Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Vanilka weź sprawy w swoje ręce i wyjaśnij z teściową. Mankela przeczytałam wszystkie, oprócz Włoskich butów, nie dostałam w księgarni:( Lubie go czytać. Wspomnienia brudnego anioła to historia samotnej białej kobiety w kolonii portugalskiej w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix do mnie? nie widziałam żadnych wpisów oprócz moich, jak po jakimś czasie odświeżyłam stronkę, to wyspy nie było:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix :-), Zulka i ja dołączyłyśmy chyba ostatnie i pewnie byłyśmy takie "świeżynki" . I Dudusię już skojarzyłam ale innych nie bardzo... Napisz coś o duszpasterzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszą ch... ku... pier... to ich nie kropkują, doszukują się nieprzyzwoitości w zlepkach liter, paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o relelka, nowe stronki otwierają się od razu i widać wpisy:P ciekawe jak długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy co przyjeżdżał na kawę to opowiadał jak znajomi wracali promem wszyscy uciekli siedzieli na górze statku ,bo był sztorm 10skali b.taki był sztorm i 7 godzin trwał przejazd. Dziewczyny ,rodzina potrafi dostarczyć mi atrakcji, a teraz cos czuje, że będzie co raz gorzej.Wiecie co wyczulam u niej zazdrość. normalnie czuje się jak wulkan,chodź jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix - kilka dziewczyn świadomie zrezygnowało m.in: Łasiczka i Dudusia Rosa przeszła na sąsiednie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój post się ukazał na Wyspie Nr 2. Skoro nie odpisywałas to zaczęłam pisać o wizycie księdza na gajówce. Miał zaczynać od 14.00 (a zaczynał zawsze ode mnie bo było najdalej). Przybiegłam do domu na skróty przez las....a mój kilkunastoletni syn mówi, że ksiądz był i sobie poszedł bo nie było dorosłych. Zaczął chodzić godzinę wcześniej! Z wywieszonym jęzorem goniłam za nim do wsi, ale nie chciał zawrócić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ja czasami też wracałam do starego topiku, ale ostatnio już bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to - sorry - durny ksiądz był:P zawsze powtarzam, że to sztuczne wizyty, coby kasę zebrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałam się, że ksiądz będzie odgrywał się dzieciakom na lekcjach religii. Zaprosiłam go indywidualnie na wizytę. Przyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudusia to była Banderasek :) odeszła Mała - pamiętacie ją - na FB jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i swoich postów o księdzu nie mogłam odczytać na Wyspie Nr 2! A za chwilę wyspa całkiem zatonęła! Na moich oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już się pożegnam. Coś ostatnio nie mogę spać, albo śpię 2-3 godziny i się budzę, albo zasypiam dopiero o 3-4 Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, czas na mnie. ostatnia noc była drapana - zasnąć nie mogłam (rozregulowałam się przez urlop), potem czuwałam, żeby przypadkiem nie zasnąć, a jutro apiać 5.45 pobudka, prysznic, makijaż, spacer z psem, przebiórka i o 7 wio do pracy. zatem do jutra, żegnam się z nadzieją, że będzie dokąd wracać;) trzymajcie się cieplutko, o! u mnie dziś był mróz, potem padał śnieg, potem deszcz i teraz nic nie ma, normalnie pogoda jak w marcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńkawocek, Plewa, Drawa, Like That1.... Aleśmy się wtedy wspierały :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, też miałam kilka przygód z wizyt duszpasterskich ;-) - jakoś przestałam się ostatnio przejmować - zrobiłam się "chłodna" w pewnych kwestiach. A Łasiczkę pamiętam, oczywiście. Dudusię już teraz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jednym słowem Dorix - byłaś świadkiem jak nadejszła wiekopomna chwila ;) ❤️ ❤️ ale tak już poważnie to niesamowite czasem zbiegi okoliczności są czasem żadna nie zajrzy a dzisiaj jakoś jakby przeczuwając, każda na Wyspe przyczłapała. AAAAA! Ploteczka też długi wpis zrobiła - pisała że coś zaniemogła i rano do lekarza chodziła :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, Teklo zamówiłam karmę dla Rysia 6 kg za 128 zł. to taka jaką karmisz F. jakby co podam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Zulko - chętnie skorzystam bo ostatnio zabulilismy 180 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tez sie pożegnam. U mnie jutro targ, to i w pracy tłoczno od ludzi. Teklo. Nie ma dnia, żebym nie była na wyspie. Bywa, że kilkanaście razy. Ale odkąd zaczęło się psuć mi w związku, a potem całkiem się zerwało.....nie jestem sobą. Jestem sinusoidą. Raz mi gorzej, raz lepiej. Nie bardzo rozumiem co zrobiłam nie tak, dlaczego facet, który był dla mnie powietrzem....przestaje nim być. No i....jak ja będę żyć bez powietrza? Skąd wziąć inhalator??? Ehhh....rozgadałam się. dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko, prześlę Ci link do naszego pierwszego topiku ;). na @, oczywiście 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×