Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Zulka, współczuję - coraz częściej słyszę o złej atmosferze w różnych firmach...ostatnio codziennie truje mi Teo o układach i smrodach u niego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, jak mi trochę przejdzie to puszczę wam na @ linka to poczytacie, teraz jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, niestety, w tej chwili "śmierdzi" w każdej firmie. Ludzie nawzajem patrzą sobie na ręce i ogólnie wszędzie kiepska atmosfera.Głupie czasy...... Też muszę się pożegnać. Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o podwyżkę są nie do minie pretensje, a o całą resztę;) jeden ze mną i nie tylko ze mną wojował i już nie pracuje, myślę, że mocno maczał w tym palce:o ale koniec na dziś. teraz muszę się odmeldować dobranoc dziewczynki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko, zhejtować, znaczy nakrzyczeć w internecie na dana osobę! Anonimowo. bleeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że narzekać o bardzo delikatne określenie;) raczej zmieszać z błotem, bezpodstawnie oczernić, naubliżać itd. itp. no to paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam i ja, dzisiaj kafe uwziela sie na mnie. Ciekawe dlaczego wieczorem kafe tak muli? Wczesniej wpisy smigaja. Dobranoc dziewczyny. Odpoczywajcie zdrowo. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miedzyczasie zjadlam jeszcze krome Focha. Ostudzony i posolony nie jest taki zly:) Tak sobie jeszcze mysle.... i pisze Zulka pracujesz w bardzo babskiej firmie:O. W gre wchodzi tez pewnie zawisc bo kobiety czesto potrafia oceniac bardzo powierzchownie... i powierzchownosc. Szczegolnie te bardziej aktakcyjne kolezanki. Ne daj sie Zulka! Nie daj sie Dorix! Dopilnuj swoje sprawy. Betulko ucz sie nowego telefonu:) bo na szczescie na razie nie masz wiekszych problemow:) Caluje Was mocno dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️pozdrawiam Zostawiam gorąca herbatkę i kawkę UUUUUUUUUUUUUUUUUU U mnie pada śnieg , a tak fajnie już było. Oby do wiosny, ciekawe jakie będą święta na razie pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanilko - dzięki za kawusie ❤️ u mnie też spadł śnieg Niezadowolona jestem bo na zabiegi będę drałować pieszo a to spory kawałek tak ze45 minut marszu :O Snieg jeszcze dzisiaj stopnieje Vanilko ;) no chyba, że w górach dużej potrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️ - troche mnie pocieszyłaś bo myslałam, że tylko mój kot tak ma. Od typowy zdobywca - zdobywa pokarm całą dobe :D:P Jak daje mu rybke, to mniej "guziczków"- odliczam od dobowej dawki Cały szkopuł w tym, że Filemon nie dzieli sobie posiłów na pory dnia. Rzadko zjada na raz pełny posiłek - zwykle jada kilka razy dziennie po odrobince i zawsze ma w miseczce troche karmy. Nigdy nie wyjada z miski wszystkiego - zawsze zostawia, jak francuska hrabina :P Z drugiej strony jest to wygodne jak go zostawiamy na dłużej - bo wystarczy mu sypnąć pełną miche i on sobie to sam cały dzień dozuje. Nigdy nie zżera całości. Tajger od mojej Synowej zeżarłby na jedno powiedzenie całą dawke dobową i mają problem bo muszą mu sypać punktualnie 3xna dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - jestem nietypowa bo lubie czerstwy chleb :D:D:D niespecjalnie przepadam za cieplutkim, chrupiące skórki mnie nie podniecają :P FOCH mi "siadł" bo jest ciężkawy, lekko gliniasty choć pulchny. No i ma mało drożdży co jest dla mnie ważne bo słabo toleruje drożdżowe pokarmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe pisać na raty żeby wywolać nową stronke. Pysiu - ciesze sie, że maluszek tak pięknie się rozwija i rośnie jak na drożdżach ❤️ Tobie życzę zdrowia - nie lekceważ tej opuchlizny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - urobisz sie Dziewczyno po same pachy. Ale powiedz czy masz oparcie w tej licznej rodzinnej gromadce? Dalej trzymam kciuki za powodzenie w rozwiązaniu pilnych rodzinnych spraw ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kuglem mam takie samo doświadczenie jak BeTulka - moja Babcia piekła na dużej blasze i był postny znaczy bez mięska. Prawda, że taki placek ziemniaczany pieczony jest zdrowszy niż placuszki smażone i lepiej strawny - kiedyś sprawdzałam kaloryczność i byłam zaskoczona! :D była tak duża różnica w kaloryczności. Smażone placuszki chłoną tłuszcz jak gąbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×