Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Terixiu - widziałam torebusie :D jest sliczna :D Wypijam teraz kawusie popołudniową i lece na gimnastyke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - buziak 👄 Terix napisz jak robisz tuńczyka z warzywami (rozumiem że tuńczyk z puszki) Wczoraj w ogóle nie widziałam Bastylkowego wpisu i nawet nawoływałam troche a dzisiaj patrze: a wpis Bastylki jest :O no i jak ja teraz wyglądam? :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla na gimnastykę a ja wróciłam z kijoszków. Fajnie się chodzi. Wczoraj zrobiłam ze 3 km, dziś prawie dwa razy tyle. Najdziwniejsze to to, że się wcale nie czuje zmęczenia...;) Betulko, trzymamy kciuki 😍. Terixiu, super torebka. Ostatnio jak byłam w butiku to widziałam, że bluzki albo cytrynowe, albo różowe. Pewnie taka moda przedwielkanocna ;) Całuski 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich!! Rajska Wyspa chyba każdy z nas chciałby taką wyspę miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki No i doigralam sie. Boli caly czlowiek. Po poludniu chcialam troche pospac ale nie dalam rady. Pewnie dlatego ze polozylam sie w staniku:O Chociaz rozpielam strasznie mi przeszkadzalo. No i bylam glodna:O Ehh... zaraz bede lezakowac, Trzymajcie sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cieszę się że wam się podoba, bo mnie bardzo. Mimo że mała to ma trzy przegródki i dwie kieszenie:P To trzecia czerwona torebka i każda w inny odcieniu, ta jest raczej bordo. Dorix ty też jesteś modna, a będziesz jeszcze bardziej:D Ja wiem że fizycznie możemy czuć się źle, ale psychicznie zawsze będziemy młodymi kobietami, i będzie nas interesowało co w modzie piszczy:P:D Betulko przykro że mama niedomaga, może to tylko przesilenie wiosenne❤️ Bastylka czy nie za często przeziębiasz się? Może za szybko poczułaś wiosnę i za lekko się ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki mam wzmożony apetyt po tym nordicu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam pastę z tuńczyka z warzywami puszka tuńczyka w sosie własnym 2-3 brukselki 2-3 różyczki brokuła 2-3 różyczki kalafiora mały seler trochę natki pietruszki ugotować brukselkę i seler, na kilka minut wrzucić kalafior i brokuł. Wszystko do pojemnika, dodać tuńczyka(bez sosu) pieprz, sól, dwie łyżeczki keczupu, zmiksować, dodać natkę i wymieszać. Doprawić jeżeli trzeba, ja robię dosyć ostrą. M nie lubi ryb, ale pastę zjada a syn je łyżką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na kolację zjadłam jabłko i wypiłam filiżankę mięty. Tak sobie myślę....dobre kucharki jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo Teklo jakoś nie mam nastroju do zabawiania szwagra;) wystarczy mi stres związany z przygotowaniem proszonego obiadu;) bo u mnie tak jest, że jak bardzo chcę żeby wyszło, to zawsze coś się zepsuje:o poza tym to tygodniowa wizyta, musi dać się mamci sobą nacieszyć;) w planie wizyta u chrzestnej. zakupami to on pewnie nie będzie zainteresowany, chociaż kto wie, może jakiś prezent dla żonki? jakiś wypad? kto wie, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a ja robię tuńczyka w trochę bardziej kalorycznej wersji;) tuńczyk w sosie własnym, do tego ogórek kiszony w kosteczkę, troszkę cebulki i majonez i jest szybkościowa sałatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix uczyłaś się specjalnej techniki chodzenia z kijami czy zdałaś się na instynkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam instrukcje na YOUTUBE. Na początku idę naturalnie i wlokę za sobą kijki, potem zaczynam się nimi odpychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix torebka super, a kolor jak dla mnie wygląda na malinowy - bardzo ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix broń boże żaden sztywniak, równy chłop, tyle, że mimo, że szmat czasu się znamy, to jest to znajomość na odległość, wybył z kraju zanim poznałam swojego m, no i nie miałam okazji się z nim "zakolegować";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Terix ma najfajniejsze torebki. Wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama chadzam. Nie lubię z kimś chadzać. Mam małe nóżki, zwykle nie nadążam za normalnymi ludźmi :). A tak....to raz spojrzę na trawy, raz na słupy, raz na słońce, raz na zaoraną ziemię...jest supcio. Po pracy bywam odludkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejka a u Ciebie tak ciepło,że za okna się bierzesz? u mnie dziś rano wietrzysko zimne było, brrr, jutro też ma wiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×