Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

No bym poleciała tylko musze mała z kimś zostawić. Ale jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietna wiadomosc, poprawiasz humor. eternalfly - też cudnie!!! gratulacje dla siostry! A ja zaraz do pracy... o ile odkopię samochód spod ton śniegu ;/ Buziaczki i trzymajcie kciukasy za mnie - o 17 wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Aaaaa Anka gratulacje!!! ;-) super wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, ja nadal jestem w szoku i pewnie będe przez kolejny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
W szoku bedziesz pewnie do pierwszych mdlosci :D X Jeju dziewczyny zaraz sie wykacze, od wczoraj mialam jakby nerwobol w okilcach serca.. Przez caly dzien co jakis czas p sobie przypominal. W nocy juz spac nie umialam tak kolo i bolalo. A teraz to juz sie wykańczam po malu. Tak mnie boli nad lewa piersia ze funkcjonowac sie nie da.. Nie jest to jakis typowy nerwobol bo wtedy by kóło i puscilo za jakis czas. Macie jakis zloty srodek na taka dolegliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karo do przychodni idź niech zrobią ekg, też tak czasem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
No wlasnie ze po pierwsze corka chora to w domu z nia siedze, a po drugie bol czasem sie tak nasila ze nie jestem w stanie sie ruszyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ja przy córce miałam mdłości wieczorami beż wymiotów więc mam nadzieje, że i tym razem tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Anka gratttulacje ! :) ciesze sie ze ci sie udalo! Im wiecej was jest tym wieksza mamy nadzieje na dzidzie! Daj znac jak bedziesz miec wszystko potwierdzone! :) X Wlasnie wrocilam od gina, zrobil mi cytologie, wyniki za miesiac, nienawidze tego badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Gosciu popytaj raczej dziewczyn ktore juz sa w ciazy.. Tu narazie tylko dwie sie ciazy doczekaly ;) reszta to staraczki. X Moze Sss buszuje juz po forum dla ciezarnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Kwiat nasturcji, moge zadac cibosobiste pytanie? Jak sobie radzisz po takiej stracie? Nie boisz sie kolejnej ciazy? Pytam bo sama sie panicznie boje ze cos mogloby pojsc nie tak... Oczywiscie nie musisz odpowiadac, zrozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewvzyny dopisujecie sie x x x x nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x karo 01___________25_________2__________3______10-02-2015 kwiat_nasturcji____24_________3(2straty)___3______05- 01-2015 Anka_32__________32_________2__________1______22.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Anka Ty farciaro strzeliliscie w pierwszym cyklu :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, wysłałam męzowi mmsa a on zadzwonil i pierwsze zdanie: to już w lutym nie musimy sie starac? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Pewnie tez szczesliwy co :) moj tez juz chcialby zeby sie udalo, strasznie mnie boli przekazywanie mu co miesiac ze okres dostalam.. Az mi sie smutno zrobilo.. Heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczęśliwy i dumny, że jego harcerzyki za pierwszym razem dały rade hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wg tych wszystkich kalkulatorów jestem w 5 tygodniu, 4t2d itp, itd Do lekarza kiedy? Gdzieś za 2 tygodnie dopiero co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo nie jest łatwo, ale czas leczy rany. Bardzo pomogła mi w tym córka no i wsparcie męża. Oczywiście, że się boję. Jeżeli tym razem znowu się nie uda, więcej się nie będziemy starać. Obiecałam to mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę musi być ciężkie przeżycie strata dziecka, moja bratowa też straciła dziecko a kolejne urodziło się niepełnosprawne, okazało się że ma uszkodzony chromosom któryś tam 7 chyba i to spowodowało utratę ciąży i chore dziecko, tylko że po poronieniu żaden lekarz nie zlecił badań genetycznych dopiero po urodzeniu małej lekarze kazali takie badania porobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Zycze wam duzo sily! Trzeba byc dobrej mysli! ;) Anka nie wiem jak Twoj gin, ale ja zaraz pobpozytywnym tescie zapisuje sie do swojego. On mnie nawet nie bada bo mowi ze za wczesnie ale daje skierowania na badania. Beta, grupa krwi, toksoplazmoza itd. Wszystkie podstawowe badania na poczatku ciazy. Gdy beta potwierdzi ciaze ide z wynikien i umawiam sie za okolo 2-3 tyg na "normalna" wizyte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_32 ja ostatnio czytałam o niemożności donoszenia ciąży z płodem płci męskiej i zastanawiam się czy nie tu tkwi problem. U mnie w rodzinie od mamy strony od lat rodzą się same dziewczyny. Ale jak powiedziałam o tym ginekologowi to mnie wyśmiał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy Tośce dowiedziałam sie w 6 tyg w 7 poszłam i też dostałam skierowanie na wszystko i chyba za miesiac miałam przyjść z wynikami. Musze zobaczyc w karte ciązy jak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój brat z bratową robili te badania genetyczne to lekarz powiedział im, że po poronieniu powinno się robić badania genetyczne, moja bratowa leczyła się 6 lat żeby zajść w ciąże i gdyby takie badanie miała wcześniej to by wiadome było na czym stoi. Jak się urodziła moja bratanica to musieli podać wszystkie przypadki chorych dzieci w rodzinie do 3 pokolenia chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Nawet nie wyobrażam sobie jaki to musi być ból stracić dziecko... Jednak z drugiej strony tłumaczono mi tak że jeśli płód jest chory a Twój organizm na tyle silny by to wyczuć, pozbywa się chorego płody (poronienie). Według mnie jednak lepiej żeby organizm wykrył że płód jest chory niż poronić w późniejszym miesiącu lub urodzić chore dziecko które będzie się męczyć :( Sama nie wiem co o tym myśleć i nie życzę tego NIKOMU! x czy was też boli podbrzusze po cytologii? Jeszcze parę dni i będę testować, pierwszy test zrobię chyba w niedzielę rano, a jak wyjdzie negatywny albo słaba kreska to na dniach zrobię jeszcze pare testów. Nie mam żadnych objawów jeszcze, żadnego plamienia ani nic, chyba nic z tego nie będzie w tym cyklu :( x itakinie, myślałam właśnie o Sss rano, szkoda że się nie odzywa, ale oby wszystko było dobrze :) Pisz od razu jak wrócisz od lekarza, niech Ci zrobi usg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×