Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Może zdubluje ale zapraszam na środową kawe (__)? (__)? (__)? (__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzające to jest bo cafe zabiera nam polowe miejsca na wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli śniadanie "nie działa" to trudno - i tak nie moge poprawić bo niczego nie widze Miłego dnia! 🖐️ śmigam na godzine do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Dzisiaj dużo warzyw i owoców, bardzo lubię. Tak przyzwyczaiłam się do warzyw, że nie ma dnia bym nie jadła:D W miseczce na oknie rośnie mi szczypiorek, zawsze świeży i zawsze pod ręką:D Betulka poczekam na dostawę, jeżeli to nie będzie dla ciebie trudność, to bardzo proszę❤️ Tekla najbardziej chciałabym przydział nad morze, bo nie byłam już dwa lata:( Ale nie mam wpływu na to gdzie dadzą. Lekarz wypisujący skierowanie sugeruje miejsce, ale oni i tak dają gdzie mają miejsce:( U mnie też ciepło już od rana +10 Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w ten słoneczny ciepły dzień👄👄 Przez to ze nie widać wpisów znowu naleciało nam stronek z uśmiechami hi,hi i cyferkami. Już się ucieszyłam że będzie tyle do czytania a tu hi,hi nic z tego. Teeklo Oczywiście pojadałam i jestem zadowolona bo mam pełny brzuszek:D.No i trzymam kciuki za przyszłość rodziców F,niech im się wiedze i zamówienia idą pełną parą.Ja nawet ostatnio myślałam o Twojej córce.I nam trzeba będzie zrobić projekt rozbudowy jeśli w końcu ruszymy z tym remontem.Szkoda ze córka mieszka tak daleko:(. U nas dowiadywaliśmy się już wstępnie ile taka przyjemność kosztuje.Jeden architekt za dobudowę kotłowni z boku i zmianę dachu zaśpiewał 6000 i to nie obiecał że zmieści się w tej kwocie.Jest druga pani architekt która może zrobić za 3500 tyle ze jest obecnie zajęta i z pracą ruszyła by za czas jakiś.Spora rozpiętość w tych cenach,ciekawe ile kosztuje to u Was no i czy coś takiego można wykonać na odległość?.A u nas jeszcze trzeba zrobić chyba dokumentację bo dom stary i nie mamy planu architektonicznego. Wanilko Przyznam się z ręką na sercu że nie modliłam i zagubiłam link z treścią,zatem podpowiedz jeszcze raz,pliss Zulka Najważniejsze by koleżanka wróciła do zdrowia to ciałka nabierze z powrotem.Przy tej kuracji niestety wszyscy lecą z wagi:( Bastylko No właśnie co jest z wiosną tegoroczną że jesteśmy jakieś takie nijakie?!.Może minie ten dziwny czas i z powrotem nabierzemy zapału do roboty i przygód no i chęci do życia;) Betulka Trzymam ciągle kciuki za mamę👄 Terix Jesteś fuksiara ja w tym roku raczej nie pojadę nigdzie.Jeśli w końcu ruszymy z remontem( o ile ruszymy) nie będę mogła pojechać nawet do sąsiedniego hi,hi miasta:p.Trzymam kciuki byś pojechała nad morze tam jest :classic_cool:. Mewy,szum fal ale mewy są moim numerem jeden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze myślę o sprawie spadkowej Bastylki i uważam że rodzinka M jest bardzo nie fer Dla nich jak mają dzieci to pewnie że lepiej poczekać.Pewnie napiszę brutalnie ale jak zabraknie i Bastylki i jej męża będzie mniej osób do podziału,suma większa.Dlatego uważam że M Bastylko albo powinien zażądać od rodzinki spłaty swojej części a jeśli odmówią wtedy sprzedać udziały w spadku jak mówiłaś. Ja wiem że są to trudne rozmowy no ale dajcie spokój w takich kwestiach trzeba uparcie bronic swoich praw bo nikt o nasze sprawy nie zadba. Bastylko trzymam za Was kciuki oby się udało pozytywnie załatwić te sprawy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ożywam na wiosne, budze sie jak niedźwiedź z zimowego snu, krew mi buzuje i oddycham pełna piersią. Wiosna mnie odradza! Czuję się świetnie i moge góry przenosić razem z bacowką :P Dzisiaj las był tak rozświergotanyyyy!!! :) coś pięknego pare dni temu ptaszki jeszcze leniwe troche były - teraz euforia :D Wracając zrobiłam w auchan zakupy i moge pożyć. Jak wypucuje lodówke i przygotuje na nowe świąteczne zapasy - troche odetchne z ulgą. Mam zamówione mięsko i wędlinki, pozostanie pokucharzyć tylko z potrawami. Dużo chrzanu, dużo ćwikły, dużo jajek :O kurna nie przepadam za wielkanocą :O Synowa zaklepała sobie już - będziemy piekły razem rolade czekoladową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środowo👄. Jak przyjemnie uszczknąć od Tekli łyk wiosennego powiewu. Dzięki niezmordowana, wiosenno Teklo ;)😍. Dziś w czasie kijankowania widziałam trzy fruające duże ptaki. Nie wiem czy to łabędzie czy bociany....ja ślepa jestem a ptaki fruwały bardzo wysoko. Wpadłam dać Wam po buziaku, powiedzieć, że sprzątam, przygotowuję się do świąt,planuję. Trzymam kciuki, żeby żadnej z nas nie przyplątały się kłopoty. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki Jestem bardzo zmeczona. Dzisiaj kupilam bratki. Troche posadzilam u siebie, troche bedzie na cmentarz. Obiad tez niby nie pracochlonny, ale spieszylam sie a szybkie gotowanie na czas mnie meczy. Terix bardzo sie ciesze na Twoje sanatorium. Pokombinuj cos i rusz glowizna zeby bylo morze. Ty kochasz tak morze! ja zreszta tez, ale na razie nie kroi sie wyjazd, musi sie wczesniej wygoic peknieta pieta a goi sie zle bo ciagle peka strupek:O Daisy prawo spadkowe jest troszke inne. Jak by sie nie stalo, prawo do czesci malzykowej mam tylko ja. To w duzej mierze zalezy od tego jak sformulowany jest testament. Rodzenstwo czeka, bo za 10-15 lat bedzie to najprawdopodobniej warte 10 razy tyle co dzis, czyli bardzo duzo. To sa "niedojrzale" place pod budowe. Na prawo i lewo stoja juz domy. Tylko ja nie wiem co bedzie ze mna za 10 lat. Dzieci "niet" i u nas nie zanosi sie na dzieci:P Lepiej miec cos dzisiaj w lapce. Martwie sie bo mam napady suchego kaszlu. Nieby czuje sie juz lepiej ale zawsze cos tam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Tekla ze corcia radzi sobie tak dobrze. Trzymam kciukasy zeby interes rozkrecil sie na dobre! Z tym pewnie nie bedzie wiekszego problemu, ale trzymanie kciukow nie zaszkodzi. Co prawda kiedys wspominalas ze nie piszesz sie na opieke nad wnukami ale sama widzisz. Niania-niania ale od czasu do czasu trzeba pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix🖐️ a ja z przygotowaniami do swiat jestem jeszcze w lesie:( Za bocianami nie rozgladaj sie specjalnie, na co Tobie ten klopot:P Chyba ze Twoje chlopaki cos kompinuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Nawet nie myslę o przygotowywaniu świąt. Pewnie będą skromne. Dzisiaj byłam troszkę w pracy a potem siedziałam u mamy. Zmęczona jestem i pokażę się jutro ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pozdrawiam u mnie cos siąpi. Stawiam kawusie , herbatkę i inkę. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za kawusie Vanilko dziękuje U mnie też sie chmurzy ale jest cieplutko mogłoby troche popadać bo sucho jest Na przygotowania do świąt jeszcze za wcześnie - nie ma co sobie tylka zawracać. To można zrobić z marszu. Ale tzw wiosenne porządki są jak najbardziej uzasadnione. Takie porządki dosłowne i oczyszczenie duchowe jest absolutnie wskazane. Inaczej mamy mętlik w głowach i w domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - życzę Ci skierowania nad morze. Żebyś mogla spacerować codziennie po plaży ❤️ A teraz skromne śniadanko http://4.bp.blogspot.com/-3bAyDNakRyw/VEflUgd5cTI/AAAAAAAADy8/YH7HstV_rsE/s1600/Novotel%2BKrakow%2BCentrum%2B-%2Bsniadanie%2B1.jpg Wszystkie smutne, cierpiące, osłabione i zdołowane Wyspiareczki przytulam do serca ❤️ ❤️ ❤️ i biegusiam do swoich spraw 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kochane .. Vanilko ..dzięki za kawunie 👄 Teklo ..tobie za sniadanie 👄 kochane wybaczcie ale mam szalone dni biegam i biegam i czasu brakuje a jak już jest to już nic się nie chce ..nawet nie wiem co u was :O zaraz wybywam z mamą do nefrologa na kontrole ..pewnie mi zejdzie pare godzin ...u mnie pada drobniutki deszczyk ..wczoraj zasuwałam w ogrodzie by zdążyć przed deszczykiem ..wymienialiśmy trawnik ..robimy tak co pare lat bo wiadomo moj pisiak jakiś nie taki zamiast obsiusiać drzewka to on jak panienka na trawniczek i przykucnie jak .....:) a potem laty laty i laty ..lepiej się opłaci wymienić niż siać i czekać aż zejdzie i urosnie ..a tak w jedne dzień jest pieknie :) milusiego dnia kochane ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🖐️ Vanilka za kawę👄 Tekla wcale nie takie skromniutkie to śniadanko :D dzięki 👄 Jest w czym wybierać sery, wędliny, bekon, jajka a nawet makrela. Nie wspomnę o mnogości warzyw:D Wczoraj na stronie Żubry on line zastrzelili pod okiem kamery żubrzycę. Była stara i nie mogła się już samodzielnie poruszać się, ale czy musieli to robić przy włączonej kamerze?:( U mnie też zachmurzyło się, ale jeszcze nie pada, jest ciepło. Idę dzisiaj na założenie holtera, sprawdzić muszę jak na wiosnę pracuje moje serducho:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć milfetki, pozdrawiam Wasze psiochy Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×