Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Jestem i ja 🖐️ Obeszłam kilka sklepów i niestety namiotów nie było w promocji:( wszystko na osy. Tekla podeślij fotkę kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix sesje dla Ciebie i Daisy beda bezplatne:) A co! Jak kolezenstwo to kolezenstwo:P Terapie bede zaczynac delikatne plastikowymi kijkami. Jak nie pomoze pojda w ruch :trzonek od motyczki, a pozniej od lopaty:P Ale na poczatek. Choc przytule Ciebie do serducha. Mam wielkie! 80 miseczka D:) Poplakusiaj sobie, a ja poglaskam Ciebie po wloskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nachodzi "melancholia" dobrze mi robia zakupy. Zakupy napojow. Wniose tak ze 3 zgrzewki wody i od razu mi przechodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Terix. Namiocikow nie bylo? Bo sezon turystyczny jeszcze sie nie zaczyna:) Ja mam podobne problemy. W plecach szeroka, talia (raczej jej nie ma) Biodra ujda. Ale na calosc nie mozna nic znalezc. Ale nie przejmujmy sie. Mamy inne zalety. Dobre serce i charakter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka ale czasami trzeba coś na to cielsko wrzucić nowego i ładnego. Za bardzo nie rozpaczam, ale.... może jeszcze coś znajdę:D Jutro nie wznowię wędrówki po sklepach, bo mam w planie odwiedzić koleżankę, ale w sobotę pojadę do galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam powiedzieć dobranoc… Byłam dzisiaj na pierwszej gimnastyce po przerwie świątecznej. Poczułam sie lepiej i moje komorki tłuszczowe skakały z radości :D hi hi Moge iść spać. Jutro Wam napisze co przygotowałyśmy na sobotni ślub ;) Śpijta dobrze i śnijta o lesie 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już biuruję. I nie pamiętam o czym śniłam. Stawiam kawunię biurową i herbacinkę. Inkę dla Vanilki ;) Miłego dnia dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dziękuje Dorix za biurową kawusie - jest pyszna :classic_cool: ❤️ Mamy plusową temperaturę choć śniegu przez noc jeszcze nie spłukało. A na śniadanko? http://3.bp.blogspot.com/-zYDvudAZHRo/Te1hTf0tAmI/AAAAAAAAAa4/u5Yki13SQ5U/s1600/SDC11971.JPG i drożdżówka https://www.winiary.pl/image.ashx/ciasto-drozdzowe.jpg?fileID=73854 Pozdrawiam miłego dnia życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. A ja musze jakas zupine na obiad wyczarowac. Musi byc szybko bo jest juz pozno. Za godzine trzeba cos zjesc. Moze zrobie pomidorowa? Po obiedzie ide do miasta. Do apteki i moze odmienie sweter.:O Nie wiem jeszcze. U mnie wieje wiatr, ale taki spacer dobrze mi zrobi. Ubiore sie cieplo. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i śniłam o lesie hi,hi ale o seksie także,to był seks w lesie:D A tak już na poważnie miałam koszmarną noc,zero snu.Najpierw po prostu nie mogłam zasnąć ,potem rozbolało mnie wszystko i myślałam że się wścieknę.Wy narzekacie czasem że koty nie dają spać dzisiaj moja Buffy może powiedzieć że miała przeze mnie ciężką noc:p.Wierciłam się sapałam,jęczałam,wstawałam,kładłam się,paliłam światło i gasiłam,to samo z telewizorem.A Buffy podnosiła tylko na mnie zmęczony wzrok i zadawała w duchu jedno pytanie,, w kiedy wreszcie stara krowo raczysz zasnąć?,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Bardzo chętnie na terapię kijkiem do Ciebie się zapiszę👄.No i jeśli terapia skuteczna to możemy sobie stopniowanie odpuścić i od razu z grubej rury. A jeszcze jak będziemy razem z Dorix,zawsze będziemy sobie mogły dla odwagi podać dłonie,wspólnie zacisnąć zęby i dzielnie przyjąć razy tej terapii;) Ale przyszedł mi do głowy jeszcze lepszy pomysł.Dorix wystawi swój ponętny zadek,ja podam jej dla wsparcia dłonie i ona będzie zbierać razy ja będę krzyczała,ał boli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Dziękuję za śniadanko,mniam normalnie już nie mam słów podziękowania jak bardzo nas rozpieszczasz👄 Dorix Dla Ciebie buziak za płyny👄 Terix Mam nadzieję że uda się upolować jakiś ładny fatałaszek. Ja na zakupach ciuszkowych czuję się całkiem zagubiona.Lubię chodzić z córką jak ona sobie czegoś szuka,mierzy. Gdy chodzi o mnie porażka,nie lubię i jak już muszę,robię się chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zapraszam na chili con carne,robiłam pierwszy raz i jest pyszne zatem zapraszam.Podałam z ryżem i fajnie się komponuje smakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam wkleić link do przepisu ale mi cenzura wycina część bo z jakiegoś powodu występuje w nim ciut nieładne słowo.Ale jak jesteście zainteresowane a warto ,to wystarczy tylko wpisać w google Prawdziwe chili con carne i wyskoczy przepis na portalu Wielkie Żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz życzę wszystkim miłego dnia,Wanilce dodatkowo życzę cierpliwości dla rodziny M No i spokojnych wiatrów wbrew prognozom.Całuski👄👄 Ploteczko Hop,hop nie możesz trafić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam nieobecna bo robiłam remanent w papierach zeszłorocznych, przygotowywałam laptopka do pracy i pisałam pierwszą opinię - poza tym spałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo, F. jest cudnym kawalerem :-), cudnie rwie się do poznawania świata na własnych nóżkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie będą ziemniaczki z rumianą cebulką na masełku i prawdziwym zsiadłym mlekiem od krowy :-D - na życzenie M. Idę do kuchni pobawić się przygotowaniami ;-), szanowny M kończy pracę o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na nowej Wysepce. Daisy trafiłam trafiłam dzieki Zulce,tylko czasem tak mam ze nie wiem o czym mam pisac.Noc tak jak piszesz miałam niespana.Poszłam spac wczesnie ale o 3 byłam gotowa do zycia,wpusciłam Grzecznotke do domu,wypiłam kawe i poszłam grzecznie po kawie spac,wstałam o 10 godzinie az wstyd. Na sesje do Bastylki tez mam z czym iść (choć niby nic sie nie dzieje ale ja jestem jakas nie taka) Może to ten wiatr co czapke z głowy jak sie wyjdzie zrywa.?Sama nie wiem Daisy tez strasznie nie lubie jak musze sobie cos kupic do ubrania.zreszta ostatnio nawet z młodymi nie lubię chodzic az obejda cała galerie. Teklo Franio tylko pozazdrościc takiego wnusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny u mnie taki wiatrzysko! Szlam do miasta przez most-kladke na rzece to tak strasznie hustalo! Myslalam ze dostane choroby morskiej. I balam sie ze wyrwie mi z reki torebke z paczkiem ktorego nioslam do domu dla malzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz tookrutnie wieje az chuczy w domu ,z pieca wszystko wyciaga ,lawke na ogrodzie przewrocilo,ale jutro ja poprawie.Wiecie co bylam bezszczelna jak rozmawialam z tesciowa to powiedzialam ze najmlodsza synowa dala mi popalic lekarz powiedzial ze w poniedzialek do domu idzie,miala zlamana miedniczke miala na blokadzie robione i ma nowa wstawiona.a bratowa co innego mowila .tesciowa byla w szoku ze dzwonilam jak ja numer odnalazlam.od poniedzialku bedzie cyrk.Teklo wnusio fajny.jak do jutra mnie nie wywieje to dobrze bedzie,nie lubie takiego wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też wieje i leje...więc na budowie się ślimaczy :-o Jutro mam kolędę - wywiad donosi, ze dopiero wieczorkiem dotrze do nas ksiądz - penitencjarz (emeryt). Na zdjęciu jest uśmiechnięty staruszek, może nie będzie źle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×