Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość calinrssa1
Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dziś 15 września, Imieniny obchodzą: Albin, Nikodem, Roland Przysłowie: „Nikodem gdy suchy, rozprasza jesienne pluchy” świętujemy dziś Dzień Prostaty Międzynarodowy Dzień Demokracji Dzień Opakowań Międzynarodowy Dzień Kropki ... Wybieram dla siebie dzień kropki:D Lubię ją stawiać, często nad "i":D choć nie jestem Monika O :D U mnie w nocy przeszedł deszcz, szkoda że nie pada nadal, ale dobre i to. Rankiem słońce wyjrzało zza mgieł, ale teraz chmury zakryły jego oblicze. Mam nadzieję że nasze topikowe słoneczko, czyli Daa, wystarczająco rozświetli nam dzisiejszy dzień i nie musimy się przejmować chmurami, no chyba że byłyby to chmury na czole Saama. Jednak Saam to osoba tak łagodna i spokojna że niewiele rzeczy mogłyby spowodować jego złość, tak mi się wydaje a jak jest naprawdę Saam? W życiu poza wirtualnym jesteś wybuchowy ? Na pewno nawet małej chmurki nie znalazłabym na czole Calinessy, która z natury jest osobą bardzo pogodną i za to mój ukłon w jej stronę👄 Z moimi nastrojami to różnie bywa, raz jest lepiej raz gorzej, no ale mam nadzieję że teraz będzie to tendencja zwyżkowa:D Sory, za taką małą charakterystykę z rana, coś mnie naszło, przez to dzisiejsze słońce, które raz jest raz go nie ma. Dziś mam w planie wyjazd, niestety autobusem, bo żonkil zabrał mi auto, do sklepu po buty. O matko znowu buty :O :D No ale ostatnio stwierdziłam że potrzebuję zimowych butów :D choć pewnie zimy u nas nie będzie i przechodzę ją w półbutach :D ale co tam, naszło mnie ...znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąty....wszędzie kropki ....dziś świętuję ....:D Daa, co powiedział lekarz, oprócz zalecenia wit, C? Mam nadzieję, że to tylko stłuczenie i że to tylko siniaki. Okładałaś może tą nogę kapustą ? Czy Ułan jest w domu, czy jednak mimo wszystko pracuje ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wreszcie coś widać.... Mogłam poczynić poprawki i wstawić przeoczony link...:D Pozdrowienia dla wszystkich , miłego dnia 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o No i się doczekałam otwarcia filtrowni przez Ferdzi :)w prawdzie gość otworzył rano ale, że anonimowy to nie bierze się go na serio;) o Kropeczki bardzo lubię jako deseń, mam wiele ubrań a nawet bielizny w kropeczki. Stawiać kropkę nad ,,i,, to według mnie mieć decydujące zdanie...więc z tym jest różnie, zwłaszcza, że nawet gdy sama sobie ją postawię, bywa, że po czasie zmieniam to. Jedni uznają, że to wada, ja twierdzę na własną obronę, że to elastyczność życiowa i dobrze mi z tym ;) o Ferdzi:) dziękuję za herbatę i za charakterystykę mojej osoby, nawet trafną. Jednak bywam też rozdrażniona, wściekła(przez chwilkę) a nawet agresywna. To ostatnie to tylko mój M potrafi ze mnie wykrzesać :-o Ferdzi, jeśli już tak o charakterystykach mówimy to nie wiem ale gdy mówisz, że Saam, z całym szacunkiem do jego osobowości, jest naszym guru czy czymś w tym rodzaju to rodzi się we mnie rodzaj buntu i czuję bezsens pisania w jednym miejscu. Już kiedyś miałam to napisać ale machnęłam ręką :D wybacz za szczerość :D może dlatego, że nie lubię zbytnio komuś podlegać i cenię sobie dobrowolność :)he he to znowu sobie głośno pomyślałam...chyba też coś mnie naszło ;) o miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wczoraj nie powiedzialam dobranoc ,poniewaz po obejrzeniu M jak Milosc ,nastepnie programu Lisa tak mnie zmorzyl sen ,ze poszlam pod koldre i jak myslicie zasnelam ,no oczywiscie ,ze nie .Wstalam i pogadalam z synem i tak zeszlo do 24:00 ,potem on jeszcze pracowal na moim laptopie ,wiec nie chcialam mu przeszkadzac ,tym bardziej ,ze juz bylo pozno . Dzis juz bylam w ZUS - ie ,aby przeliczyli mi kapital poczatkowy ,bo zapewne wiecie ,ze zmienilo sie naliczanie dodatku na dzieci . I bylam tez w sklepie po mieso ,znow nie ma gdzie palca wtyknac :-) . Ferdzi Droga ,wlasnie gdyby moze Ulan troche psiedzial w domu z ta nozka ,to nie mialby takich iluminacji kolorystycznych na tej chudziutkiej nozce :-).Myslalam ,ze lekarz da wreszcie skierowanie na rentgen ,ale on mowil ,ze tego sie nie robi ,kompletnie nie rozumiem tego .Zrobilibysmy RTG prywatnie ,ale nie robia ,tylko na skierowanie .Jutro beda wyniki ,wiec zobaczymy co dalej . Oklady z kapusty robimy caly czas . Ferdzi ,co sie tyczy przedstawionych butow ,to polamalabym sobie nogi natychmiast ,ale to ja ,moge tylko plaskie .Nosze spodnie ,wiec na zime mam polbuty ,takie wyzsze ,tuz za kostke .Poza tym ja za duzo nie wedruje ,jesli juz to jezdze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty Nasza Cal ,moze ja nie rozumiem czegos ,ale machne reka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej pojde rozwiesic pranie :-) Cal ,mam Acerole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz to mozesz wkleic mi na @ ,zobacze o czym myslisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :) jeśli masz acerole to jest ok. to zamiast rutinoscorbinu dawaj Ułanowi. Nie wiem czy czytałaś wszystko o rutinoscorbinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja powiem dziś dzień dobry 🖐️👄 Nawet bardzo dobry...;) Liness :) bardzo Ci dziękuje za szczerą, prawdziwą i jakże trafną ocenę i mojej osoby kiedyś tu...:) też lubię Ciebie czytać, bo lubię dziewczyny z poczuciem humoru ...:) Ferdżi :) cieszę sie, że wróciłaś i, że sie wyjaśniło Twoje zniknięcie ...;) i dziękuje za życzenia, bede o nich pamiętał na drodze ...:) no i dzięki za info o pogodzie u mnie ...;) :D no bo ja oczywiście gdzie indziej ...;) ...a właśnie, pozdrawiam Was z Dolnego (dolnego) Śląska ...tu pogoda w kratkę ...ale kurtka jest...;) pewnie się przyda, bo właśnie wybieram się w te góry Izerskie ...lubię je i te szlaki tutejsze .... Daa :) usmiech przesyłam :) Uśmiechniętego dnia Wszystkim życzę :) 👄 Ps. Liness, dzięki za przypomnienie o dzikiej róży ...bo juz mi sie kończy i muszę zamówić ...bo też zjadam sobie codziennie taka właśnie mieloną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier 🖐️ ,ja Ci posylam usmiechy rowniez ,moze nawet dwa :D:D ,albo i trzy :D:D:D . Cal ,jasne ,wiem wszystko o Rutinoskorbinie ,mieli go nawet wycofywac z aptek ,ale dalej jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) bardzo ładne! no piękne wręcz ...to proszę tak buzie cały dzień trzymać ...;):D odwzajemniam :):):) ...a teraz wybaczcie ale tace zasięg (Czechy) Pozdrowionka jeszcze raz dla Was :) Dla Magdy rownież :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,'rutinoscorbin' :-),poprawiam :-) Cal ,dzis masz wolny dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olivier :) ojoj :D to Ci zazdroszczę, lubię górskie szlaki i różnorodność kamyków jakimi wszystko tam jest urozmaicone. Bezpiecznych szlaków Ci życzę, pogody i zasięgu :) o Prostata(zdrowa) też ciekawa sprawa :P ale jeśli kropka dziś na pierwszym planie to ....coś na większy uśmiech :D o https://www.youtube.com/watch?v=utNiXUgM2VA Bayer Full - Majteczki w kropeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×