Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Zulka, widziałam placki w Biedronce ale wolę swoje - nie robię bo śmierdzi cały dom i ja a złośliwy smród z kuchni idzie zawsze po przekątnej do sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka jest po pierwszych zabiegach chemia i naświetlenie, dziś już dostała coś na powstrzymanie mdłości, a to dopiero początek:o a jej kociambry urocze, chociaż dwa siedzą pod łóżkiem, bo z tych lękliwych. może uda mi się je do siebie przekonać. ale strasznie mi ich żal, bo jak wczoraj byłam u nich ok.6, tak brat koleżanki przyjechał dopiero po 21:o dziś weekend, więc udało mi się do nich wpaść dwa razy, jutro też się postaram i chociaż trochę do nich pogadam, balkon otworzę, bo przyzwyczajone. gorzej będzie w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja śpię na siedząco, miałam bardzo pracowity dzień, żaden ze mnie teraz rozmówca. Zatem pożyczę Wam dobrej nocy i spadam w pierzyny. Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne kociaramby :-(. Koleżanka też oczywiście ale kociaki nie wiedzą o co chodzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka jak smażę placki to mna maksa ustawiam pochłaniacz i otwieram okna po obu stronach coby lekki przeciąg zrobić, a ciuchy po tym obiedzie idą do prania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, który stopień choroby ma Twoja koleżanka? Moja znajoma II - gi. Tez ma naświetlania i chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Dorix tak Betulka koty są skołowane, nie ma pani, nie ma kto pogłaskać, kto przytulić, wypuścić na wybieg.... najgorzej ma jeden z nich, którego wprowadzała na smyczy na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś gościłam szwagra i teściową, serwowałam pieczarkową i cannelloni z mięsem. na szczęście udało się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie zajrzałam na kafe, bo padłam jak betka. teraz żeby obrobić się ze wszystkim w tygodniu wstaję o 5.15. w weekend leżakuję jakieś 1,5 godz. dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy sen jak zasnę mam do 3 nad ranem, później już budzę się co chwilę i teraz oczy mi się kleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Ale jesli jesteś zmęczona to lulaj - jutro musisz być u kototków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×