droga Ferdzi ,wczoraj nie napisalam co wydmuchalam :-) ,poiewaz kursor fiksowal ,tzn .strony .ktore mialam na tapecie moglam przewijac ,ale nie moglam otwierac nowych kart ,ani odpisywac . Jesli chodzi o dmuchanko ,to lepiej zmilczec :-),slabiutko .Prosilam lekarza aby jesli juz to przepisal leki wziewne bez alkoholu :-) Teraz mam przyjsc na badanie w przyszlym roku i lekarz mowil ,ze wowczas chce uslyszec ,ze juz nie pale nawet tego jednego czy dwa papieroski :D.Wszystkiego mi zabraniaja 😭 Chcialabym dzis poodkurzac ,ale krece sie i krece od rana i tak jakos roboty nie ubywa . Zadzwonila znajoma ,taka ktora wszystko wie :-) i mnie zmartwila ,powiedziala ,ze moj lekarz rodzinny odchodzi na emeryture .Cos jej sie chyba pogibalo ,bo on jeszcze nie osiagnal wieku emerytalnego ,no ale moze ? .Zmartwilam sie ,bo nikt inny nie zapisze mi tyle ile ja chce 'niebieskich' :-o Ferdzi .Ulan ma powtorzyc wyniki po niedzieli . Zastanawiam sie czy odmrozic rybki do obiadu czy nie .Ugotowalam juz co prawda jajka do sosu musztardowego (syn miejscowy bedzie na obiedzie i on lubi ).Jesli zostalyby rybki to zrobilabym po grecku ,ale nie mam selera ,a dzis nie planuje zakupow .Przepraszam za zanudzanie ,ale glosno mysle :-) Pogodnego dnia (u mnie slonecznie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzylam i jednak odmrazam rybki ,ale tylko 4 fileciki :-) Ferdzi ,promocje w Tesco powalaja :D .Np.gdy zrobisz zakupy za 50 zl.to zyskasz 1zl nanastepne zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) Ty sie nie śmiej bo dużo ludzi się upomina o te złotówki i się cieszą, że dostali ;) ide na loda a potem w miasto:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo przedweekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,przytoczylam tylko wypowiedzi innych :-) Saama lecialas w miasto ? :-).W jakim celu ? :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Piszesz z tramwaju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daj znac jak dojedziesz. Juz ciemno za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie w domu:) jeszcze zaszłam po drodze na szybkie zakupy do marketu i już siedzę najedzona i stukam w klawiaturke laptopa, łóżeczko pościelone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cmoki baboki i chłopoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×