Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

heloł! jestem po całym dniu śpiąca jak nie wiem co - zaraz ide spać. Zaćmienie obserwowałam w oknie mojego pokoju bo mam okna na południe. Użyłam do tego starego zdjęcia RTG Kilka zaćmień już w swoim życiu zaliczyłam ale dopiero to miało wyraźną zmiane światła. Wszystko wyglądało tak troche surrealistycznie, troche jak film grozy, jak stara fotografia. Fajne. Podobało mi sie. BeTulko - tylko bez nerw :P:P:P ❤️ ❤️ ❤️ może kafe jeszcze sie poprawi ;) Zainteresowałam się skarpetkami i znalazlam taki filmik instruktażowy: https://www.youtube.com/watch?v=S3jZV5oZoJs&spfreload=10 Ty Betulko jesteś dowodem na to że działa. Nie wiedziałam nic o tym „wynalazku” - chyba sie skusze przed sezonem letnim wygładze nóżki Odbyłam fryzjera już nie jestem siwa. Odbyłam wernisaż ikon - coś pięknego! Odbyłam rozmowe w Skype Zrobiłam małży kanapki Śmigam do łóżka! Dobranoc 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszy dzień kalendarzowej Wiosny 🖐️ ❤️ spało mi sie wspaniale teraz kawusia i herbatka (__)? (__)? (__)? (__)? chodźta kto ma ochote ostatni dzień pogody przed załamaniem (podobno) ale nawet jak sie załamie to od środy i tak ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam "wychodne" więc w tym tygodniu okien nie umyje :P Miłej soboty! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) taklo dzięki za sniadanie i kawunie ;) U nadal jest piekna pogoda sloneczna ..wczoraj obejrzałam bardzo odkladnie zacmienie przez okulary spalnicze :D leżalam sobie na lezaku pieknie było ..ale tak pisze Bastylka to 15lat temu było bardziej piękne :) Majka ..ty sie nie boj tylko zasuwaj będzie wiadomo czy zyly nalezy przepchać czy też leczyć farm. dorix.. ależ masz kolekcje torebek swietnie :) Beatulka.. trzymam kciukasy mama da rade to dobry stary materiał nie to co my 👄 Teklo.. gdzie cie znowu niesie ? Plotko.. co z tobą ? martwimy się :O zulka .. pewnie już masz plany dla gościa :) co wymysliłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka kiedy idziesz na rezonans ? ja mam podobnie boli mnie biodro ciągnie do pachwiny itd. czekam to tobie wyjdzie wtedy będę działac :) Wczoraj poprałam dywany M pokazywał mi że mam kuku na muniu :O i mial racje bo dzisiaj odczuwam to pranie ..na co to komu ..przecież trzeba było oddać do prania i spoko ..ale ja chytra żałowałam 300zl bo tyle place że pranie wszystkiego ..zawsze wydaje się mi że to dużo i jak mam dobry dzień to startuje i tak było ..jedynie co.. to to że nie pamiętam skutków tego startu Daisy .. i jak szwagierka wysprzatała resztki po stodole ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki w sobotę :) U mnie lampi na całego więc zjem co nieco z naszego wyspianego stołu (Teklo 👄) i śmigam na podwórko zagrabić sobie :D Betulko, sercem i myślami z Tobą 😍. Orsejko, napracowałaś sie ale 3 stówki w kieszeni, a taka kasa to nie w kij pierdział :) Dobrej soboty wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,to ja plotka,Orsejko mysle koło srody juz bede na wysepce,trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie widze ....🖐️sama jestem cały dzień :O chyba cieplo u was ..u mnie też cieplo jest 16st. oby tak zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziś był piękny dzień wiosenny ,u mnie są rekolekcję . Stawiam kawusię i herbatkę ,inkę,UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Miłego wieczoru życzę. Zdrówka nam życzę❤️ Ja zaczynam odliczać dni do przylotu kogucika:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×