Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

no nic, pora na mnie. trzymajcie się cieplutko, chociaż u mnie jakieś 3,2 na plusie:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam Zulka, niestety współczesnych mało czytam. W ogóle za mało czytam. Ale to pewnie przez oczy. Nie lubię w soczewkach i okularach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka dostalam zdjecia. Dziekuje🌼 Ale chlopaka Twojego tam nie bylo:O Zulka🖐️ Ja na spotkanie najchetniej bym zaprosila Hanne Bakule:) Czasem podczytuje jej blog. Wspaniale potrafi opowiadac. Trzeba jej to przyznac. Ale nie znam za duzo wspolczesmych polskich pisarek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, myślę, że to jest jakaś chwilowa nerwówka między nami. Musicie sobie ją wyjaśnić, zanim "zabrniecie w kałabałę, a czort będzie karty rozdawał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej drapnij mnie widelcem Dorix bo skoda paznokci:p Vanilka ja dostalam tylko polnoc. Zachody slonca piekne. Ale chlopaka z ladna kuzynka nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko, szkoda Twojego, wySPAnowanego ciałka pod widelec :D Co do wagi...niedawno walczyłam by nie przekroczyć 60 kg. Teraz wieczorem dobiegam do 67!!! Przy moim wzroście ...nawet nie chce mi sie patrzeć w lusterko. Niby jeszcze nie tragedia...ale tempo mnie rozkłada na łopatki. Pewnie za długo przesiaduję w biurze. Mam prawie cały urlop niewykorzystany za ubiegły rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Vanilko! Zorza polarna:) Taki nieuk jestem. Ale zorze polarna znam tylko ze zdjec:O Teraz Twoich. Dorix to mamy jednakowa wage:P Mozemy sobie podac lapke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z siostra. Zdawala mi relacje z uroczystosci dnia Babci w przedszkolu. Bylo bardzo wesolo. Mozna bylo boki zrywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki. Ide spac. Orsejowo napisz co u Rodzicow? Czy Tata ma sie troche lepiej? Zulka a moze by tak zaprosic na spotkanie P. Krystyne Kofte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawke i herbatke U mnie szro buro troche sniegu spadlo i pada dalej. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 U mnie dzisiaj bardzo słonecznie od rana i ciepło, wcale jak nie styczeń:D Tekla nie mogę żurawiny, tak jak pisała Plotka:( Piję bardzo dużo, około 4 l płynów. Mierzę też oddany mocz(bardzo ważne) wszystko się bilansuje. A wyniki kiepskie:( Ograniczyłam mięso, ze względu na białko, a wyniki coraz gorsze. Ostatnio jem kanaki z zieloną sałatą i zupę jarzynową bez żadnego tłuszczu:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ wróciłam z Ochojca u mnie biało, sypie, wieje i mróz szczypie bo jest minus 5 i temperatura spada. Słońca nie ma więc Terixiu do Ciebie zaraz sie wybiore zjeść coś w słońcu Vanilko - dziękuje za kawe A ja kupiłam po drodze w cukierni tartaletki z kremem i owocami i dzisiaj zamiast śniadanka: http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/120931.jpg są pyszne - ZAPRASZAM nigdy tego nie robie ale dzisiaj mnie "naszło" - widać sie starzeje :P:D A dla Ciebie Terixiu mam sałatke zieloną ze świeżą bułeczką @@@@ W Ochojcu wszystko w porządku ale biopsji na razie nie zrobiono - o 14.00 mam zadzwonić i podadzą mi termin. Dzisiaj lekarza nie było a musi być bo jak pisała Plotka biopsja robiona jest pod kontrolą USG Tak więc słuszne były moje wczorajsze obawy. Pysiu - posłalam Ci @ a póki co tulu tulu ❤️ ❤️ ❤️ Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - bardzo chciałabym spotkać się z Pilchem choć wiem że on w kiepskim stanie jest. Byłoby miło z Bakułą, Krysie Kofte też lubie. A tak prywatnie to chciałabym spotkać się z moim byłym uczniem Michałem Cholewą, który od paru lat jest wziętym pisarzem S-F jego książki są kupowane "na pniu" jak świeże bułeczki i nie zalegają w księgarniach ;) http://warbook.pl/autor/3/michal-cholewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! NIE KLIKAJCIE NA "POMARAŃCZOWĄ"!!!!!!!!! a juz na pewno nie na przycisk "zgłoś" bo znowu nam zajumają Wyspe!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja U mnie słoneczko wyglada niesmiało dzisiaj. dzisiaj nigdzie nie wychodze z domku. Teklo mi własnie robił lekarz biopsje,biposje robi sie pod kontrloa usg.Szkoda miałabys to juz za sobą Ja musze gdzies poszukac dobrego usg piersi u mnie.I nie bardzo wiem gdzie u mnie iśc.Tam gdzie zawsze robia dopiero za 2 miesiace beda robic.Musze gdzies prywatnie ale musze pomylsec gdzie i do kogo sie udac. Terix mam do Ciebie pytanie,mam skierowanie od endokrynolga zrobic włąsnie między innymi próby nerkowe.Czy to badanie zawiera kreatynine.? Musze własnie dodatkowo zrobic kreatyninę do rezonansu z kontrastem i mysle czy próby nerkowe to własnie zawieraja? Jak czytam w necie to tak.Oswieć mnie.Myśle ze zrozumiałas o co chodzi?Czy dodatkowo mam robic to badanie? Bo osobnego skierowania nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za bułeczki👄 Plotka kreatynina musi być zrobiona przed podaniem kontrastu. Jak będziesz miała wysoką kreatyninę to nie podadzą kontrastu. Ja zawsze robię mocznik, kwas moczowy i kreatyninę oraz eGFR Tekla szkoda że nie zrobili ci dzisiaj, miałabyś już z głowy. Zulka a może Grocholę albo Szwaję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka nie musisz robić innego badania, wystarczy to skierowanie które masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terix czyli jeżeli na skierowaniu mam próby nerkowe,bedzie tu wynik kreatyniny tak?Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki malinki👄[kruszynki👄drobinki Wy moje kochane;) Zulka Ja poszłabym na spotkanie z Markiem Krajewskim nie tylko dlatego że pisze świetne kryminały ale także fenomenalnie wypada na takich spotkaniach.No w sumie nie zupełnie na spotkaniach co na wywiadach telewizyjnych.Widziałam dwa i właśnie po takim spotkaniu zakupiłam jego książkę,dzisiaj mam już dwie i sprawa jest rozwojowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zrobiłam hi,hi normalnie wyjście w stylu blondynki.Poszłam odebrać wyniki i przyszłam bez wyników:p.No bo odbiór wyników dopiero po 14 a ja oczywiście jak byłam na badaniach ani nie zapytałam ani nie przeczytałam, a było wielkimi literami na drzwiach.No ale jeszcze trzeba umieć czytać:p.No nic miałam 7 kilometrowy spacerek a że dzisiaj pogoda śliczna nie narzekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki odbiorę kiedyś tam?! może nie wyrzucą:p.Może poproszę chłopa by podjechał? Dziewczynki zapraszam na zupkę pieczarkową,nie wiem czy Terix może jeść?.Na ogół gotuje chude zupki ale ta dzisiejsza jest na wołowince. A to głównie dlatego że moja hi,hi Buffy jada takie mięsko,my wpitalamy wodę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×