Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

No nic teraz się odmelduję bo mam ciut zajęć.A pogoda i u mnie słoneczna ale na razie mrozik.Pozdrawiam i szykuję się na wyjątkowo udany dzień toż piątek 13-go nie trafia się co miesiąc;):D Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ciekawa jestem co powie Ci na ten temat lekarz,ja kiedys jak miałam problem z sercem i cisnieniem własnie mój endo to zauważył badając mnie stwierdził ze to nie od tarczycy na pewno.Kazał tylko isc do dobrego kardiologa. No nic ide cos naszykowac na obiad.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko No a mi właśnie kardiolog powiedział że trzeba dokładnie przebadać tarczycę bo jak coś z nią nie tak ablacja nic nie da.Teraz będą mnie pewnie tak przeganiać jeden do drugiego aż gdzieś pomiędzy jednym,drugim czy trzecim wyzionę ducha nie wiadomo na co?!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, butki gotowe na przywitanie wiosny:D Daisy mam bardzo dobry kontakt z wnukiem, opowiada o wszystkim i o wszystko pyta. Dziewczynę jego poznaliśmy w pierwszej klasie, jak do tej pory nie ma zmiany:D Ja wczoraj zjadłam dwa pączki i po każdym odbyłam bardzo długi spacer żeby spalić cukier, i o 22 miałam w normie:D Dzisiaj na obiad będzie dorsz pieczony w folii, ziemniaki i surówka z kiszonej kapusty. Zapraszam na 14.30 A teraz dla chętnych kawa (_)> (_)> (_)> (_)> Mgła się podniosła i ładnie wypogodziło się, jutro ma być jeszcze ładniej:D Zachęcam do spacerów:D Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tarczyca bardzo rozwala serce, dlatego lekarz ma rację, najpierw wyleczyć tarczycę. Daisy nie tak szybko z wyzionięciem ducha, najpierw trzeba się pomęczyć, nie ma lekko:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie już 2 dzień piękny i słoneczny :-). Powiesiłam dzisiaj pranie na balkonie, będzie pachniało wiatrem. Nie mam pojęcia co zrobić na obiad bo na nic nie mam ochoty :-o. Miałam prasować ale muszę się położyć bo bardzo kręci mi się w głowie :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pozdrawiam Było super musimy to powtórzyć,:P:) Miłego popołudnia dopiero chwilę się oderwałam by wam troszkę powiedzieć:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy minełysmy sie rano. Naprawde czekam na diagnoze lekarzy w Twojej sprawie. odnosnie młodego zdał na 5 i dzis został juz przyjęty na magisterke.Na razie w domu jest z nami,odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowo pozdrawiam 🖐️ no to Ploteczko Twoje dziecko może kontynuować studia. Mam nadzieje że chce zdobyć tytuł magistra. Jak to zrobi to możemy powiedzieć że skończył studia ❤️ ❤️ ❤️ A tymczasem serdecznie Ci gratuluję Ploteczko mądrego synusia - brawa dla młodych :classic_cool: mądre dzieci mamy na Wyspie. Ciekawe jak u Majki i bardzo ciekawa jestem jak toczy sie kariera naszego prawnika przystojniaka Matyldy. Matyldo! bardzo chcę wiedzieć! ❤️ ❤️ ❤️ Daisy kochana ❤️ nie przesadzaj :D:D:D nawet w porywach nie czeka sie dłużej jak pół roku. Tylko sie zapisz wreszcie zamiast obiecywać :D:D:D 👄 A prywatnie do endokrynologa nie czeka sie prawie w ogóle. Tylko na NFZ czeka sie pare miesięcy. Vanilko - no troche przegięłaś! ! ! :D:D:D przecież nic nam nie powiedziałaś! :D:D:D:P Stwierdzenie, że „było super” mówi niewiele niestety :D:D:D Ciesze sie że jutro sobota :classic_cool: o 7 rano odbieram szyneczki i ziemniaki i mam wolnneeee! :D:D juhuuuu! będe robiła to co lubie! :P życie jest piękne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dziękuje, pamiętam pierwsze egzaminy ,obrony mojego starszego dziecka denerwowałam sie bardzo,tym razem naprawde byłam bardzo spokojna o niego.Moze dlatego ,ze nigdy nie miał problemów z nauką.Jeszcze 1 ,5 roku i obrona magistra.Zobaczysz dozyjesz jeszcze Ty pójscia Twoich wnuków na studia,dzieci szybko rosną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak ostatnio we wrzesniu byłam u endo zapisałam sie dopiero na marzec, (9 miesięcy)takie u mnie kolejki długie.Prywatnie mozna codziennie gdzies iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo w ubiegła sobote piekłam babke polecona przez Ciebie,bardzo szybko sie skończyła.Jutro spróbuje dodac do ostatniej warstwy troszke kakao ( do tej warstwy co przykrywa ananasy) Babke szybko się robi i tez moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - wiem, że ciężko z terminami, sama czekałam ponad pół roku choć w moim województwie sytuacja jest najlepsza w kraju :O Ale prywatnie - spoko! od ręki, czeka sie pare lub parenaście dni. Masz racje - dzieci bardzo szybko rosną :D Za dwa miesiące mój starszy będzie miał rok! upieke tort :D na pewno nie będzie zielony! :P:D ani czerwony ani niebieski. :P:P:P Ale też piękny ;) Plotko ❤️- a Twój młody wie gdzie chciałby pracować? teraz takie czasy że chyba już za pracą trzeba sie rozglądać. Po obronie byłoby jak znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo odnosnie pracy na naszym terenie jest bardzo cięzko,on juz pracuje,pracodawca poszedł mu na rękę,pracuje wtedy kiedy nie ma zajęc na uczelni.Teraz ma kilka dni wolnego bo lezy chory.Czy będzie potem pracował w tej firmie, nie wiemy.Ale bardzo lubi swoją prace (praca polega na robieniu jakis projektów na komputerze) To jego ulubione zajęcie. Nie bardzo chcielismy pozwolic mu pracowac i studiowac ,balismy sie ze nie pogodzi wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo czyli wielka uroczystośc sie zbliza,bedzie dmuchanie pierwszej świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super Ploteczko - ja myslałam że to tylko dorywczo było. Jak mu pasuje to po dyplomie też moze zostać i spokojnie szukać czegoś lepszego. Ważne że ma prace i wyrozumiałego pracodawce. Dla mężczyzny brak pracy to dramat - samoocena leci w dół. wiem jak mój syn przeżywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie będzie Plotko :D:D:D podmucha świeczuszke w kwietniu jeden a w czerwcu drugi :D:D:D dwa torty! oba takie samo dobre muszą być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja C. ma juz opiekunke do dziecka. Na wiosne podejmuje pracę bo koniec urlopu. Bierze dotacje na swój biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo gdyby dał rade to na pewno tu zostanie,tylko ja dalej mam obawy ,ze odbije sie to na jego zdrowiu. Pracodawca (duza firma ) niby obiecuje ale to jeszcze daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo a sprawdzona opiekunka? Teraz jest dobrze bo mozna dac umowe o prace opiekunce,troszke kosztów pokrywa panstwo. Wiem wiem ze torty musza byc jednakowe.Pamietam jak moje były małe zawsze wszystko co dostawali musiało byc jednakowe,nawet czekolady,ubrania rózniły sie tylko kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo musze iś cdo łózka dalej kaszle okropnie, widze,ze bardzo zle zrobiłam nie szczepiąc sie w tym roku.Dawno juz tak byłam przeziebiona,nie pamiętam nawet kiedy.Od jakis 3 lat nie było u mnie w domu zadnego przeziebienia ani grypy. Dobranoc Teklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko nareszcie weekend:D:D:D:D Ploteczko nie zamartwiaj się na zapas, Twój synek już udowodnił, że bardzo dobrze sobie radzi i z nauką i pracą. Ty zadbasz o jego zdrówko i będzie dobrze:) Teklo a opiekunka z agencji, czy jakaś polecona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Plotko, gratuluję i cieszę się że syn ma pracę - jakie to ważne:-)! Teklo, ależ masz pociechę z wnuków :-), mój to kawaler któremu sypie się wąs ;-). Jakoś teraz tracę wspólne tematy z rówieśnikami bo wszyscy wkoło mają małe wnuczątka a my z M nie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, dobrej nocki i nie martw się o syna - to już dorosły mężczyzna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywaliło mnie na chwilę - komp się aktualizował i pozamykał wsio:o Betulka przeszły zawroty głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, to nie komp - ja też nie miałam łączy :-p Teraz już nie kręci mi się w głowie ale prasowanie leży :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×