Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Katolicy, jak sie z tym czujecie, że wasz kościół upada?

Polecane posty

Gość gość
Niech Ci Bóg pomoże Kasieńko.Dobrej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowa babcia
Może warto. Podobno ściany mają uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o dziwne Kasztelanko bo ja modląc się w ogóle nie mówię:) Myślę sobie. Ty w ogóle nie myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie myślałem,że to twoje dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o czym myśli kasztelanka jest w jej topikach! Poczytaj sobie będziesz wiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kasiszatanistki
Kaśka spać ,bo rano na mszę nie wstaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A o dziwne Kasztelanko bo ja modląc się w ogóle nie mówięusmiech.gif Myślę sobie." Wychodzi na to samo - rzucasz słowo w próżnie, bo to, że nikt twoich mysli nie zna, poza tobą, mam nadzieje, że to wiesz, a jeśli temu zaprzeczasz to zgłoś sie do urzedu patentowego, że wynalazłas sposób na czytanie w myslach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak właśnie myślałem,że to twoje dane" Oficjalne dane kościoła, które ja cytuję. odsyłam cie do mojego postu z 1:43 - przeczytaj go kilka razy ze zrozumieniem ułomku, to może zrozumiesz co to za dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl to impuls elektryczny zdajesz sobie z tego sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego mnie wyzywasz? Bo jesteś ode mnie o wiele głupsza. No niestety ale tak to działa i nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix was zaprogramował abyście mówili że wasz bóg ten czy tamten istnieje - nie istnieje. Matrix ma poczucie humoru, wie co robi. Wyznawajcie sobie waszego boga tego czy tamtego, on was nie zbawi i dobrze o tym wiecie że nie możecie udowodnić nic z waszych wymyślonych rzeczy na temat tego co jest po śmierci. Nawet boicie się pomyśleć że już może kiedyś żyliście i takie same bzdety powtarzaliście o swoim bogu i że znowu żyć będziecie i znowu takie same bzdety powtarzać za 100 lat. Taki macie program. Nie jest mi was żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśli nie zostają jedynie w twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wiesz dlaczego mnie wyzywasz? Bo jesteś ode mnie o wiele głupsza. No niestety ale tak to działa i nic na to nie poradzisz. " wyzywam bo zamiast merytorycznie argumentować gadasz bezsensowne irytujące bzdury, a teraz uciekasz sie do argumentów ad personam :) Ja jesli argumentów ad personam uzyłam z zdenerwowania to razem z merytorycznymi, u ciebie nic sensownego i merytorycznego nie widać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persefona weź idź zażyj leki z tym swoim matrixem naprawdę! Naoglądałaś się matrixa i na kafe o nim piszesz! Ten film mam już wąsy! Obudź się teraz już się tego nie ogląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myśli nie zostają jedynie w twojej głowie. " Przeciez to impulsy elektryczne, jak ktos wyzej zaznaczył, które zanikają wraz z śmiercią mózgu. Jak chcesz je uwolnić? :) Jeszcze nie wynaleziono sposobu na ich odczytanie przez osobe trzecią lub komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Kaska ,skoro tak kazdy Ciebie ad personum to Ty tez jedziesz ad persunum:-D Nie zauwazyłas tego ?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty opowiadasz? Jeśli to impulsy elektryczne to jak mogą zostawać tylko w twojej głowie? One są uwalniane i w tym właśnie tkwi cały fenomen! To że ty na co dzień zajmujesz się studiowaniem Łaciny i nie skupiasz swojej uwagi na czyms tak enigmatycznym jak uwalniane przez mózgi innych ludzi impulsy elektryczne to nie znaczy że one znikają jak para w łazience! To jest energia dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix was zaprogramował abyście mówili że wasz bóg ten czy tamten istnieje - nie istnieje. Matrix ma poczucie humoru, wie co robi. Wyznawajcie sobie waszego boga tego czy tamtego, on was nie zbawi i dobrze o tym wiecie że nie możecie udowodnić nic z waszych wymyślonych rzeczy na temat tego co jest po śmierci. Nawet boicie się pomyśleć że już może kiedyś żyliście i takie same bzdety powtarzaliście o swoim bogu i że znowu żyć będziecie i znowu takie same bzdety powtarzać za 100 lat. Taki macie program. Nie jest mi was żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te impulsy mozna uwolnić, oczywiście, ale jak znasz sposób na to, by poznać znaczenie tych impulsów elektrycznych będących myslami, przez osobe trzecią, to opatentuj ten sposób to bedzie epokowy wynalazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice trzymali mnie 3 miesiące w kondomie, za oknem, na mrozie!:( Musicie mi wybaczyć że taka jestem. To silniejsze ode mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zależałoby mi chyba na tym gdybym wiedziała jak to okiełznać Myślałabym o konsekwencjach! Kasę to ja trzepię innymi sposobami a świata zniszczyć nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiuj w moich postach to ----> Matrix was zaprogramował abyście mówili że wasz bóg ten czy tamten istnieje - nie istnieje. Matrix ma poczucie humoru, wie co robi. Wyznawajcie sobie waszego boga tego czy tamtego, on was nie zbawi i dobrze o tym wiecie że nie możecie udowodnić nic z waszych wymyślonych rzeczy na temat tego co jest po śmierci. Nawet boicie się pomyśleć że już może kiedyś żyliście i takie same bzdety powtarzaliście o swoim bogu i że znowu żyć będziecie i znowu takie same bzdety powtarzać za 100 lat. Taki macie program. Nie jest mi was żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast nie jeden już raz udało mi się wpaść na ten sam pomysł na który wpadali inni ludzie w innym miejscu na ziemi Jak to wytłumaczysz? Ja i mój prywatny warsztat pracy i moje prywatne innowacje. Za 5lat zespól ludzi z Australii szkolą Europejczyków i prezentują moje innowacje na swoich szkoleniach. To jest namiastka zaledwie. Dlatego z tym że impuls z mojej głowy nie krąży w przestrzeni nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej ktoś zostawił dziecko w kościelnej kr/*UCHCIE. Znalazła je parafianka, która wychodziła z kościoła po pierwszej porannej Mszy Św. Dziewczynka jest zdrowa i czuje się dobrze. "Najważniejsze że nie zostało zabite już po urodzeniu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosciol zasluguje na upadek, od tego trzeba zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grzyby po deszczu rosną świątynie. Naród wali niewyobrażalne pieniądze na budowanie, co raz to wymyślniejszych i absurdalnych budowli sakralnych.. Nie płacą podatków. Nie muszą się rozliczać ze swoich dochodów, przychodów i wydatków. Kościół decyduje o kształcie i formie oświaty i szkolnictwa. To kościół decyduje o życiu i zdrowiu kobiety ciężarnej. To proboszcz kształtuje kręgosłup moralny lokalnych społeczności. Zastępy dewotek i bigotów w moherowych beretach stanowią o wartościach moralnych społeczeństwa To, co wczoraj było po prostu śmieszne dzisiaj staje się normą społeczną. Żyję w państwie wyznaniowym. Moher w triumfalnym marszu zajmuje coraz to nowe pozycje. Czuję się osaczony dominującą w tym kraju religią. Jestem wystraszony szturmem kościoła katolickiego, który wciska mi się powoli wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie budują, Matrix ich tak zaprogramował, i tak nie wiedzą co jest po śmierci, nie wiedzą jak powstał świat a prawda jest na wyciągnięcie ręki. Bo jak powiedział sam ich Jezus: "Jak ślepy ślepego prowadzi to obaj w dół wpadną." Nawet im się w głowie nie mieści że są skutkiem kpiny i wzgardy siły wyższej choć nie w każdym przypadku tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×