Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie stać mnie na

Polecane posty

Gość gość

-ślub i wesele -na samochód, a na chwile obecną to nawet na rower -na mieszkanie czy nawet kredyt -na ładne zęby -dobre kosmetyki -na dzieci mnie nie stać -na nic -na wszystko Wyginiemy w tej wojnie ekonomicznej. Zdechniemy jak psy. W podartych spodniach mejd in czajna. Z uśmiechem na ustach. Z rozpaczy. Zdechniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziwkę mnie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie stać na normalne zębiska (ale nie wiem czy jakbym mogła to bymlicówki zrobiła, póki co nie chce niszczyć szkliwa, i tak słabawe) i na spoko kosmetyki (naturalne, bo sama robię) a na resztę też raczej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekasz że cię na nic nie stać i na spodnie made in china - a gdzie powinny być produkowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez, dokladnie na to wszystko rowniez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałem żonę to też mnie nie było na nic stać. Za to teraz.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portki z Chin to chyba mają tę biedę symbolizować :D A mnie też na to wszystko nie stać. W szczególności zęby. Bo nie chodzi tylko o dobrą paste i płukanki, ale trzeba mieć kasę na regularne wizyty u dentysty i wszystkie zabiegi, a ja się z 3 razy zastanowię zanim te pieniądze wydam. No może aż tak źle nie jest, bo jak trzeba to się pójdzie ale zazwyczaj rezygnuję wtedy z czegoś innego, to troche przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×