Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kogo z forum kochacie?

Polecane posty

W kontaktach towarzyskich, warto wyzbyć się "dumy". Na każdego gdzieś tam czeka szczęście, nigdy nie wiadomo kiedy się na nie trafi, drugi raz może się taka szansa nie powtórzyć. Szczęście z gatunku spełnionego związku, życia uczuciowego, erotycznego. Czasami przechodzimy koło takiego szczęścia, nikt nam nie da gwarancji, kiedy ponownie to nastąpi i czy w ogóle nastąpi. Dlatego uważam, że trzeba korzystać z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje serce pęka z tęsknoty do Niej :(:( gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładam że "zakochani"znają siez priv,widzieli sie bo jak można mówić o miłości w kontekscie samego forum i avków z neta.chyba że niektórzy są tak porypani że kochają postaci wymyślone.laska która ma w avku sexi nogi moż okazać sie starszą panią która na forume odbija sobie brak sexu w realu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18 15 ale jak się widzieli i rozmawiali na mailu, to juz chyba sie mozna zakochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocha się marzenia, może lepiej tu, chociaż nikt się nie zbłaźni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy Ty jesteś porypany doszczętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ta ''milosc'' to taka wirtualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwal tak zwal ale kocham ta laske ale chyba wybrala jego.bo jest lepszy ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz facet u zagadaj do niej bez ogrodek. I niech tu przyjdzie, chetnie poznam jej wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kochałam cukierka i najszybszego czytać :D Stare dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.23 tak nie pisze mężczyzna tylko c****a męska ale najpewniej to laska która chce tu z siebie zrobić Julie i sama nakręca temat zaraz wpsze swój nick żaden samiec nie przyzna ze drugi był lepszy puknijta sie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi taki jąkała i beczy że drugi był lepszy kłamać to my a nie nas laluniu z 19.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że tu o miłości ale ja nie kochałam tylko lubiłam, nawet bardzo Amstafa. Czasem mi Go brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera pisze jako Koke rooochacz kafeteryjny hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstafa a nie Koke :O Chociaż do Koke nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AMSTAF promowal alkoholizm ale mial fajna gware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno to było ale też tutaj pokochałam.Głupia byłam,poświęciłam wszystko.Nawet nie potrafił zachować sie jak męzczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie kogo kochacie, a mnie kto kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polis Poland Polen
ja kocham dwóch :classic_cool:i nie mogę się zdecydować którego bardziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie jestem porypany. No może troszeczkę, ;) ale to w ramach kuchennych standardów, by potrawa była pikantna a nie ostra ;) Mój podszyw, to już złodziej, bo teraz każdy chce sobie mną dụpę podetrzeć, bo tak narobił mi koło pióra.... Pewnie jest w dụpę dumny ze swojej "pracy", w końcu zeszmacił komuś nicka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, omdlewam podczas myślenia o Nim ..ech,,, doradźcie, założyć nowy, osobny temat ? :D:D:D co za bulls...t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do samego temat, to zgadzam się z Sileną. :) 🖐️ Chociaż skłamałbym, że z pewną userką posunęliśmy się troszeczkę dalej. Stare dzieje. 💤 Ona chyba była najbliższa tego Waszego forumowego 'kochania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie kocham Nikogo ? Pętla? Nie jestem ani z Mławy ani z Ciechanowa.. Kto jest z Mazur? Nauczy mnie wiązać węzeł:D Tylko niech będzie skomplikowany :) byłam dobra z matemy :D Ma mnie zaskoczyć :) a z resztą ... ma Pani wydać ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum jest złudne. Ale wy durni jesteście. Nie będę się logował na niebiesko, ale kiedyś doszło na ero do moich kontaktów z inną stałą uczestniczką- taka fascynacja postacią z ero.Mail, potem telefon, w końcu spotkanie. Nie była podobna do swojego awatara. Na to nie liczyłem. Ale była też osobowościowo przeciwieństwem siebie na ero. Ogólnie porażka, choć bzyknąłem trzy razy. Ale do tej pory mam awersje do jej nicka. :D To szczera prawda, ale wolę nie pisać spod niebieskiego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPP, 🖐️ pisałem, bo nie sądziłem, że to przerodzi się w taką patologię. :O Rozumiem, dwa, trzy, dziesięć podszywów jak trzeba, ale ktoś nieustannie za mną łazi. Ludzie już mają w głowie mętlik, bo niewiedzą kogo czytają. A ja nie mam prawa od nich żądać, by za każdym razem spoglądali w historię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy tak ciągle i ciągle odgrzewacie te stare kotlety,do znudzenia, do obrzygania :) A prym w tym wiodą faceci, pozakochiwaliście się czy jaki c***j ? Jak Was czytam to ma ochotę wywalić nie wiem, do Nowej Zelandii, jak najdalej, byle nie sięgnęło mnie tutejsze błotko...:D W sumie, gdybyście odrzucili tą bajerę wzajemnych oskarżeń itd, to o czym byście pisali, biedne robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×