Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

3. Że nie wiemy jak sie dalej potoczyły losy : Rosa, Asienkawucek, Drawa, Dudusia, Plewa...... I po tych wyrazach WYSPA ZATONĘŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wpisu Dorix juz nie zdążylam - no popatrz Dorix jak trwamy niezmiennie :D:D:D :classic_cool: :classic_cool: a co! :P Mam nadzieje, że reszta dziewcząt zauważy. A miałam napisać Daisy żeby nie nakładała na twarz WYMUSZONEGO uśmiechu Daisy kochana - nie ma takiej potrzeby! Tu można płakać bez ograniczeń i bez przyklejania usmiechów ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście, teraz juz wyspa jest. Ale przezyłam szok. Byłam chyba ostatnia na wyspie, opisywałam Zulce jaką miałam przygodę z księdzem na wizycie pasterskiej gdy mieszkałam na gajówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wróciłam do starej niepożadanej wagi - i mogłabym sie załamać - ale DOOPA! nie załamie sie! zacisne zeby i pogonie te 3 kilo chocbym miała sie ze… :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są Dorixiu! Są! odświeżaj częściej -coś naprawde dzieje sie z Kafeterią Jakby co to poprosimy Vanilki Syna….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała przerwa, smarowanie bolących miejsc****alucha M:P Muszę się pochwalić, dostałam od Mikołaja dobrą książkę, polecam Wspomnienia brudnego anioła -Henning Mankel. Nie jest to kryminał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka dobrze kojarzysz;) ale nie powiem mea culpa:P Dorix koniecznie w wolnej chwili napisz jeszcze raz o tej wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka do bratowej m zadzwoniłam, normalnie mi się wyć chce, więcej tego błędu nie popełnię. Przed sylwestrem miała tą operację, chodzi powolutku sama .Wiecie co ja z stamtąd dzwoniłam ,a jak się ja pytałam to oni do nas nie zadzwonili ,bo ja byłam zagranica za jeden tel.majątek musiała by zapłaci. Dość ,że na damę z jej m zapisana gospodarka, to ona do mnie ,że babcią zajmować się nie będzie mieszka tylko 3km,rodzina ma przyjechać babcią się zając. Wiecie jestem po podroży, ale tego nie zostawię. A jeszcze do pani my mamy jechać do niej na komunie, ale córcia ma mieć bierzmowanie a m nie dostanie nie wiadomo ile wolnego, bo dużo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beTula - przeliteruj bo nie zasne :P:P:P ciekawość mnie zżera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko, już z nami byłas jak były tamte dziewczyny, widziałam po wpisach. Byłyśmy wszystkie, które teraz pływamy. Miło było poczytać nas sprzed 6 lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jutro zadzwonię do szpitala i się dowiem i pogadam z teściową. Bo teraz mi przyszło to do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie teraz przybyło 2 kilo, od wczoraj nie jem słodkiego, bo to mnie zgubiło, te pierniki,makowce:P Terix jakoś nie miałam jeszcze okazji po Mankela w ogóle sięgnąć, zresztą z czytaniem jestem w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko...czasem ręce opadają ile problemów rodzina dostarcza. Z obcymi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka. Najpierw odczytałam Ciebie. Zrobiłaś chyba 3 wpisy. Najpierw, że dobrze, że taki krótki tydzień pracorowy.....potem , że ciekawaś czy Tekla kupiła kieckę, a w trzecim, że jutro czekasz na plebana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix pamiętam jak ciepło przyjęłyście mnie i Betulkę, chyba ostatnie dołączyłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - użyłaś słowa C*I*P*A i wymazali Ci hi hi hi ło matko co za dziadostwo! Terixiu nie obraź sie za te złośliwości :D:D:D rozbawiła mnie ta cenzura Ale domyśliłam sie że czule smarowałaś M w najfajniejsze miejsca :classic_cool: :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix dokładnie tak było i nagle wcięło wyspę i znów na mnie trafiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - tamte czasy fajne były :classic_cool: anie przez chwile nie przypuszczałysmy że sie tak do siebie przywiążemy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najśmieszniejsze jest to, że ta c * i* p * a powstała ze zbitki słów "miejsc* i * p*a*lucha":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam pisać do Ciebie ale sie nie odzywałaś. Zaczęłam od teo, że wczoraj lekturowałam się na naszym pierwszym topiku. Napisałam, że zastanawiam się co się dzieje z dziewczynami, których nie ma z nami na wyspie. Powymieniałam ich nicki z pierwszego topiku. Wysłałam post, czekałam na Twoją odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula - u mnie pleban w poniedziałek ;) BeTulko - wyślij @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×