Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witam wieczorkiem🖐️ Betulko❤️ masz rację jak by wszystko nam się układało to by było zbyt piękne;) musimy się więc pogodzić z tym co nas spotyka w życiu❤️ Ploteczko❤️ jak się czujesz? kaszel minął czy dalej Cie tak meczy? Orsejko❤️ Kochana.... całkowicie się z Tobą zgadzam czas nam tak mknie do przodu, że ani się człowiek nie obejrzy a już ma pół wieku za sobą:( :( ale ja tak jak napisała Terix ❤️ czasami czuję się tak jak bym miała osiemnastkę ;) a są dni, że człowiek ledwie co daje radę :P ;) Oby tylko zdrowie dopisywało to jakoś damy radę:) Terix❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuleczko,widzisz to u mnie jest jednak taniej za wode Zulko teraz przy każdym sprzecie wciskaja ubezpieczenia,moja kuzynka rok temu kupiła córce laptopa ,wykupiła ubezpieczenie zreszta laptop był z górnej półki, niestety szybko sie zepsuł i nie chcieli zreperowac w ramach ubezpieczenia,zazyczyli sobie 900 zl za naprawe,lecz ona postawiła sprawe jasno ,dała im 1 dzien do napmysłu a jak nie to chciała isc do rzecznika.Nastepnego dnia rano dostała tel ze w ciągu 2 tyg za darmo naprawia sprzet.Czasem trzeba walczyc o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widac wczesniejszego wpisu,pewnie nowa stronka sie otworzy Ja tez w ubiegłym roku miałam naprawe blendera Philipsa,nie miałam ubezpieczenia tylko standardowa gwarancja.Niesety kilka dni po gwarancji blender padł.Spalił sie silnik.Syn odszukał gdzies w Polsce głowny serwis i nawet za darmo naprawili tzn wymienili cały silnik choc był po gwarancji,nie pamietam chyba tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo hmm jak przekonać małżyka do pójścia do okulisty? nie da się:P pewnie gadulenie, że popsuje sobie oczy od lupy tylko go denerwuje;) mój też tak ma, jak próbuję przemówić do rozumu to albo zmienia temat, albo się wnerwia, więc.... nie gadam, tylko po cichu sama się złoszczę sam musi dojrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko u mnie nie wiem ile kosztuje podgrzanie bo u mnie gaz podgrzewa wode.Ale nie sa to duze koszty. Za to w L placimy duzo więcej i za wode i jej podgrzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko czyli problem z naszymi małżykami jest wszędzie,myslałam ze to tylko u mnie tak jest.dzisiaj przypomniałam swojemu ze musi iść po kolejne tabletki od ciśnienia bo sie koncza,stwierdził sa twoje bede je jadł.Serce sie czasem kroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko nie denerwuj się, że nie widać wpisów, jak tak się dzieje, to znaczy, ze otwiera się nowa stronka, potem już leci;) Ploteczko ale łaskę zrobili, przecież wykupiła ubezpieczenie, więc nie rozumiem postawy sprzedawcy:P czyli Philips ładnie się zachowuje, to mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś czerwone wytłuszczenia wymyślili:P lepiej popracowaliby nad płynnością otwierania nowej strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko tak ale zraziłam sie do blendera,po naprawie sprzedałam.Nie wiem dlaczego wtedy mi sie spalił.Teraz nawet znowu rozpoczełam poszukiwania czegos lepszego,czegos co szatkowałby np kapuste nie na miazge a na surówke np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też sam się leczy:o na hasło "do lekarza" dostaje alergii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to leczenie wszedzie jednakowo wyglada.Mój twierdzi pójdziesz Ty to i mi wypiszesz ,normalnie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie Zulko mój tez był z wszelkimi bajerami ale jakos sie zraziłam jak padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko taki sam miałam i napisz jak kroisz na sałatki tez ci miele na miazge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem tylko po co jest tu ubijaczka do piany, bo jej ubicie trochę trwa, a blender nie może zbyt długo pracować bez przerwy, bo się spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko ja w nim (w tym większym pojemniku) blendowałam wyłącznie pomidory z puszki i robiłam leniwe wg Tekli, nic innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spaliłam Zuleczko miksując pomidory na przecier,takze nic cięzkiego,wczesniej troszke szwankowała jak chciałam ciasto nalesnikowe wymieszac porządnie. Zulko na arzie musze jeszcze zminic posciel u córki bo w nocy małzyk ja zwiezie.Bede potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ Betulko❤️ masz rację jak by wszystko nam się układało to by było zbyt piękne;) musimy się więc pogodzić z tym co nas spotyka w życiu❤️ Ploteczko❤️ jak się czujesz? kaszel minął czy dalej Cie tak meczy? Orsejko❤️ Kochana.... całkowicie się z Tobą zgadzam czas nam tak mknie do przodu, że ani się człowiek nie obejrzy a już ma pół wieku za sobą:( :( ale ja tak jak napisała Terix ❤️ czasami czuję się tak jak bym miała osiemnastkę ;) a są dni, że człowiek ledwie co daje radę :P ;) Oby tylko zdrowie dopisywało to jakoś damy radę:) Terix❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko nie uzywałam wcale tej ubijaczki ubijam zawsze mikserem do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dwóch osób to pryszcz pokroić czy zszatkować kapustę, po co jakąś maszyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Ploteczko. a blenderem nie można pracować nie non stop, tylko w trybie bzit bzit;) czyli przyciśnij, puść, przyciśnij, puść, pulsacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuleczko ale mnie wyczułaś, że się denerwuję, bo nie chce mi od razu wejść ;) a później po kilka razy są moje wpisy :) Ploteczko zbytnio się nie nudzę, bo gotuję słoiki z mięskiem mielonym ;) moja córcia się już domaga mojej kiełbaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na dodatek komórka mi się znowu psuje :( i zaś nowy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko no kafe od czasu do czasu fisiuje;) z tym otwieraniem nowych stronek, wtedy nie trzeba wysyłać tej samej wiadomosci, bo ona już poszła i się pokaże jak w końcu stronka wskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×