Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witam Dorix,Pysiu zycze Wam jak najmniej troski,kłoptów,duzo dużo zdrowia 🌻 kwiat] 🌻 dla Was Dziewczynki ja tez wolałabym nie robic duzego wesela,ale młodzi chcą .Zdanie zmienili bo kiedys nie chcieli weseliska My tylko sie podporządkowujemy i naprawde dalismy wolną wole,co chca,gdzie ,jaki zespół itp. Dziewczynki jestem dzisiaj nie w sosie,dzisiaj dowiedziałam sie ze zmarł sąsiadów wnuk a bardzo dobry kolega,przyjaciel mojego syna (rok módszy).jeszcze nie mówiłam mojemu synowi,az wroci do domu to powiem.Chłopak chorował na guza mózgu od ponad 2 lat,nie było ratunku.Jutro pogrzeb,nie pojedziemy bo daleko,przeprowadzili siew okolice Bielska Białej.Podałąm tylko przez dziadków wiązanke z białymi kwiatami. Chłopiec grzeczny,naprawde bardzo miły i sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix❤️❤️❤️ Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich imienin.Ale oczywiście nie tylko w tym jednym.Ten niech będzie wyjątkowy,radosny,wesoły a wszystkie inne niech będą jeszcze bardziej udane.Ja chciałabym jeszcze u Twego boku zobaczyć prawdziwe,,Szczęście,, Pysiu Samych wesołych,zdrowych i spokojnych dni i dużo zdrówka.Abyś nie miała kłopotów z pracą,córką i Krasnalem.By depresje i troski odeszły do lamusa a Ty byś spokojnie i z uśmiechem na ustach mogła pieścić wnusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Smutne wiadomości przynosisz:( Dziewczynki a moja Buffy dzisiaj kończy 11 lat od rana świętuje i prawie nie schodzi nam z rąk:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Kreacja ładna ale pewnie dobrze byłoby przymierzyć.Weselisko to kurtka szczególna okazja i zły ciuszek skutecznie potrafi nam zepsuć zabawę.Jak chodzi o ilość gości to będzie już coś,można się pogubić w takim tłumie.No ale raz w życiu więc jak ktoś lubi,ma tyle kasy i znajomych to czemu nie?! Ja swojej córce także chętnie wyprawiłabym wielkie wesele,puki co nie chce.Jednak córka Ploteczki także kiedyś nie chciała więc kto to wie jak to się jeszcze potoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teekluniu Dziękuję za pyszne śniadanko,mniam smakowitości.Objadam się jak świnka;) Orsejko No i u mnie zimno jak wszyscy diabli.Mrozu niby nie ma bo okolice zera ale ziąb taki że aż przenika przez mury.A jutro ma być jeszcze gorzej a w niedziele to już strach gadać:p.Najfajniej byłoby wejść pod ciepła kołderka z dobrym drinkiem i już z stamtąd nie wychodzić,bo po co?. No chyba po to by dolać sobie do szklaneczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Betulki i Terix czas jakiś:( Mam nadzieję że ta nieobecność przez natłok wrażeń lub obowiązków,mogą być nawet przyjemności,gości byle nie troski👄 Dziewczynki machnijcie choćby łapką❤️ Wanilko Zatem teraz trzeba Ci tylko życzyć wyjątkowego wieczoru i smacznych dań👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zmykam idę szukać w necie ciast Dorix może jeszcze nie wszystko zjedzone:p,udanego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloł! 🖐️ Daisy ❤️ - BeTulka ma Syna w domu i pewnie jemu poświęca czas a u Terix trwają ferie więc może jakiś wypad zrobiła ze swoim Wnusiem? Plotko - przykro mi z powodu znajomego ❤️ Wczoraj wieczorem rozmawiałam ze swoją Siostrą, troche sie o nią martwię, bo coś jej serce słabowite sie zrobiło :O :( Samo życie :O ciągle coś ❤️ Za to ja dostałam wreszcie fotki ze styczniowego slubu - więc jak wybiore jakieś to poślę. Pare słów o tym radosnym wydarzeniu napisze na @ bo tutaj nie moge. Kto ma chęć to kapucinko zrobione mamy (_)? (_)? (_)? (_)? Zostało jeszcze troche ciacha Dorixiu? :P:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia42
Witam serdecznie dziękuję za życzenia i pamięć nic nie przyszykowalam ale nie miałam kiedy u mnie jak narazie nic nowego ale jutro sobota i idę się odstresowac do mojego krasnala kochanego jutro jeszcze muszę wstać o 4 bo do pracy muszę iść jeszcze raz dziekukje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Dorix, Pysiu dla Was dziewczyny najlepsze życzenia imieninowe❤️ dużo uśmiechu, szczęścia i zdrowia🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dla Twojej Buffy duży 👄 i mizianko za uszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko dzięki za info o Majce, ale nadal nie wiem dlaczego nie wejdzie na forum choćby raz na tydzień:o czyli spore weselicho się szykuje:) a ceny chyba podobne do naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko bardzo podoba mi się kreacja, którą wyszukałaś:) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo pewnie na słono zajadasz te kanapki z twarogiem i awokado? ciekawe jak ten zestaw komponowałby się np. z miodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło;) zaoszczędzisz na rajstopach, ja co założę ze dwa razy i bach oczko leci, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam Wam @ dziewczynki - poczytajcie i obejrzyjcie. Ja dodam jeszcze, że "baletów" na ślubnej imprezie nie było bo "Młodzi" zaraz po przyjęciu pojechali w góry, zadekowali sie w pensjonacie z dancingiem i przetańczyli całą noc. Zulko - awokado jest delikatne i nie ma zdecydowanego smaku. Taki lekko maslany, oliwkowy. I dlatego pasuje doskonale do wszystkiego: na słono, na slodko też. Hiszpanie robią z niego gazpacho a my po swojemu: np pasty do kanapek. Ja kłade kawalki awokado na kanapke z twarożkiem i niczym nie doprawiam - jest :classic_cool: Mnie sie tez bardzo podoba sukienka Bastylki - mam tylko obawy jak sie sprawdzi w lipcu - może być upalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Dorix❤️ Pysiu❤️ Wszystkiego naj, najlepszego🌼🌼🌼🌼 zdrowia, pomyslnosci i duzo szczescia🌼 Sciskam i micno caluje imieninowo. Przepraszam ze tak pozno melduje sie z zyczeniami, ale tak jakos wyszlo. To znaczy znowu podsypialam po poludniu. Ciezko dochodze do siebie po przeziebieniu. Bardzo zaluje ze nie zaczelam kuracji antybiotykowej. Teraz kiedy wydaje mi sie ze juz prawie przeszlo, nie chce juz zaczynac. Zaraz "ukroje sobie" duzy kawal pani Walewskiej( uwielbiam to ciacho) i ulokuje sie znowu w lozku. Jutro nie wychodze z domu tak sobie postanowilam. Vanilko ciesze sie razem z Toba na niespodzianke dla Malzyka i uroczysta kolacyjke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeee :D - dzięki Zulce dopiero teraz do mnie dotarło, że Buffy jest starszą Panią-Solenizantką i należą sie mizianka i drapanka delikatne za uszkiem :D:D:D Drapu drapu drapu drapu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo... Tekla jest:9 Zaraz polece ogladac zdjecia. Z awokado robi sie tez taka paste do kanapek, nawet kiedys zrobilam, zjadliwe bylo ale bez przesady. Sol, sok z cytryny i pogniecione dojrzale avokado. Dziewczyny u nas w sklepach z sukniami slubnymi sprzdaja tez suknie dla gosci. Tylko ze sa to identyczne modele jak te z katalogow tylko drozsze o 1/3. Chyba zaryzykuje i zamowie ta sukienke z bolerkiem. Jak nie spasuje odesle, jaki problem? Denerwuje mnie tylko ze w moim rozmiarze jest juz drozsza. No ale sama jestem winna:O W sukience pasuje mi to, ze gorna czesc jest ciemna. A przy waskich biodrach i szerszych ramionach bedzie to dobry model. Poza tym drapowanie ukryje moze troche tluszczyk. Bo kiecka we wzorki bedzie malo elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A goraco to chyba mi nie bedzie:) Wesele zacznie sie o 18 albo 19. I jeszcze bedzie w pawilonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla Super historia i super fotki! No i super pomysly macie!!!! Jeszcze raz obejrze i zrobie tak jak prosilas. Choc Twoja fotke w twarzowym nakryciu glowy chetnie bym zatrzymala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - jak będzie przyjęcie w klimatyzowanej sali to spoko spoko :classic_cool: a sukienka naprawdę bardzo ładna i Tobie w takiej będzie dobrze. Fotki ze mną i dziewczynami są bez obaw - mam tylko skrupuły co do innych ludzi na zdjęciach bo nie wiedzą że fruwają w światłowodach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla chyba wytne twoja glowke z jednej fotki i zapisze. Wygladasz genialnie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie zrobie tego bo wiem ze tak sie nie robi. Ale pomysl super !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :D było fajnie :D Spoko spoko Bastylko ze mną możesz robić co chcesz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Teklo, spij spokojnie. Nie utne Ci glowy:) Dobranoc Teklo. Dobranoc dziewczyny. Kochane solenizantki Dorix, Pysiu, jeszcze raz wszystkiego dobrego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Przepraszam za przerwę w eterze ale tak jakoś wyszło. Syn był i już go nie ma (fotek jeszcze nie ma, musi dopiero "zrzucić";-) ). Przez cały tydzień musiałam załatwić parę spraw typu umowy, zabezpieczenie frontu robót na bieżący rok. Poza tym spałam - gdzie usiadłam tam spałam :-o. Dzisiaj piękne słoneczko więc spałam tylko raz :-p ale nie wiem co będzie koło 16.... Postaram się zaglądnąć później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×