Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Dzień dobry🖐️ Bardzo, bardzo przepraszam za długą nieobecność aleeeee myślę, że mi wybaczycie;)❤️ cały czas byłam myślami z WAMI❤️ U mnie wszystko w porządku miałam trochę problemów:( także i zdrowotnych serducho mi wysiadało wylądowałam nawet w szpitalu z niedokrwiennością serca teraz mam mieć tomograf tętnic nie wiem co mi wyjdzie oby wszystko było w porządku. Muszę was poczytać, bo nawet nie wiem co u was . Mocno, mocno wszystkie tulammmmmm do ❤️ i pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Bardzo, bardzo przepraszam za długą nieobecność aleeeee myślę, że mi wybaczycie;)❤️ cały czas byłam myślami z WAMI❤️ U mnie wszystko w porządku miałam trochę problemów:( także i zdrowotnych serducho mi wysiadało wylądowałam nawet w szpitalu z niedokrwiennością serca teraz mam mieć tomograf tętnic nie wiem co mi wyjdzie oby wszystko było w porządku. Muszę was poczytać, bo nawet nie wiem co u was . Mocno, mocno wszystkie tulammmmmm do ❤️ i pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Bardzo, bardzo przepraszam za długą nieobecność aleeeee myślę, że mi wybaczycie;)❤️ cały czas byłam myślami z WAMI❤️ U mnie wszystko w porządku miałam trochę problemów:( także i zdrowotnych serducho mi wysiadało wylądowałam nawet w szpitalu z niedokrwiennością serca teraz mam mieć tomograf tętnic nie wiem co mi wyjdzie oby wszystko było w porządku. Muszę was poczytać, bo nawet nie wiem co u was . Mocno, mocno wszystkie tulammmmmm do ❤️ i pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo🖐️ Zapraszam na kawę(_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Dorix myślę że dojdziesz do porozumienia z rodziną. A nie lepiej by było gdyby mama przekazała ci w formie darowizny? nie musiałabyś dogadywać się z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Majeczko! wreszcie jesteś ❤️ ❤️ ❤️ Nie wypytuje o szczegóły - jak zechcesz to sama nam opowiesz ❤️ Dorix - każda z nas ma jakieś doświadczenia w tych rodzinnych "bojach" Ludzie w takich sytuacjach są bezwzględni, okropni, wredni :( Brat brata by skrzywdził, siostra siostre a matka własną corke. Wtedy tracimy wiare w człowieka :O Czasem jednak tę wiarę odzyskujemy i życie jest piękne. Życzę Ci aby Wasze sprawy porozwiązywały się tak aby Twoja wiara w ludzi była niezachwiana ❤️ ❤️ ❤️ I to jak najprędzej Dorixiu :) Terix - bardzo sie ciesze że wyniki badań są stabilne ❤️ ❤️ ❤️ Teraz do przodu! niech sie polepszają ❤️ ❤️ ❤️ Tak bardzo mi żal Cezara :(:(:( i bardzo mi smutno że cierpi ❤️ - koty, kiedy cierpią chowają sie w kąt, jak najdalej od czlowieka. Kurna - sama też drżę o swojego zwierzaka żeby nic sie nie działo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawunia wysiorbana Terixiu :D 👄 ide poprasować Dzisiaj nie pojechałam na gimnastyke - będe sie gimnastykować przy desce do prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Teklo mojemu Rysiowi nie mogę nasypać pełnej michy na raz, bo łobuz zje wsio, może nie od razu, ale tak w ciągu godziny, dwóch, no może trzech i potem darłby papę cały dzień:o dlatego z przygotowanej porcji sypię mu rano, po pracy i wieczorkiem, a i tak lata za mną. Terix jestem pewna, że coś wymyślisz na te Cezarowe dredy, żeby były bezstresowo i małokosztowo. Daisy popieram dziewczyny, weź szwagierkę w obroty - raz a dobrze;) a małżykowi się nie dziwię - w tym układzie zawsze ona rządziła i raczej trudo będzie to zmienić. Orsejka co z piecem? uspokoił się? a wiecie jak mnie denerwują sprzedawcy proponując przy zakupie produktu wykupienie dodatkowego ubezpieczenia? nie kupuję, ale też zdaję sobie sprawę, że producenci tak ustawiają co niektóre parametry żeby sprzęt zbyt długo po ustawowej gwarancji nie popracował niestety:o taki biznes:o Pysiu zadbaj o zdrówko, przez dwa-trzy dni, jakbyś się kurowała sklep się nie zawali. Bastylko chcesz kupić lampę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka no nic tylko prze kolano, lać i patrzeć, czy równo puchnie;) tyle czasu się nie odzywać:o opowiedz więcej co się dzieje u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a któraś z Was pytała gdzie mnie i nie tylko mnie oblano pomyjami. nie, nie na naszej stronie - to byłby samobój:P zrobiono to na ogólnopolskiej stronie branżowej pod artykułem o kiepskich zarobkach w jednej z bliźniaczych firm w kraju. tyle, że tam w komentarzach ludziska pisali merytorycznie, kulturalnie i o sednie sprawy, a wpisy od nas... szkoda gadać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko powiedz jak się czuje małżyk, wiecie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł wieczorkiem. Widzę, że odnalazła nam się Majeczka ;) 👄 Miło bardzo ;D. Dziś założyłam sprawę o spadek. Myślę, że będę Was na bieżąco informować o swoich poczynaniach w tej sprawie. Z jednej strony lux , że jutro piąteczek. Z drugiej strony....nie ogarniam pracorowej roboty, mam okropne zaległości ....co mnie wkurza, bo nie lubię się tłumaczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprzyjemnie masz Zulka w pracorze. Trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie by zespół dmuchał w jedną trąbę. Ale pewnie sama dużo wiesz o zachowaniach w grupie i pewnie już szukacie jakiegoś lekarstwa na głupote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, Terix...też myślę, że w końcu dogadam się z rodziną. Nawet wierzę, że nie ma innej opcji...pogadają , pogadają i przysiądą na tyłkach. Mam mamę za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix trzymam kciuki w spadkowych perturbacjach. a u nas - nie sądzę, by udało się znaleźć lekarstwo na... głupotę:o nic co tam mi zarzucono nie jest prawdą, spokojnie mogę spojrzeć sobie w oczy. zatem... robię swoje i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, pożegnam się na dzisiaj. dobranoc, pchły na noc;) papapapa a jutro... piąteeeeeeek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Oooooo ...widzę, że najpierw wpisy mi wcinało i nie dochodziły a teraz jest ich sporo;) :) no ale lepiej za dużo niż w cale:) Teklunio❤️[Zuuleczko❤️ Dorix❤️ Kochane dziewczyny jesteście, że czekałyście na mnie jest mi bardzo miło i za to was kochammmmm👄❤️ Muszę teraz się przyłożyć bardziej żeby was nie zawieść nooooo ale tak wyszło ;) czas szybko leci ani się człowiek nie obejrzy a już dzień zleciał:( Moje najmłodsze dziecko jest już pełnoletnie w styczniu stuknęła mu osiemnastka a ja za 9 dni będę już pół wiekową kobietą i jest mi z tego powodu smutno, przykro i czuję się byle jak😭 Miałam problem z serduchem tak jak wcześniej napisałam a to wszystko się narobiło od stresu za dużo problemów mi się skumulowało na raz :( i czuję, że tak szybko to one nie miną "siostra" daje mi do wiwatu i to porządnie doszły jeszcze inne sprawy ..... a aaa same kłopoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) Nareszcie pokazala sie nasza Majka. Przykro mi Majka ze mialas klopoty i skonczylo sie na szpitalu:( Terix, brawo za wyniki. Nie sa gorsze to najwazniejsze. Zainteresowal mnie ten topinambur. Poczytalam troszke o tym. Najlepiej jak zaczniesz sama uprawiac. Podobno malo wymagajaca roslina i do tego jeszcze ladne kwiatki ma:( Tylko troche wysoki, ale posadz gdzies w rogu:) bedzie oslona przed sasiadami. A jak piszesz o Cezarku serce mi sie kroi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Oooooo ...widzę, że najpierw wpisy mi wcinało i nie dochodziły a teraz jest ich sporo;) :) no ale lepiej za dużo niż w cale:) Teklunio❤️[Zuuleczko❤️ Dorix❤️ Kochane dziewczyny jesteście, że czekałyście na mnie jest mi bardzo miło i za to was kochammmmm👄❤️ Muszę teraz się przyłożyć bardziej żeby was nie zawieść nooooo ale tak wyszło ;) czas szybko leci ani się człowiek nie obejrzy a już dzień zleciał:( Moje najmłodsze dziecko jest już pełnoletnie w styczniu stuknęła mu osiemnastka a ja za 9 dni będę już pół wiekową kobietą i jest mi z tego powodu smutno, przykro i czuję się byle jak😭 Miałam problem z serduchem tak jak wcześniej napisałam a to wszystko się narobiło od stresu za dużo problemów mi się skumulowało na raz :( i czuję, że tak szybko to one nie miną "siostra" daje mi do wiwatu i to porządnie doszły jeszcze inne sprawy ..... a aaa same kłopoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie chrupie grzanki ze sniadania:) Ale dzisiaj sie postaralas Tekla🌼 Dokladnie takie grzanki lubie:) U mnie tez male poruszenie w sprawach spadkowych. Moze mlodsza malzykowa siostra tez sie skloni do sprzedazy:O Dorix tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko❤️🖐️ Dorix ❤️widzę, że masz problem z rodzinką bardzo współczuję i wierzę co przeżywasz :( u mnie też się zaczyna i bardzo się tego obawiam i boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny, odpadłam , oglądałam program tV z mojej gminy. Spór mieszkańców o ogrzewanie bloki, niektórzy się odłączyli i palą węglem. ściskam Was, lecę w poduchy :D, dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez odpadlam bo szykowalam kolacje. Majka nie przejmuj sie urodzinami! To tylko cyfra. Dobrze mi pisac:O ja mam podobny problem. Tylko ja bede niedlugo swietowac 60-tke:O Dobranoc dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wieczorkiem Majka wreszcie jestes i tutaj,fajnie Dziewczynki spadki to cięzki temat dla kazdej ze stron.Troszke jak Dorix napisała ze inni tez powinni sie troszcyc o m,jakbym zobaczyła siebie z tej drugiej strony ,ale ale my nic nie mozemy zrobic,Co mozemy ? jak trzeba zawiezc do lekarza i tyle.Nie jseteśmy mile tam widziani to sie nie napraszamy a zreszta.... Dziewczynki pytacie sie o małzyka ,wzielam go do okulistki do której z córka chodziłam wiele lat,wszelkie badania od razu wykonała w swoim prywatnym nowym szpitaliku i tylko za 150zl.Na razie kontrola ,okulary do codziennnego chodzenia,w sobote zamówimy progresywne.Na razie nie jest zle.Odnosnie sprzetu jaki posiada w gabinecie napisze tylko górna półka. W sobote mam zawiezc córke do kontroli i po nowe okulary ,nie wiem czy potrzebne bo i tak chodzi w soczewkach. Odnosnie pracy m napisalismy do Warszawy odwołanie i zobaczymy czekamy na rozwiazanie umowy.Szanse niewielkie. Mam teraz troche problem ,od miesiaca męczy mnie kaszel,nie wiem co juz stosowac 2 antybiotyki niewiele pomogły. Poradzcie jakis domowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy 5 z przodu czy 6 abysmy sie dobrze czuły i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nowego zakupilas Zulka? Na co proponowano Tobie przedluzonie gwarancji? Pochwal sie, nie badz taka skromna. Ja lampy jeszcze nie kupilam. Mam zamiar. Ale bedzie to zadna extra lampa, tylko po prostu nowa:) To dobrze ze przeczytalas komentarze na forum. Co prawda zabolalo i zdenerwowalo to Ciebie mocno. Do tego kosztowalo pewnie pol bezsennej nocy. Ale teraz juz wiesz na mur, ze w Twoim otoczeniu sa ludzie ktorzy na oslep wylewaja pomyje. Trzeba ostroznie... z parasolem. Dobranoc dziewczyny. Ja ide na garnek bo mam zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko jak dobrze ze u Malzyka tylko te okulary..... Nie mam zadnych sprawdzonych sposobow na kaszel:( Kaszel z drugiej strony to reakcja obronna organizmu. Jak cos zalega w oskrzelach trzeba wykaszlac. Musisz gruntownie sie wykurowac. Te przeziebienia ciagna sie tak dlugo.... Wszystkie zarazki i wirusy pewnie sie "zmutowaly" Probuj moze inhalacji, nacieraj piersi jakimi balsamami... Sciskam mocno Plotko. Ja zmykam bo i tak nie widze swoich ostatnich wpisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Wreszcie Maja wróciła :-), posypać głowę popiołem należy ;-). Jak widzę, każda z nas ma jakieś problemy - zdrowotne, rodzinne, pracorowe :-O...ale chyba takie życie jest czarno-szaro-białe....... Gdyby było wszystko cudowne to bylibyśmy w raju czyli utopii :-p. Oby nam było jak najlepiej ❤️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×