Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Musiałam zrobić tych kropek chyba ze 6 żeby dokopać sie do 11 stronki No dobra :P zostawiam tylko dwie Miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejka dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 Śniadanie bardzo urozmaicone, dzięki:D Tekla już odwykliśmy od zgiełku, dlatego nas to wyczerpuje, ale to szybko mija i za kilka dni znów zatęsknisz :D U mnie już nie ma śniegu i jest w miarę ciepło +6, ale pochmurno. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ u mnie śniegu nie ma w górach tak , latam sobie po suchym z kijaszkami. Dziewczyny nie robię ciast z drożdżami i rozczynem ,bo mi nie wychodzą ,a jak cos wyjdzie to drugi raz klapa. Wiosenkę czuć ptaszki śpiewają. Zdrówka życzę .Może tak po kawusi mam 3w1 U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️A mnie mnie dzisiaj byla pogoda pod psem. W zwiazku z tym musialalm wyciagnac michala. Ostatnio duzo chodze na piechote, bardo malo jezdze autem i zaczynam sie nieswojo czuc za kolkiem. Tak po prawdzie nigdy orlem za kierownica nie bylam:( Trzeba bedzie troszke pojezdzic bo zupelnie zaprzestane :O Tekla, jeszcze tak intensywnie mysle o kolorze kapki do chrztu szanownego Malzyka. Moze byly juz w rodzinie chlopaki:)i moze Malzyk to miala byc dziewczynka:P W naszej rodzinie byla juz starsza o 7 lat dziewczynka i chlopak. Ja jestem ostatnia, ta trzecia:O Czasem sobie mysle moze "nieplanowana" albo " z wypadku":P Niewazne zreszta. W kazdym razie kapke do chrztu mnie tez sprawiono:) rozowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Orsejko miło,że pomyślałaś o nas i chcesz podzielić się namiarami na royala, dzięki:) a jaka babka Tobie nie wyszła? Teklo hihi chłopaki dopiero zaczną urzędować, jeszcze troszkę;) będą się bić i kłócić, będą się kochać i nie, ale będzie wesoło:) Bastylko zdyscyplinowana dziewczynka jesteś, bo dbasz o kondycję i na nóżkach pokonujesz trasę:) ale faktycznie michała też trzeba od czasu do czasu ruszyć, dla jego dobra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko:o czy Wam też miga rydzyk? bo mnie i owszem wtedy jak chcąc coś napisać klikam w okienko "odpowiedz na ten temat"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie, jutro o tej porze będę siedziała u stomatologa:o masakra jakaś o tej porze:o nie lubię, bo to już zmęczony człowiek, ale nie było wyboru:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałyście Idę? nie wiem czym tak się zachwycają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o śniegu, u mnie tylko co poranek to przymrozek i skrobanko szyb, a w dzień wiosna pełną gębą, tylko ok. 17 tak się rozpadało, że lało i lało jak z cebra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Ja tylko na momencik,przyszłam dać znak życia;) Miałam dzisiaj bardzo aktywny dzień i dopiero teraz znalazłam czas by zajrzeć na wyspę.A że jestem zmęczona jest to króciutkie wejście. Przytulaski i całuski👄👄 No i do jutra❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diasy może jutro poopowiadasz co Cię tak absorbuje? Betulka a co u Lutka? byłaś u weta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m w sobotę był ze swoją panną u weta, bo dzień wcześniej odkrył zgrubienie i sączącą ranę na karku (jeszcze dzień wcześniej wymacał tam krostę). w te pędy pognał do weta. okazało się, że to czyrak. dostała antybiotyk w zastrzyku i zapas w tabletkach na 5 dni. a wszystko za jedyne 150 zeta:o pytam się za co?:P ale najważniejsze, że rana się ładnie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! mnie też wyskakuje ten zlodziej w sutannie :P Dziś miałam dzień gospodarczy a potem na gimnastyke. No widzisz Zulko - przypomniałaś mi, że miałam Orsejce odpowiedzieć na propozycję z Royalem. Fajnie byłoby Orsejko gdybś nie zapomniała i podeslała namiary ❤️ Zula ❤️ - ogladałam "Ide" - podobała mi sie nawet bardzo. Ale nie wiem czy to ja trafiłam na taką kopie czy taka uroda tego filmu: bardzo źle nagrane (za cicho) dialogi. Przeszkadzalo mi to w oglądaniu. Też uważam że to nie oscarowy film ale ja się nie znam. Pewnie ma świetne zdjęcia tylko moje oko niewyrobione jest. Niektórym w oglądaniu może przeszkadzać ta cisza na filmie. niektorzy myślą że jak sie nic nie dzieje to film do doopy. (przepraszam - nie pije do Ciebie Zulko) Teraz pojawiają się na portalach ochydne komentarze antysemickie związane z filmem. Atmosfera robi sie taka jak po „Pokłosiu" - my Polacy potrafimy być niezłymi kanaliami :O:O:O Bastylko - nie miej skrupułów - Zulka dobrze radzi - Michała odpalaj czesciej. Autko nie jeżdżone marnuje sie u szybciej zużywa. Bastylio - mój małżyk jest jednym z trzech braci :D:D:D - dziewczyny w rodzinie nie mają :P Zula - nie drażnij mnie bo ja jutro zaczynam jazde rowerem - musi być pogoada -a przynajmniej bez śniegu i deszczu dużego :P Daisy - odwzajemniam całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popisałam i musze teraz zniknąć na chwile bo mam rozmowe zjawie sie poźniej 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jak zwykle za późno ale mój cykl dobowy jest jak zwykle do góry nogami :-p. Urodziny mamy udane :-D, przy okazji opiszę. Lutkowi rana się zamknęła, ma tylko plac wylizany po włosach i malutki strupek- 2 razy psiknęłam neomycyną :-). Ja do chrztu szłam na własnych nogach, w białej sukience - miałam 13 miesięcy :-), mój M miał 2 lata w czasie chrztu więc też nie miał kapki :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra była chrzczona w żółtym kombinezonie ;-). A moi chłopcy urodzeni w latach 1978, 1982, 1987 nie byli ani raz w beciku :-D. Białą batystową kapkę mojej mamy wykorzystałam przy chrzcie Teo - miał zarzuconą na ramię - w momencie ceremonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie oglądałam Idy, muszę mieć odpowiedni nastrój - myślę, że będzie mi się podobał. Olewam histeryków ultraprawicowych. Pokłosie zrobiło na mnie olbrzymie wrażenie - świetny film. Bardzo nie lubię wybielania naszych rodaków, przecież są tacy jak każdy człowiek na ziemi. Są biali, czarni a najwięcej tych szarych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj M i siostra wyciągnęli mnie na spacer (tak przez przypadek) - bardzo długo to trwało, ciągnęli mnie "pod te pache" raz jedno raz drugie. Miałam długo czasu na delektowanie się widokami ;-) w czasie postojów. Moja siostra fizjoterapeutka powiedziała, że skoro nie chcę się operować to powinnam sprawić sobie balkonik...nie żartowała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj działałam w prokuraturze, jutro do woja ;-). Jeszcze coś poklikam w necie. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam BeTulko - podzielam Twoje poglądy o histerycznej prawicy. Jak to sie dzieje, że ultraprawicowcy to najcześciej ciemni ludzie? :O Mysle, że utrzymywanie ludu w ciemnocie jest bardzo KK na ręke. Oburzyło mnie dzisiaj kaprawe OKO - to jakiś nędznik ksiądz ktory śmiał wysnuć tezę, że (cytuję): "do największych zbrodniarzy w dziejach należą ateiści" Doszłam do wniosku, że ksiądz oko nie zna historii kościoła katolickiego :O BeTulko ❤️- no niestety żarty Siostry choć brutalne ale prawdziwe mogą się stać jeśli nie weźmiesz się za swoje zdrowie ❤️ ❤️ ❤️ Bardzo Cie prosze :O bardzo Moja corka do chrztu szła na ręku (moim :D) w białym kombinezoniku bo to było przedwiosnie i zimno. Ledwo sie w tym kombinezonie mieściła :P A syn też na swoich nóżkach - mial piękny dzianinowy garnitur, bialy z granatowym marynarskim kołnierzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem Teeklo :-) Moja siostra bardzo zainteresowała się FOChem ;-). Możesz podać przy okazji przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem katoliczką, raczej zimną niż gorącą ;-) - moja wiara jest cicha, zamknięta i bardzo osobista, jeśli wiesz o co chodzi. A osoby typu cytowany O lub R i tym podobni tylko psują moją wizję (każdy niech sobie ocenia w swoim sumieniu). Na szczęście znam ludzi z przeciwnego bieguna (ale oni są cisi i pokorni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do problemu z chodzeniem moim to niestety siostra wcale nie żartowała :-p - pewnie wstydziłabym się.....no ale może wreszcie bym chodziła... Teraz mamy znów problem z synem. Instruktor zerwał więzadła i roztrzaskał łąkotkę - no operacja czeka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×