Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Esmi wieczór? Przecież dopiero 17 :) My oglądamy mecz szczypiornistów a Tosia u dziadków. Ogólnie cały dzień leniwy i nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana planów idziemy na spacer, te uderzenia gorąca mnie.wykończa może jak się przechłodze to będzie mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś cały dzień tv. Szybki obiad i nic więcej nie zrobiłam... Mój śpi cały dzień he także mogę "upajac" się bólem :-( jutro się zapisuje do gina ciekawe ile będę czekać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde cały.dzień nic mnie nie bolało tylko gorąco mi było a teraz na ciemną noc zaczyna znów mnie boleć brzuch! Okres idzie jak nic! Xxxxx Esmi to nie moje klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
A ja dalej jak dureń szukam hotelu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
A ja zabieram sie za prasowanie! heh nie ma to jak pracowity niedzielny wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
No i się z chłopem pocięłam, bo nie ma czasu nawet spojrzeć na to co znalazłam. Gra na kompie ;/ Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, kobietki. Pomożecie? Wariuję już... Otóż, kilka dni przed @ kochałam sie z partnerem, potem normalnie czułam, że okres juz sie zbliża, miałam typowe objawy, a tu nic. Dziś mija juz 9 dzien, a @ ani widu ani słychu. Pobolewa mnie jajnik, oraz podbrzusze, innych dolegliwości nie zauważyłam. Stresuję się strasznie, gdyż nie jest to odpowiedni czas na dziecko, nie wiem juz co robić. Mam zakupiony test, tyle że nie mam odwagi... Wiem, że stres ma ogromny wpływ i być może dlatego własnie @ się spóźnia... Czy wynik testu byłby już w miarę wiarygodny? Pomóżcie, bo niedługo chyba popadnę w obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciał basen, szukam z basenem... jak znalazłam z basenem, to trzeba jedzenie w cenie... znalazłam jedzenie, to lokalizacja do kitu... poprawiłam lokalizację, to znowu cośtam... Idzie zwariować z tym chłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, czy wiarygodny będzie, to ciężko powiedzieć. Może przytrafiło CI się coś wcześniej. Zrób test, przynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz. I zapisz się do lekarza. Szkoda zdrowia na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę wymagania macie duże :) My to jak jeździmy to żeby było co zjeść, gdzie pospac i.blisko żeby pozwiedzać. My szukamy przeważnie na mazurach, na Kaszubach i w górach. Morza nie lubimy za bardzo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha. No bo mąż założył sobie, żeby odpocząć ... ja tam wolę się szlajać i jeść niekoniecznie w hotelu. A zresztą nie lubię hoteli, tylko jakieś mniejsze pensjonaty. Może go jeszcze przekonam żeby zmienił zdanie i wybrał coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Gościu a ile dni przed @ się kochaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościerzyna, Stęzyca, Bytów. 3 lata temu byliśmy w lesie gdzie są.domki wypoczynkowe i cholercia zapomniałam jak.się nazywa ta miejscowość. No odkąd jest dziecko to my tylko kierunek wielkopolska do teściów. Teraz w lutym.mąż będzie miał urlop wiec może skoczymy na mazury na kilka.dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my własnie często nad morze - w tym Mierzeja Wiślana. Często też w kierunku Krakowa czy Bieszczad. Teraz chciałabym bliżej domu, żeby się nie najeździć. Czyli Trójmiasto albo Toruń. Padło na Toruń, a teraz to już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć,moze ktos mial podoby przypadek.Ostatni okres mialam 27.11. Przed samymi swieta.j zrobilam test,byl negatywny.zaraz po swietach wyszly juz dwa pozytywne.zrobilam tez bete-3160.we wtorek 13 stycznia bylam na usg.wtedy wg OM byl 7 tydzien.lekarka widziala sam pęcherzyk.zarodka w nim nie bylo widac.powiedziala ze albo puste bajo alvo ciąza duzo mlodsza,na jej oko 4 tygodniowa.moje pytanie jak to mozliwe,ze 3 tygodnie roznicy.dodam ze okres mam regularny co 26-28 dni.we wtorek mam zrobic powtorne usg.ale juz wariuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja to przez ostatnie trzy dni miałam wynik pozytywny na teście owulacyjnym.Także internetu nie odpalałam tylko męża atakowałam:)).Aż dziś dużo do czytania miałam tyle nowych postów.Teraz najgorsze dwa tygodnie przede mną.Udało się czy nie?Ale myślę że z wami będzie ociupinkę raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Ja od dzisiaj mam trzy dni do planowanej @. Ostatnim razem właśnie trzy dni przed planowaną @ dostałam okres. Mam nadzieję, że tym razem się udało i nie będę krwawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miesiąc temu dostałam 3 dni wcześniej @ a teraz brzuch mnie boli wiec pewnie idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Anka_32 A może to pobolewanie to oznaka ciąży ? Chyba że miałaś tak już przy wcześniejszych @ . Bo czytałam , że we wczesnej ciąży można czuć lekki ucisk i pobolewania w okolicach podbrzusza . Takie uczucie jakby było tam coś ciężkiego i ciągnęło w dół . Ja nigdy przed @ nie czuję , że nadchodzi... Nie mam żadnych objawów, czasami tylko bolą mnie piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Dziewczyny powiem Wam, że mnie brzuch pobolewa na okres jak i tak samo mnie bolał we wczesnej ciązy... Baa byłam wtedy pewna, że to okres sie zbliza :) I kilka dni nie robiłam testu, bo przeciez brzuchj mnie bolał na okres :D x Jak tam Wasz poczatek dnia? Ja juz zakupy zrobilam, pół miasta przeszłam i biore sie za sprzatanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po długich oczekiwaniach dodzwonilam się do gina wizyta 6luty i dentysty wizyta 9luty. Szefowa się wscieknie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11agatka94
To ja pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×