Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helenka Zy

Skup czułości

Polecane posty

Gość micc
A złe kobiety, które podają się za złe kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Edyta wie, że sobie pożyczyłeś? Chyba się wzruszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Zanim w popiół się zmienie, chcę być wielkim płomieniem, chcę się wzbić ponad świat, ogrzać niebo marzeniem...... P.S. Ona to tylko śpiewa. Autorem jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Wiem. Jesteś entuzjastą tych tekstów? Dzielisz się? Czy wyrzucić z siebie musisz, bo się udusisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Już nie mów nic, już nie mów nic, nie trzeba szeptu ani światła. Tu pozwól być, po prostu być, niech cisza ściele się jak atłas. Niech palce rąk wygładzą mrok, co pnie się wokół ciał samotnych, niech nocy kwiat, pachnący wiatr, przywróci czucie zmysłom głodnym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Och... ileż czułości... to są pewnie drogie rzeczy... Możesz też dodawać więcej PeeSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
"Na cóż mi dusza poety" - tak diabel ze mnie drwi; "W wiersze wylaleś niestety, resztki czlowieczej krwi..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Zaczynam się Ciebie obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpita i spojrzałem na pole...trzeba brata spytać, jak przekonać pilota w mglistej atmosferze, by odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę, z której Moskal przez radio próbuje dyktować Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować. Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty, co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty. I z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina. Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska; już widzę, jak się cieszy pewna morda świńska. Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu; już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu. Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli. A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku! Przynajmniej cały naród nabierze szacunku. I aby nie mówili "Lechu-Kamikadze", najlepiej, jeśli jeszcze brata się poradzę. "Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko, Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"! "Ależ to oczywista przecież oczywistość, że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość! Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach, bo przecież to samolot na bazie bombowca. Nawet gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali, powiedz wieży, że stoi, gdzie zomowcy stali. Będziemy postępować tak jak było w planie, wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie! A Błasik niech tam dobrze przypilnuje! Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz. By Ci dodać otuchy - odmówię paciora, I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora". Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci, że, by władzę odzyskać, trzeba czasem stracić. "Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika, cały naród Cię uczci jako męczennika „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Ok, już mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiu fiu....nowy Mickiewicz. Albo i Kochanowski. Wieczna sława i szkoły nazwane imieniem Abstraktyka pewne jak w banku. Tylko wpierw trzeba umrzeć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Spiesz się zatem serwować te czułości zanim umrzesz i staniesz się sławny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Gdyby słowo "cześć" można by było zamienić w dotyk, a dotyk w pocałunek, a pocałunek w pieszczotę, a pieszczotę w seks, to czy mogę powiedzieć Ci "cześć" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Tak, pod warunkiem, że to powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
W białych zim białych wierszach, złotych sierpnia pokojach, moja Miłość największa nie Wie nic że jest moja ! Czas Ją syci jak wino, wyobraźnia upiększa, moją Miłość jedyną moją Miłość największą ! I nie powiem Jej broń Boże, nie powiem nic umyślnie, bo póki milczę to Ją mnożę - gdy wyznam wszystko pryśnie ! Więc nie wyznam mej miłości, niech nie Wie co się dzieje, i nieświadoma Swej piękności niech w myślach mych pięknieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiarkowanie złe rady
Wyszłam tylko po słoninę do sklepu i masz...:O Pota, cóż może gorszego spotkać kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
No dobrze, już dobrze... tej swojej Miłości możesz nic nie mówić, skoro wolisz. Pozwalam powiedzieć "cześć" sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Języczkiem Cie połaskocze, potem na Ciebie wskocze! Zedre z Ciebie ubranie, szepne do uszka Kochanie ! Potem Cie popieszcze, mam nadzieje ze Ty krzykniesz: "Jeszcze !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Ano widzisz...teraz możesz mnie już zacząć ratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Zrobisz mi resuscytację analną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Oho... Ty widziałaś? Mnie jest dwie. To pewnie fanka tamtego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiarkowanie złe rady
Tylko jak? Jak ktoś popadnie w taki twórczy cug to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiarkowanie złe rady
Myślisz, że nawet taki ma fanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
No ma. Już mi były wciskały na innych tematach. Jakbym to ja je porzuciła, nie On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Pamiętaj, że jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic a nic ... Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil... Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
No taaa... i jeszcze mi napisz, żeby siebie nie oszukiwać i żyć możliwie najpełniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Pamietaj o tym: rzekłem te słowa, gdzie moje uda tam Twoja głowa, gdzie uda Twoje tam głowa moja, co czynic dalej fantazja Twoja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
No takie wypełnienie już bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Wielka to dla mnie radość i rozkosz rownież wielka kiedy językiem moim pieszczona jest muszelka. I w innym świetle jawią sie słynne Reja słowa by język czynił zawsze to co wymyśli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Niżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×