Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Denerwuje mnie gdy starzy ludzie mówią o czymś, co było za ich młodości

Polecane posty

i istnieje nadal i ma sie dobrze, jak o czymś co bylo tylko za czasów ich młodości. Np. gdy niektórzy starzy ludzie będący milion lat temu metalami myślą że subkultura metalowa istniała tylko w czasach ich młodości, i koncerty metalowe były tylko w czasach ich młodości i jak sie nagle dowiadują, że to wszystko dalej trwa i nawet zespoły których wtedy słuchali nadal istnieją, grają koncerty i wydają płyty to sa nie wiem jak zdziwieni. Jak tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy bedziesz stara tez bedziesz opowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia kupke robila dzisiaj?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo subkultura się zmieniła, więc w takiej formie jak istniała wtedy teraz już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty p********z? nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo subkultura się zmieniła, więc w takiej formie jak istniała wtedy teraz już nie istnieje." wszystko zmienia swoją forme, samochody też, co nie znaczy, że(teraz dosyć abstrakcyjny przykład, mający podkreślić absurd) jak starsze osoby opowiadają, że za ich młodości istniały samochody, i sa zdziwione gdy ktos mówi że kupuje samochód, bo przecież samochody, to były tylko za czasów ich młodości, to nie sa wtedy zabawne i dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty p********z kasiaszatanistka moim zdaniem brakuje ci kogos, kto by cie porzadnie przebolcowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego wywodu, piertolisz brednie bo ci sie k****a chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zjebymarinaosiemszesc
Kasia bardzo cie lubie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole wywody starych ludzi na temat ich mlodosci od idiotycznych dziewuch i chlopakow p*****lacych wiecznie przez telefon co im slina na jezyk przyniesie,albo tylko o ciuchach,kosmetykach,filmach,albo znowu o seksie,d****h itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiuszatanistko, każde pokolenie ma własny czas...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazmiegoapowiemcikimjestes
Elo . A kto mi wytlumaczy popularnosc imion wsrod dzieci , ktore nosza te obsiskane serialowe imiona np maja. Lubie placki i male nikolki thehehehe loool iks de <69>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wole wywody starych ludzi na temat ich mlodosci " No i co to ma wspólnego z tematem? Przeczytałes coś więcej niż tytuł? "Kasiuszatanistko, każde pokolenie ma własny cza" no i jak to sie ma niby do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos mi w skrocie wytlumaczy o czym kasiaszatanistka napisala w tym poscie, bo ja nie rozumiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×