Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

a już chciałam uroczyste śniadanie z okazji setki zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wczoraj - śmigam zaraz do lasu - na godzine - przewietrzyć płuca i krew w żyłach Pozdrawiam 🖐️ miłego dnia życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejka dzięki za kawę👄 z przyjemnością wypijam:D Tekla i znów śniadanko "dla każdego coś dobrego" dzięki👄 Nie używam tez majonezu, dlatego ta pasta mi odpowiada:P Dziewczynki jestem pełna podziwu, że uprawiacie jakieś ćwiczenia, mnie na razie stać tylko na spacery:( Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczynek :) umyte jedno balkonowe :) 🖐️ Teklo dzieki za sniadanie :) miłego dotleniania :) Terix.. spacerki to też ****** bardzo dobrze :) nie musisz biegac ..bo oto wcale nie chodzi ale o to żeby się ruszać a naj wazniejsze by sprawiało to przyjemność :) i zabieram się do pracy dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie pięknie też zaraz chyba machnę okna. Życzę miłego dnia zdrowia , bo święta coraz bliżej ja powoli mam alergie ,bo chyba pojedziemy do teściowej:P Potem placuszki ziemniaczane zrobię to przyniosę ,albo możecie się zakraść do mojej kuchni. Jak kijankuje do myślami zabieram was wszystkie❤️ Trzymajcie się cieplutko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam całą wyspiarską brać👄❤️👄 Wczoraj było 99 dzisiaj już 101 ależ śmignęło;) No przyszłam bo przyszłam ale niespecjalnie mam o czym pisać. Betulka Przytulam mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba wiosenne przesilenie nic mi się nie chce. Życzę Wam wyjątkowo udanego dnia i 🖐️ Teeklo Pyszności dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, że zrobiłam runde wokół jeziora w mojej wsi. Jedno okrążenie to godzina. Tak ma być codziennie :D Sprawia mi to przyjemność. Vanilko ❤️ czekam na placuszki Ja zrobiłam zupe jarzynową na biodrówce - jest pyszna :) stawiam gar na stole wyspowym (______)? Terixiu - Ty ciągle gdzieś biegasz - trudno o Tobie powiedzieć że nie zażywasz r.u.c.h.u ❤️ Orsejko❤️ masz racje: ma być przyjemnie :) Daisy❤️ - nie zasłaniaj sie wiosennym przesileniem :P nie traćmy czasu, piękne chwile przed nami! żyjmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placuszki podaje (@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@)smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Terix...dziś po powrocie z pracy normalnie zaniemówiłam. Torebusia piękna. Nawet nie wiem jak ja mam Ci podziękować za takie fajowe niespodzianki. No chyba jednym....Nasza WYSPA jest zaczarowana ;). Fajnie tu byc i mieć takie Kolezanki ;) A teraz lecę na kijszki. Podobnie jak Tekla...na godzinkę r. u . c. h . u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są placuszki!!! :D:D:D mniam mniam Vanilko! pychotka :classic_cool: dzięki ❤️ Dorixiu zaraz jak wrócisz z kijankowania powiedz co to za niespodzianke Terix Ci zrobiła - ciekawość mnie zżera :D:D:D A ja wzięłam się za robienie jagodzianek :P Nie wiem sama dlaczego mnie tak naszło - przecież nie przepadam za ciastem drożdżowym :D Chyba ta reszta drożdży w lodówce mnie zainspirowała. No i jagódki w słoikach - jeszcze z Bieszczad mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, nogi bolą w bioderkach, ale to chyba normalne ;) Teeklo, faktycznie wyżej zakołowałam we wpisie. Terix mi przysłała prześliczną torebkę. Terixiu...AJLOVIU 😍👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorix cieszę się że już dotarła. Niech ci długo służy❤️ Napisałam też kartkę, ale została w domu, zapomniałam włożyć. Śpieszyłam się bo szłam do dentysty, wczoraj leczyłam, a dzisiaj usuwałam:( Jestem cierpiąca okrutnie, nic nie bolało usuwanie, a teraz boli. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Skarpety złuszczające kupiłam w aptece, firma "L'biotica"-14zł Okien będzie dużo :-p - mam nadzieję, ze są ludzie którzy lubią taka pracę i chcą zarobić ;-) Dziś więcej nie napiszę, bo z mamą znów było nieciekawie i biegałam od rana między przychodniami i aptekami... Pozdrawiam i dam znać, gdy będę miała chwilkę 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz bo chuchałam na jagodzianki, prasowałam i odbywałam rozmowy w Skype a Net mi kuleje dzisiaj okropnie :O BeTulko - trzymam kciuki ❤️ Terixiu - fajnista niespodziewajka ❤️ ❤️ ❤️ Dorix - mnie też kiedyś spotkało coś takiego w postaci ślicznego kompletu „czapeczka-szaliczek” wysztrykowanego własnymi ręcami naszej Terix ❤️ ❤️ ❤️ Terix -współczuje ząbkowania - :O ❤️ bolące zęby i ciasne buty to najgorsza rzecz - ale mam nadzieje, że szybko sie zagoi i zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca - melduj co u Ciebie bo zaczynamy sie niepokoić. Jasne że kupe roboty masz ale choć słówko wrzuć ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewczynki ide jeszcze poczytać w łóżeczku 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam albo nie ma nikogo albo nie widać wpisów Na wszelki wypadek zrobie kawe i herbate (__)? (__)? (__)? (__)? Zapowiada się piękny słoneczny dzień ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Dzisiaj nie odmówię chyba ciacha, tak apetycznie wygląda, że dostałam ślinotoku na sam widok:D U mnie też pięknie, słonecznie, tylko jeszcze niezbyt ciepło +6 Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×