Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

BeTulko - mam wątpliwości czy to jest ten agresor - to zwykły ćwok - na każdym forum nawet poza kafeterią wkleja te swoje gry - ja go widuje nawet na forach tych politycznych Wyspa zawsze pozostanie wyspą i będziemy się tym symbolem posługiwać ale może warto wymyśleć jakiś inny tutuł topiku zeby nie kojarzyło si nikomu (tak na wszelki wypadek gdyby to złośliwa działalność była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze! Taka sprytna nie jestem, żeby obserwować inne fora :-). Ćwok nie ćwok, może być prymitywny troll - trolle zawsze złośliwe były i są ;-). Grunt, że mamy naszą wysepkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przejrzałam trochę wpisy i chyba nie tylko nas usunięto:( Wydaje mi się że ktoś robi sobie rozrywkę z kafeterii. Uważam że tylko założyciel mógłby usunąć, coś tam mają niedopracowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem kał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix czyli jak napisałam kafe słabo się chroni:o Betulka lulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ja przeczytałam i obejrzałam pana kota, piękny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - ciesze sie że Syn szczęśliwie doleciał ❤️ Dziewczynki - NIE KUP{IŁAM kiecki :O:O:O Wyprzedarze są przecudne!!!! można sie obkupić juz na wiosne, ale co z tego :O:O:O wszystko kurna czarne! :P:P:P Mierzyłam chyba ze 20 kiecek popielatych i grafitowych w Zarze, Mango, Bershce, Mohito i Reserved i nawet jedną pistacjową w Bialconie ale niestety wszystko bardzo obcisłe a większych rozmiarów nie było. Będe musiała w piątek skoczyć do Silesii Jedna z babek w Bialconie właśnie powiedziała to co Bastylka że czarny jest trendy i nawet na przyjęcie weselne OK Ale ja wolałabym coś jaśniejszego. Małą czarną mam w szafie - ostatecznie jak nic nie znajde to ją założe :O Za to Koszule małżowiny poszłam wymienić na większą i wymienili mi a ponieważ teraz różnią się ceną z powodu wyprzedaży to wzięłam dwie w ramach ceny tej pierwszej. No i wróciłam z dwiema koszulami nic nie płacąc. Hłe hłe Mój mały wnusio wycyckał mnie z reszty energii :D:P wróciłam naprawde padnięta. On już sam stoi i chce chodzić!!!! a że jeszcze nie może sam to trzeba smyka cały czas holować bo nie odpuszcza. No i mam w plerach te zabawy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moich ulubionych, miała takiego walecznego (dosłownie) kocura i nagle szast prast, po jednej z bójek, w której został zraniony, mimo kilkunastodniowego leczenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie o co chodzi z tym panem kotem bo nie zdążyłam sie zorientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, też ostatnio (myśląc, że idziemy na sylwestrową imprezę) kupiłam sobie czarną sukienkę:P a;e podobała mi się jeszcze jedna i nie czarna, a granatowo-popielata z połyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrowienia z kraju a ja wam tak dużo dziś napisałam ,i ki diabeł porwał wszystko. Wylądowaliśmy o 23 .Młody ma 17 studniówkę. Ja też idę ,bo mam zaproszenie trojki klasowe. Dzieciaki dziś miały wolne, bo ich przed wyjazdem zwalniałam. Jutro do szkoły. Teklo dzięki za inkę. Trochę prania miałam. Młoda stwierdziła ,że z bajki wróciła na wiochę:P:P:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo na g-e w moich ulubionych taki czarny z białą kryzą. imiennik Twego F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo, jeśli nie znajdziesz nic fajnego to pewnie musisz jakieś dodatki do małej czarnej - coś radosnego, kolorowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, zdążyłam przeczytać:) powiedz, dodzwoniłaś się do teściowej? jak z jej biodrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zulko - teraz wiem :( Szkoda Filusia :( eeeehhh życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to mam pecha . chyba mój ostatni post był na tamtej wyspie. Napisałam, ze wczoraj czytałam nasz pierwszy topik. Ale po kolei. 1. Napisałam do NAS, ze wczoraj zalekturowałam się na naszym pierwszym topiku. Cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn mówi ,że może nam zalozyć forum,gdzie nam nikt nie będzie przeszkadzały,gdyby jakiś sęp się tu nas za topił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Że nic a nic nie zmieniamy się od ponad sześciu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo ❤️ 👄 Vanilko - jak otworzyłam wyspe to przeczytałam Twój długi wpis - piękny był :classic_cool: No i poszłam coś zjeść a jak wróciłam to wyspy już nie było i nawet nie od razu sie zorientowałam - dopiero jak odebrałam poczte :O Przeczytałam też wpis Bastylki że teraz wszystko na wieszakach czarne :D:D:D no i zgadza sie :P Jutro ide do A-Zetu w mojej wsi i do "Barona" w mojej wsi :D może tu dostane kiecke - może być popiel z granatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×