Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Gość gość Bastylia
..sprobowalam wyslac post na inne forum... Dziala. Tylko u nas cos nie tak:( Moze trzeba jeszcze raz sprobowac szczescia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bastylia
nareszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  oresejowa
witanko kochane :) kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_) byc może i ktoś już jest ale wpisow brak :O Vanilko.. to nie ciemnogród tak się teraz zyje :O Ja mialam swięta spokojne a to dlatego że moja siostra jest obrażona ..wprosiła się do brata .mieliśmy zaproszenie od niego ....ale ja powiedziałam że nas nie będzie ..nigdzie nie była ani u rodzicow ani u brata .. a było nam jechać razem w gory :) my mieliśmy taki zamiar ale pogoda nie bardzo zachęcała .za to w domku wybraliśmy się na dlugi spacer zaraz po sniadaniu i wrociliśmy po czterech godzinach ..tak samo zrobiliśmy w drugi dzień :) Teklo.. a co z tobą ? Bastylko .. czyli coś tylko z naszą wyspą :O Majka .. gdzie się podziewasz ? Etienn..kukneła napisała do zobaczenia i cisza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko .. to się porobilo i z synem i mamą :O trzymam kciuki za zdrowko i spokoj w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ..Dorix... Terix .. chodzcie na kawunie :) może zaraz Tekla poda jakies smaczne śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka .. i jak tam ma się piesio koleżanki ? swoją drogą odważna jest tyle zwierzątek i sama :O no ale teraz musisz już do końca terapi pomagać ..nie ma wyjscia ..a koleżanki pies duzy jest ? biedne zwierzaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Betulka trzymam kciuki za szybkie wyleczenie syna. Nieszczęścia chodzą parami, teraz ta "para" dotknęła ciebie:( poradzisz sobie ❤️ Czekam z niecierpliwością na złuszczenie, ale jeszcze nic się dzieje:P Zulka wzięłaś na siebie bardzo duży obowiązek i odpowiedzialność. Może powinnaś bardziej ostro potraktować brata koleżanki? Tekla do końca tygodnia ma gości, trzeba nam jeszcze trochę poczekać na śniadania, ale na pewno każda ma jeszcze coś w lodówce, to przetrwamy:D Plotka co napisali w wyniku rezonansu? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie wyspiarki👄👄 Teekla ma podejrzewam jeszcze gości w domu,dlatego dla nas nieobecna.Musimy być cierpliwe. Ploteczko no i jak wynik? Wanilko No właśnie piszesz ciemnogród ale to chyba takie czasy niestety:(. Jeden drugiemu zazdrości nawet jak nie ma czego.Nienawiść jest i wredota a najgorsze że coraz gorzej się robi.Sam fakt że nawet rodzinka ta z daleka psuje Wam nerwy,zawsze myślałam ze przynajmniej z tymi na odległość żyje się zgodniej:( Bastylko No właśnie chyba czas pomyśleć o nowym miejscu,nie ma co czekać i liczyć że coś się nam tu poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Dwoje chorych to już zbyt duże zmartwienie by to znosić z pogodą ducha i uśmiechem na ustach.Przytulam mocno i życzę zdrówka nie tylko rekonwalescentom ale Wam wszystkim[usta❤️👄 Zulka Zulki nie ma,nie wiadomo za dużo obowiązków,czy może brak chęci na pogaduchy.Pewnie za dużo obowiązków,wszak Zulka nas kocha i lubi z nami pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejka Nawet nie wiesz jakie masz szczęście ze Twój M dzieli z Tobą pasję spacerów i wycieczek.Ja z racji tego ze nie chciało mi się samotnie spacerować całe święta przesiedziałam w domu,jedząc.Przez to tylko źle się czułam i pewnie ze dwa kliosy tu i tam przybyło.No ale zaczęłam prace polowe to się hi,hi zrzuci;) Wczoraj widziałam wielki klucz żurawi,znowu boli mnie serce:( Bo mój chłop mimo ze obiecał to na obserwację tych ptaków mnie nie weźmie,za dużo roboty mamy😭.A niedziele to on ma na odpoczynek a nie pałętanie się po jakichś mokradłach:( W tą niedzielę mamy jeszcze te chrzciny.A w sobotę moja córka rozpoczyna studia podyplomowe.Dostała się więc teraz mogę się pochwalić,wcześniej nic nie mówiłam aby nie zapeszyć:p.Na dokładkę znowu mi się rozchorowała,ma paskudne gardło nie wiem czy to nie angina.No a na zwolnienie nie pójdzie,bo raz praca,dwa początek semestru,trzy chrzciny gdzie ma być chrzestną.Normalnie strzał w dziesiątkę a trafniej ujmując strzał w stopę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki teraz tradycyjnie skoro słoneczko już ciut rozgrzało schłodzoną po zimnej nocy ziemię idę coś porobić do ogródka.Pozdrawiam Was serdecznie,życzę udanego piątku i dużo zdrowia.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odchodnym chyba spróbuje odblokować nowa stronkę,aby następna wyspiarka mogła widzieć wszystkie wpisy.Ciekawe czy mi się uda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×