Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gostek bez kostek
Frdżi Saam to raczej guruczek . Guru to raczej ty tutaj jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jeszcze mi się uda historycznie zapisać na tej trójkowej stronce :) Saam :)nie, trójeczki są raczej w pu/peczki :D ewentualnie w co innego ale to już nie do rymu;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się wysiliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) do dentysty chodzić ! tylko sprawdzać czy wcześniej nie był ktoś z tą chorobą. A tak serio to dobry dentysta powinien dezynfekować wszystko co nam wkłada do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m agdaa
Cześć:) Miło u Was jak zawsze i dużo się dzieje. Fajne, klimatyczne miejsce stworzyliście, chce się tu wracać, zaglądać i czytać i nie można się rozczarować:) Olivier dziękuję za pozdrowienia, również ciepło pozdrawiam i przesyłam całusy (miło, że o mnie pamiętasz) 👄 Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Miłego wieczoru i dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo śliweczka nie dojrzała ... ale Magda do nas zajrzała:) Cześć Magdzia:) widać Olivier zrobił fest echo w Górach Izerskich jeśli pozdrówka dotarły do Twoich uszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko i corko :D Madzia sie pokazala :-) Madziu ,prosimy czesciej o pokazanie swojego lica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrze Ekspres Reporterow i moze jednak cos poprasuje :-) Na dzis juz sie pozegnam . Dobrej nocy Mili ,mam nadzieje do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaki za miłe przyjęcie 👄, dziękuję, muszę spadać ,nie zawsze mam czas pisać ale czasami zaglądam i się nie rozczarowuję:) uciekam, cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu:) szkoda, że aż tak nie masz czasu pisać😭 Olivier to jednak ma nosa :D i czuje, że jesteś gdzieś w tle i nas podczytujesz ;) ;) Daa już poszła spać to idę i ja... Dobrej nocy i miłych senków wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Teraz jestem dopiero ...:) Zabłądziłem w tych górach i nogi mi odpadają ...;):D bardziej wsłuchiwałem się w tę tam ciszę...inny świat zupełnie ...baterie naładowałem na maxa! :):):) Magdo, no pięknie Cię widzieć! 🌼, jak miło, że zajrzałaś, pomimo zabiegania, jak widzę ... :) zaglądaj cześciej, a mówiąc precyzyjniej, stuknij w klawiaturkę...;) odwzajemniam te serdeczności też w usta 👄 Liness :) no wywołałem Ją myślami ...;) Dobrej nocy tym co już śpią ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie 10000 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jest już 10000 postów na nowej filtrowni. Mój będzie 10001 Gościowi serdecznie gratuluję zdobycia dziesiec/i/otysięcznika 🌻nawet się nie domyślam kim jest Gość l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzię 🌻 witam wydaje mi się że po długiej rozłące z filtrownią. Ale fajnie że nie zapomniała o nas. Pozdrawiam z usmiechem :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy który gość :-). A Wy kim jesteście? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczne z Was osoby, a szczególnie z Ciebie, Saam :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna, cicha i spokojna noc. Mocno gwiazdzista z olbrzymim Wielkim Wozem. Ciepła .... bo jeszcze letnia. Z dziwną muzyką dobiegającą gdzieś z oddali i odgłosami dzikich zwierząt niesionymi po rosie z pobliskich nadjeziornych łąki. Świerszcze spinają wszystko w całość swoim bezustannym cykaniem. Aż się nie chce iść spać. Ale trzeba. l dobrej nocy :) l kolorowych kropkowyvh ..... l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×