Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Karo 01
Moze byc tak ze urodzisz, spojrzysz na dzidzie i bedziesz wiedziala ze to TO imie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ankaaa jak ja ci zazdroszcze ze ty juz mozesz wybierac imiona tak "na serio" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Hej laseczki i bąbelki :) Wróciłam, było całkiem dobrze. Była to moja pierwsza wizyta u PANI ginekolog. Wcześniej jakoś preferowałam panów. Wbrew pozorom bardzo delikatna. I konkretna. Zrobiła mi cytologię i usg. Wyniki cyto za dwa tygodnie. Okazuje się, że ten cykl będzie najprawdopodobniej bezowulacyjny - nie ma pęcherzyka ;( więc od razu mogę się zapisać do staraczek w następnym miesiącu. Ze względu na te plamienia dostałam luteinę, mam ją wziąć za 4 dni. I zrobić jeszcze tsh. Niby wszystko jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo poczekajmy jeszcze z tym "na serio" bo ja to wolę poczekać aż będę pewna, wiesz jak to jest. A jak dam na imie mojej pierwszej córce to już wiedziałam od wielu wielu lat Antonina a dla syna Gabriel a Alicję.mąż wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Itakinie masz juz za soba i wiesz na czym stoisz ;) ja tez jestem ciekawa jak to u mnie z owulacja.. Ostatnio bzykanko przez caly okres plodny i nic ;( echh ja juz tylko chce wierzyc ze w 2015 sie uda.. O porodzie juz nawet nie marze w tym roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w sumie mnie troche uspokoiła i powiedziała, że luteina powinna załatwić sprawę braku owu. Najgorsze jest teraz to drapanie po cytologii.. swędzi jak cholera. Macie na to jakiś patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Itakinie przynajmniej wiesz na czym stoisz X My o imionach nie rozmawialiśmy jeszcze zdąży nam sie odwidzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Mi nic nie było po cytologii więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
To można mieć cykle bezowulacyjne ? Tego nie wiedziałam ... Kurcze , chyba pójdę już chyba spać , bo im wcześniej się położę tym szybciej będzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała, że można i że to jest całkiem normalne, bo nie zawsze jajeczko "jest gotowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Podobno kobieta w ciagu roku moze miec nawet 2-3 takie cykle bezowulacujne... Ja takze nie mialam zadnych nieprzyjemnosci po cytologi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Kurcze miałam testować jutro, ale chyba raczej nie będzie potrzeby. Byłam właśnie pod prysznicem, kiedy korzystałam z toalety to owinęłam palce papierem toaletowym i wjechałam nim trochę głębiej i jak go wyciągnęłam to zobaczyłam na nim jakby lekko brązowe cząstki gęstego śluzu. Wiecie , to nie była ciecz tylko jakby kawałki brązowawej galaretki... Chyba noc upłynie mi .... we krwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Faktycznie moze sie @ rozkrecac... Ale dopoki cie nie zaleje to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Kurde ... Ja jak zwykle się nakręciłam , a teraz będę płakała po nocach ... Nienawidzę tego stanu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Jeśli naprawdę dostanę okres to się załamię ... Dopiero w kwietniu będziemy mogli się starać ... A moje marzenie o urodzeniu dziecka w wieku 20 lat może się iść ... . Nie będę kończyła ... Jestem wściekła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Esmi to mozemy sobie podac reke... Po pierwsze wiem co czujesz (chyba az za dobrze ;/) a po drugie moja mozliwosc zajscia tez bedzie dopiero prawdopodobna w kwietniu... Noo w marcu moze "zahaczymy" o jakies 2 niby plodne dni ale chyba i tak nie chcialabym zajsc w marcu i rodzic w grudniu... zreszta tyle razy sie kochalam niby w pierwszy plodny dzien i do dzis w ciazy nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
I nie ma zalamywania sie! Wiadomo ze jest smutno... Ja nie bede ci mowic zebys nie plakala itd.. Bo to zawsze jest silniejsze od nas.. Ale grunt to myslec pozytywnie ;-) Ale mam nadzieje ze jutro bede mogla ci gratulowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi nie chcę Ci robić nadziei, ale może okres nie przyjdzie? Ja miałam zawsze takie brązowe plamienie w terminie spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Laski u mnie też nici z bąbla, póki luteina nie zadziała. Damy radę, w kupie siła!! Później już tylko będzie kumulacja ;D i mega mega radość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×