Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

witam .. i zapraszam na kawunie ..(__)(_)(_)(_)_)(_)(_)(_) pozdrawiam wszystkie bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u dokt.i tak jak mowiłam mam anginę ..to wina mego M bo mało było wypadów w gory .nad morze i to jest efekt tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusiego weekendu kochane ... ciekawi mnie to dlaczego nie widac wpisow ...jak wrzuciłam swoj to widze Vanilke .Beatulke :) no już uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak kiedyś - nie widać nas przez pierwsze 4-5 wpisów. Spokój radze zachować a jak ktoś z bardziej niecierpliwych to "przewinąć" kilkom pustymi przebiegami Witaj Orsejko ❤️❤️❤️ ciesze sie że mimo anginy na Wyspe przypłynęłaś. Fajnie scedowałaś wszelkie winy na swojego Mena :D:D:D hi hi hi niech wiedzą, że mają Kobiety :P Orsejko - zdrowiej szybko i bezboleśnie 👄 Vanilko - a nie jest to tak, że musisz na 3 miesiące przed wygaśnięciem umowy zgłosić ze chcesz inny pakiet? Jak sie nie zgłosi to umowa automatycznie jest przedłużana o następne 2-3lata. Większość dostawców Netu taki ma regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTula :D Ty sie nie przejmuj, że nie widać :D Ty sobie łyknij kawy.... (jak w tym dowcipie o Icku ) - czasem mnie zadziwiasz bo wbrew pozorom bardzo energiczna i praktyczna potrafisz być. Często mnie zaskakujesz swoją kreatywnością. Nie uwierze, że nie potrafisz wziąć sprawy w swoje ręce. Więc...... wiosna za pasem - BeTulka zaczyna dbać o swoją kondycję i tupta i wzmacnia organizm ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dowcip o Icku to ten: Przychodzi Icek do lekarza. Doktor zaczyna standardowo: - Proszę siadać. Co Panu dolega? - Panie doktorze. Wracam któregoś dnia do domu, patrzę, a moja Salci leży w łóżku z całkiem obcym facetem. Ja do niej: - Salci! Coooo Ty robisz?!! A Ona mi na to: - Icek! Ty się nie denerwuj. Ty się uspokój. Ty idź do kuchni i zrób sobie kawę. Ten pan załatwi nam nowy samochód. Po pewnym czasie, znowu któregoś dnia, gdy wracam do domu - patrzę - a moja Salci leży w łóżku z całkiem obcym facetem, całkiem innym. Ja do niej: - Salci! Coooo Ty robisz?!! A Ona mi na to: - Icek! Ty się nie denerwuj. Ty się uspokój. Ty idź do kuchni i zrób sobie kawę. Ten pan załatwi nam działkę. Lekarz nie wytrzymuje i się pyta: - Panie. Po co mi Pan to wszystko opowiada? - Bo ja, Panie Doktorze, chcę wiedzieć, czy ja mogę tyle tej kawy pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotnie śniadanko: omlet z owockami i syropem klonowym http://3.bp.blogspot.com/-Tx2dPltWRx0/UIMUeNadJsI/AAAAAAAABAs/rBAENWZLQl8/s1600/r3.jpg lub świeżutka wędlinka którą dopiero co przywieźli mi dostawcy ze wsi pod Częstochową: http://1.bp.blogspot.com/--21PFq8-myo/VDAB0-yKLnI/AAAAAAAACRk/-cvVNRBWUYA/s1600/20141004_125226.jpg Pozdrawiam miłego dnia życzę Nigdzie dzisiaj wychodzić nie musze tylko na chwile wyskocze - umówiłam się z migusiami z serwisu rowerowego że mi dzisiaj napompują mój jowejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie słoneczko:)pozdrawiam wszystkie . Teklo ja już tam jestem 4 lata i tyle płacę .Wypowiedzenie pisze na mięsiąc przed zakończeniem gdy oni dostaną to wydzwaniają ,a ja walczę z nimi na razie udaje mi się cenne wynegocjować trzymam ich do końca w nie pewność jak mi nie odpowiada to mówię ,że pójdę gdzie indziej ,a ze długo już jesteśmy by nie stracić kilenta a ze mną nie jest i łatwa ,bo ja niby cicha ,ale potrafię jad puścić:P:) Miłego dnia za tydzień w niedziele nasze święto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla tak to jest jak szybko przeleciałam wpis opisałam telewizje. Co do net tak akurat im w kwietniu muszę dać wypowiedzenia, zawsze rozwiązuję umowę, bo mam lepsze warunki jak na nowo bierze się umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko :D my na Wyspie mogłybyśmy właściwie zacząć już świętować :D:D:D ja bym nie miała nic przeciwko temu :D:P:D:P:D a co se będziemy żałować? no to lece pompować jowej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko sobotnie przez te dwa dni wolnego popierniczyły mi się dni;) nie śpię od 5:o fakt obudził mnie mój Rynio -kopał żwirek, a potem szalał z cukierkiem po panelach - łotr jeden;) ale spać mi nie daje też inna sprawa:o Teklo hihi wiem, że to nieładnie, ale ubawiłam się z Twego kompletowania blendera:D czasami tak bywa, że w ferworze jakiejś wizji nie do końca przemyślimy sprawę, ale najważniejsze, że śmiga:) Vanilia ja i kluski szare? schlebiasz mi podejrzewając o takie zdolności kulinarne;) owszem lubię, ale nigdy ich nie robiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko jak przechodzisz anginę? gorączkujesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo z Twego śniadanka wybieram szyneczkę - wygląda smakowicie:)a tak apropos syropu klonowego próbowałaś kiedyś? miałam okazję skosztować oryginału - jak dla mnie błeee - słodko-mdłe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejka dzięki za kawę👄 Nie daj się chorobie. Pewnie dostałaś antybiotyk? Tekla śniadanie jak zwykle "dla każdego coś dobrego" :D 👄 Dla mnie ostatnio dzień zrobił się za krótki, na nic mi czasu nie starcza:P Dzisiaj też od samego rana w kuchni, chleb już się piecze, dorsz sprawiony poporcjowany, zrazy wołowe już przygotowane na niedzielę. Zaraz sprawdzę chleb. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z rowerkowania. Kupa piachu jeszcze pcha sie do domu :O i na butach i na kołach.:O Terixiu zapach chlebusia czuć nawet u mnie :D❤️ A rybke Twoją wyczuwa mój kot i zaczyna sie awanturować :D Zulko - mój syn z synową 2 lata temu pojechali w podróż poślubną do Kanady właśnie, do Vancouver. Nazwozili syropu sporo więc smakowałam oridżinal ;) Mnie to odpowiada, cały bukiet jednak ujawnia się dopiero na ciepło ;) Na racuszkach, naleśniczkach, omletach gorących polanych syropem pachnie i smakuje dobrze. Ale bez syropu też ok - dla nas w sumie bez różnicy. Miałabym dylemat co wybrać: sos truskawkowy czy syrop klonowy. Chyba jednak wybrałabym sos truskawkowy :D:P Zulko - oj co ja bym dała żeby tak mój Filuś pobawił sie cukierkiem po panelach!!!! :D:D:D Nawet wybaczyłabym hałas o 5 rano! :D Zrobił sie z niego wygodniś wielki. Zabawki ma najczęściej w pogardzie. Idę obiadek dokończyć. Dzisiaj zarobię focha a jutro upiekę. Mam jagódki w słoiczku - mogłabym zrobić jagodzianki - Dorixiu!!! hop! hop! masz sprawdzony przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja juz nie wspominam o braku czasu i "niewyrobianiu sie" To wielki problem u mnie ostatnio:O A bedzie jeszcze gorzej bo idzie wiosna:O Stwierdzam ze za duzo czasu "pozera" mi gotowanie:O Jesc owszem lubie, ale to gotowanie.... Omlecik ze sniadania Teklo zjadlam po poludniu.... ze szczypiorkiem:P Uwielbiam omleciki ale nie na slodko. Ogladalam skoki. Tak sie ciesze z brazowego medalu:):) Kurcze po tym przeziebieniu latam co 5 minut do kibelka i robie siusiu. Zawsze lubilam czasto ale ostatnio jest za czasto:O Zeby mi to tylko nie zostalo na zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie rowerkuje. Czesto oddycham przez usta, nalykam sie zimnego powietrza i angina gotowa. Do tego siodelko zimne, chyba zeby naciagnac jakis stary berecik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowa zdrowiej nam szybciutko🌼 Musisz byc w formie bo Orsi lubi spacery z Toba. Zulka, tak sobie wyobrazam jak Rysio bawi sie cukiereczkiem w szeleszczacym papierku o 5 nad ranem:) Kochaniutki futrzak, nudzi sie po prostu. A co ma robic? Rozwiazywac krzyzowke? Przeciez jest ciemno w domku o tej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie trochę się wyrobiłam:P Cały tydzień jak wychodziłam na masaże to wracałam żeby dokończyć obiad, nic nie robiłam, ale szkoda było mi pogody:D Dzisiaj nadrabiałam pranie, prasowanie, sprzątanie. Zulka Cezar jest bardzo chory, czasami z noska kapie mu woda, a czasami krew. Nie są to wielkie ilości, ale jest ślad. Wet powiedziała że już nie ma lekarstwa i nie chce wyciągać pieniędzy. Chociaż jego zachowanie nie wskazuje na chorobę, może trochę więcej śpi. Chleb rósł mi jak szalony, a tym razem wzięłam odmierzone ilości, bo kupiłam wagę:P Następnym razem upiekę w dłuższej blaszce, bo ten niewygodnie kroić, jest za wysoki. Dzisiaj synowa też piekła, jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczną mrożną niedziele. Zapraszam na kawusię herbatkę inusię . Wszystkim zdrowia życzę miło spędzonego dnia.U mnie gotuję się powolutku rosołek ,kluseczki już mam jak poczujecie jego zapach to proszę się częstować. Trzymajcie się cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle po tych seksownych snach żadna jeszcze się nie obudziła :P Na pobudzenie kawa lub herbata i miłej niedzieli wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielne Terix chlebek wyrósł przepięknie i pewnie obłędnie smakuje:) szkoda mi bardzo Cezara:( pomiziaj rudaska delikatnie ode mnie:) Bastylko Ryś fisiuje odkąd jest na diecie;) budzi się wcześniej i próbuje zwrócić na siebie uwagę - najpierw targał mysz, a jak ją schowałam to turla cukierasy:P czort jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×