Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny! Agaa87 super! Gratulacje szczere :-) Miałam dziś robić test ale wczoraj przyszła @ jak w zegarku w 30dc... Poleciały łezki, ale powiedziałam sobie, że koniec z mazaniem się i trzeba działać od nowa, chyba Granellla wspominała o ziołach Ojca Sroki, zaciekawiło mnie to i właśnie zaczynam ich szukać. Miłego dnia wszystkim kobietkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już jedną księżniczkę mamy :) Ma 3 latka, we wrześniu 4 i też się upomina o siostrę, bo brata to nie bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Gość:-) Karolina wspominala o tych ziołach:-) ale też się sama tym zainteresowałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa21
Itakinie mozesz zalozyc temat na wizazu? :) jak juz tak przy kompie siedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Nimfetamina głowa do góry, kolejny cykl przed Tobą:-* za jakieś niecałe 2 tyg Ty będziesz mnie pocieszac bo i do mnie @ zawita. Nie poddajemy się<3 Enyam Twoja mała z pewnością braciszka też by pokochala;-) chyba?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Granella, bardzo dziekuje za odp. Tak zrobie. Poobserwuje do konca dnia i ok 18 zadzwonie do lekarza co dalej a jak dostane okres taki juz na 100 prpcent to odstawie bo i tak tableka dopochwowa wyplynie;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Gość nie ma sprawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Granellla, Karolina pisała o tych ziółkach. Nie łamię się bo przecież nie staram się ani regularnie ani jakoś obsesyjnie ale tym razem były tak dziwne objawy, że aż nieswojo się poczułam po nadejściu @... No ale nic trzeba działać dalej. Już oblukałam o co tam chodzi z ziołami Ojca Sroki i nie jest to nic trudnego, można kupić gotowe mieszanki z alegro ale chyba najlepiej ziółka kupić osobno i zmieszać no i zacząć pić! :-) Pomysł z założeniem nowego tematu na wizażu popieram. Mam tam od dawna konto i korzystanie z tamtego forum jest o wiele przyjemniejsze, nie wiesza się jak kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Ja wstąpię do sklepu zielarskiego i też obadam co i jak z tymi ziołami:-) Nimfetamina skoro masz już tam konto to założ może tam już nasz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak działa ;-) Temat nazywa się identycznie jak tu, od początku wygląda tak: forum wizaż -> kobieta -> mama z klasą -> w oczekiwaniu na dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
juz jestem, czekam na pozostale dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobsterka87
No i wszystko jasne... wczoraj przyszla @ ... po 45 dniach... ehhh ... Zaczynam nowy cykl... hmm ciekawa jestem jak teraz bedzie z dniami plodnymi... po tym wszystkim. Wybaczcie ze ja tak z doskoku... ale 3 dzieci... szkola i dom to sporo na glowie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Pozniej obczaje ten wizaz narazie mam duzo obowiazkow ;-) X My juz po kolejnej wizycie u lekarza.. Mala brzydkie zapalenie oskrzeli i biodacyna w tylek :( strasznie bolace zastrzyki. Tak mi jej zal ;( ale ile mozna tych antybiorykow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Ja później dołączę na wizazu bo na razie nie mogę się w ogóle zalogowac. Karo mała się trochę wycierpi, ale szybko minie. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lobsterka87 u mnie przyszła w niedzielę @ w 30dc. jest masakra, ból okropny i jest to dla mnie dziwne bo jest tak dopiero od dwóch cykli, a wcześniej nie wiedziałam co to jest ból miesiączkowy a @ zawsze była niespodzianką. Cóż pewnie organizm się zmienia. x Karo01 no niestety musicie obie to jakoś przetrzymać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo ją bolał ten zastrzyk :( nie moge patrzec jak cierpi ;( echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo a ile mała będzie miała tych zastrzykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Biedulka mała :* znowu chora zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana brakiem ciazy 27
Hej dziewczyny, a pomyślałam sobie ze pomarudze. Okres minął, zaczęłam robic testy owulacyjne i dziś widzę druga kreske, trochę bladsza niż powinna być, ale myśle ze jutro będzie już równie mocna. Czyli generalnie owulacje mam prawidłowo, bo jutro będzie 13dc. No i jak na złość moj facet dziś wyjechał wiec ominą nas w tym miesiącu te dni. Ostatni raz mieliśmy w piątek, weekend pracowałam, wczoraj padłam i nic nie było.. Na dodatek wiem już o wynikach cytologii, niestety trzecia grupa, więcej dowiem sie w piątek na wizycie. Stracha mam, nie powiem. W grudniu leczyłam sie metronidazolem, a przy cytologii w połowie stycznia zapisała mi jeszcze gynalgin bo zauważyła grzybice. No i od wczoraj dała mi sie ona we znaki, boli, piecze i ogólnie non stop czuje ból miedzy nogami. Także ogólnie do d**y.. Martwi mnie ten wynik cyto. Czy któraś miała kiedys taki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ją miałam 3b dostałam fluomizin potem sobie brałam lactovaginal i cyto jak ta lala :) gr 1 a nigdy takiej nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3b to wyczytałam ze ze stanami przedrakowymi? Kurczę, martwię sie ale nie daje sie zwariować. Zobaczymy w piątek co mi powie. Myślałam zeby narazie przestać sie starać, dopóki właśnie cyto nie wyjdzie w porządku itp. Choć skoro przez ponad pół roku nic nie wyszło ze starań to i pewnie nie wyjdzie. Jakoś moj entuzjazm opadł, myślałam ze już bede w ciazy.. Chciałabym zimę przechodzić w ciazy a urodzić na wiosnę, wiec musiałabym zajść gdzieś w czerwcu. Szkoda ze nie mozna sobie tego jakoś ustawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana brakiem ciazy 27
To wyżej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×