Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Granellla
Karolina ja sobie też zrobiłam smaka, ale tak mi się nie chce robić że szok. Nic mi się nie chce, po prostu nic. Muszę nastawić pranie, mam stos prasowania, brudne okna ehh nie chce mi się dzisiaj tego robić. Wiecie co odnośnie prasowania ostatnio się dowiedziałam że moja koleżanka prasuje majtki!:-) kurcze, pierwsze słyszę żeby ktoś majtki prasowal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - to kiepsko Katolina - z zooplus xxx Własnie moj mąż powiedział,ze jestem niczym absorbujący trzylatek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
ja nie prasuje w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez prasuje majtki :D ale tylko mojej córki, najwyższą temperatura w kroku aby po zabijac bakterie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde :o to ze mną chyba tez jest cos nie tak, bo pościel też prasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie przejmowałabym się :) Ja lubię prasować ale ograniczam się do bluzek i spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Itakinie mi mój P czasami mi mówi że jestem jak rozwydzony bachor:-) ale on nie jest lepszy!:-) X Ja posciel też czasami prasuje jak mam czas i chęci, a majtek nie:-) Ogólnie to ja np majtki piorę zawsze w szarym mydle. Kiedyś mi moja ciocia powiedziała że ona tak pierze bo miała często jakieś infekcje i jej lekarz powiedział żeby bieliznę prała właśnie w szarym mydle. Coś w tym jest, bo ja to nie pamiętam kiedy miałam ostatnio jakąś infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Prasowanie, prasowaniem, jak mi kiedyś koleżanka jeszcze z czasów szkoły sredniej powiedziała że ona włosy żelazkiem prostuje!:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja majtki piore w proszku ale bez płynu do płukania :) Pościel prasuje obowiązkowo :) Majtki prasuje ale od córki :P W szafkach wszystko poukładane.. teraz uwaga.... SKARPETKI też :P Wszystko piore :P Nawet nowych skarpetek nie ubiore przed wypraniem :D w tym roku nawet kurtke zimową wyprałam :o A najgorsze jest to, że jak coś ubiore chociaż na 5 minut to nie umiem tego z powrotem wsadzić do szafki :o Pewnie jeszcze coś głupiego z moich nawyków by sie znalazło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię prać - wieszać, ściagać i prasować... zawsze mnie nosi.. Majtek nie prasuję :D, pościel mam taką, że nie muszę prasować - choć czasem przejadę żelazkiem. Ogólnie jestem straszną bałaganiarą i domowo, życiowo. Za dużo pomysłów na jedną chwilę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej a ja bardzo lubie :) pranie, prasowanie i wieszanie to mój najlepszy obowiązek domowy :D Mężowi nawet wieszać nie pozwalam :P Właśnie pierze mi sie 4 pranie dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo nie jesteś sama, ja też tak mam:-) ja mam skarpetki poukladane w szufladzie według koloru:-) staniki też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.. zazdroszczę. Ja problem z parowaniem skarpetek rozwiązałam następująco - kupiłam identyczne zestawy jasnych i ciemnych:D więc się nie martwię o pary ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ołł jeee :D dzięki Bogu nie jestem sama! Ja mam za to poukładane na te wysokie i stopki :D I na takie po domu i do wyjścia :P kuku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ją też lubię prac i wieszać gorzej że ściąganiem potem prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo ja też mam takie do wyjścia i po domu:-) Mój P temu się dziwi, ale dla mnie to normalne:-) po domu zazwyczaj chodzę w skarpetkach które albo mi się poscierały albo były cerowane, a do wyjścia to takie ładniejsze:-) Moja siostra raz tak się jakoś śpieszyla do ginekologa że nie zauważyła że nałożyła skarpetkę z dziura na największym paluchu! Lekarz całą wizytę się śmiał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to ja bym wolała sciagnac skarpetki i byc boso :D jejku jak mi sie nie chce!!! Dzisiaj aż posprzatałam Małej pokój i zrobiłam 4 prania :D a gdzie reszta? potrzebuje motywacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano wspominałam o opryszczce, a najlepsze jest to że w tej samej linii że tak powiem, dziąsło z obu stron mam spuchniete i takie jakby gładkie.. cięzko opisać ale w każdym bądź razie inne niż normalne :P nie wiem co to.. bo opryszczka opryszczką, ale żeby w tym samym miejscu na dziąśle się coś zrobiło? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo gdybym ja miała motywacyje to bym się podzielila, ale sama jej nie mam;-) Aktualnie leżę na łóżku, wcinam mandarynki i oglądam jakieś pierdoły w tv. Ale zaraz muszę obiad zrobić bo mój P wraca z pracy niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze chociaż kuchnie i łazienke ogarnąć.. Później nie będe miała czasu na takei generalne porządki :/ dobra.. 3 2 1 zbieram sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo mi na opryszczke pomaga masc z antybiotykiem tribiotic u mnie w aptece 1,50za saszetke. Bardzo dobra. Na dziąsło dentosept, do plukania. Może to po prostu przypadek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wole wieszać pranie niż je ściągać, nie lubie suchych rzeczy... Co 5 minut kremuje ręce bo nie umiem wytrzymać jak mam suche :) A jakby brakło balsamu po kąpieli... umarłabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
A ja się wlasnie dowiedzialam, ze mamy gości jutro i też trzeba będzie się wziąć za ogarnianie łazienki i chałpy. Chociaż tak ogólnie. Macie jakieś pomysły na przekąski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karolina ja też co 5 minut kremuję dłonie:-) tej zimy już 3 krem skończyłam do rak:-) mam taki fajny z avonu:-) Teraz poluje na jakiś dobry do twarzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granellla ja miałam z avonu taki miodowy ale nie byłam zadowolona, potem z neutrogeny, zielona i kakaowa ziaja no a teraz nivea :) x itakinie, ostatnio jadłam pyyyszną zapiekankę z makaronem mięsem mielonym, papryką, pomidorami, serem,pieczarkami :) Jadłam pierwszy raz, przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Itakinie ja polecam paszteciki:-) sama mam smaka na nie:-) X Laski chyba niedługo tłusty czwartek?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuura! Kuchnia zrobiona :P Zmierzam w kierunku łazienki. Wygrałam z leniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo! Jestem z Tobą - mam kuchnię i łazienkę zrobioną. Teraz sypialnia i później pokój. Na koniec poddasze. :D Uwielbiam mieć gości. Najlepsza motywacja do sprzątania!!! xxx Laski, powinnam jutro dostać @, a nic, kompletnie nic mi jej nie przepowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×