Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kogo z forum kochacie?

Polecane posty

Gość gość
:-PHahahaha beznadziejna osobowosc a jednak 3 razy ja fukal..Zal mi takich facetów:-P Czyzby byle potwőr byle mial otwör? Tu same wybraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, po prostu pisała na ero jak bogini seksu, a okazała się nie tylko przeciętna, to jeszcze do przełknięcia, ale w łóżku przeciętna do bólu. To po co mi to? Tym bardziej, ze odległość była znaczna. Mam jeździć kawał drogi dla zwykłego seksu? Taki mam w domu, na miejscu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solidnie? what for? wystarczy kupić z gumką :D Nooo i jest plus--- łatwiej się ściąga.. ale w sumie, jak jest łatwo to nie bawi , ech rozterki, rozterki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu na tym forum siedzi mnóstwo sfrustrowanych bab i faceci, którzy w 80 proc chcą zamoczyć jak da radę, a w 20 proc są samotni. Ja chciałem zamoczyć, podjarałem się jak zając w pędach konopi. :D przyznaję, ze pomyślałem k*****m. :D Dziś się nie umawiam z ludźmi z ero, choć chcę wierzyć, ze te seksowne uwodzicielki z ero są takie naprawdę. W św. Mikołaja tez wierzę, choć mama powiedziała mi w trzeciej klasie, ze to tatuś kupuje prezenty. :O Powodzenia ludziska. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze jako mameja i popapraniec nie snooze tu niczego nowego a co dopiero Wow ktorego tu sie oczekuje ale w mym przepierdywaniu jak ujal by to Smofi czy Michael wrzuce jedynie ze kocham Was wszystkich. Moze i to populizm ale czym byloby ero bez waszych mniej lub bardziej udanych projekcji gdzie tylko admini wymyslaliby bzdury dla popychania reklam? Kazdy z Was to kolor bez ktorego obraz tej sceneri byloby bez blichtru wiec jak tu Was nie kochac? Wszystkie chwile tu spedzone z Wami to czas kiedy moglem czytac wasze troski, marzenia, odczucia czy uczucia I choc jest tez bezkres szlamu hipokryzji, zacofania czy brak elementarnej wiedzy to zwierze ze jest tez I szczerosc choc odczytywana wielorako. Jak wiec nazwac to co czuje do was jak nie miloscia? Kocham was I ciesze swoj opuchniety waszymi madrosciami ryjek dziekujac ze jestescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc nieodwzajemniona boli i choooooj :( nic ino sie schlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, wiem.. Trzeba się pogodzić z tym i żyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie uwodzicielko. Zdalem sobie sprawe ze nie bedziemy razem. Ale i tak Cie kocham :(🌼 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie, ale to pewnie nie o mnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewazne nie napisze która to kobieta. Tesknie za nia. Az serce sie kraje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę żebyś pisał, ale rozumiem. Miłość na forum erotycznym.. Czy to w ogóle możliwe.. Starasz się sobie tłumaczyć, że to nie ma podstaw, racji bytu itd., ale tracisz głowę i idziesz w to dalej. Niestety, to co się dzieje nie ma możliwości się rozwinąć, nie masz możliwości sprawdzić, w końcu masz wrażenie, że to jakieś surrealistyczne show z Tobą w roli głównej. Lepiej dać sobie spokój na początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości czytając to "proroctwo" zapytam się dlaczego nie ma prawa się rozwinąć? Może dlatego, że któreś z was nie jest wolne, bardzo często kobieta? Nie odpowiadaj, pytanie retoryczne dla znudzonej mężatki z frazesami o miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam ci rade zamiast walić męża po rogach, strzelać potencjalnym kochankom ściemy o miłości odejdź od tego faceta i ułóż sobie życie. Wyjdzie to z pożytkiem dla ciebie i otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest zajeta. Moge za duzo pisac bo % dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kpij. Obydwoje jesteśmy wolni.stąd słowo surrealizm. cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12 Patrzysz jednostronne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bawi sie. Probowalem jej to wyznac nie zwracala uwagi. Kocham ja od dawna. Nie moge nic wiecej dodac :( Wiem ze jesy zajęta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogoś mi przypominasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałeś z nią kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co napisać. Po prostu nie.wyszło. Nie chcę.się odslaniac. Tylko mi smutno i chciałam to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jednostronnie? Znam te numery mężatek które znudzone swoją porażką w związku próbują się zabawić :O Facet się angażuje a potem mówi spadaj hej i po sprawie. Żeby znaleźć sobie faceta na poziomie najpierw samemu trzeba być dojrzałą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest mężatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×