Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Katolicy, jak sie z tym czujecie, że wasz kościół upada?

Polecane posty

Gość gość
Kasiu, uwierzysz jak sie zacznie III wojna swiatowa... zreszta wszyscy wowczas uwierza w te objawienia.. Wiele juz sie sprawdzilo... Np. odejscie Benedykta XVI i wiele, wiele innych rzeczy... dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagał boga bo nie miał nikogo ukochanego przy sobie. Niestety katolicy pieprza o miłości ale na łożu śmierci wzywają boga bo nikt ich nie kocha naprawdę. Biedni ludzie, biedni. A wiara zabija miłość. Człowiek wierzący to egoista który skupia się na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ad personam xD. K**wa jaka glupia... I myslisz ze jak tak gadasz to jestes madrzejsza? " Oho, cynic pierwszy raz w życiu zetknął się z łacińskimi wtrąceniami, widać, że jest zszokowany kontaktem z ludźmi wykształconymi, tym że nie mówią tym samym prostackim językiem co on :D cóż, fora internetowe łączą klasy społeczne i umysłowe :D ale ja nie będe z toba rozmawiała, wszak amicus stultorum similis efficietur. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maja żadnych argumentów, zadnych . Nie można udowodnić istnienia boga, bóg może jest ale na pewno Katol nie jest jego odbiciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W moim województwie według mapki poniżej 30 procent ludzi chodzi do kościoła. A w niedzielę tłumy." Czyli sugerujesz, że kościół zaniża te dane, bo nie chce sie przyznać jak dużo ludzi do niego chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszą dziec****ekłem i grzechami i karami za zle zachowanie. Nie maja pojęcia jak to się na dziecku negatywnie odbija, to tak jakby je straszyć potworem z Lochnes. Biedne dzieci potem maja różne nerwice i tiki, siusiaja w majtki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasztelanka nie obrażaj! Nie jesteś tu jedyna mądra na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzieciaku dorosnij.." ahh ci polscy katolicy, nie wiedzą, że to oni są dziwni, a niewiara jest normą :) "Jeszcze kiedys bedziesz tego Boga błagaļa o zlitowanie na łożu śmierci,tak jak mój sasiad niby ateista" Dlaczego mam błagac nieistniejącą istote? Mam nadzieje, że nie zachoruję na schizofrenie na starość, zeby mieć jakiegos niewidzialnego przyjaciela i gadac do ściany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam się już dawno pytać. Ty jesteś szatanistką prawda? A co to w ogóle znaczy? To jest jakiś stopień wtajemniczenia czy -no nie wiem wytłumacz mi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiara nie jest norma. Zachlysnelismy sie zabawkami tego swiata zapominajac STWORCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie laicyzuje, kretynko. Sprawdź najpierw znaczenie tego słowa. Odeszli od chrześcijaństwa, ale większość na rzecz innych wiar, a nie srateizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś szatanistką to musisz tez wierzyc w Boga :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego oni myślą, że te ich bajki o Jezusie to prawda, i że każdy "się nawróci" to znaczy zacznie w te bzdury wierzyć? :) Nie kazdy jest głupi i podatny na sekciarskie manipulacje, zrozumcie to :) "Ty jesteś szatanistką prawda? A co to w ogóle znaczy?" Nick jest humorystyczny i odnosi sie do tego, że jestem fanką metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już myślałam że się w końcu dowiem co to jest szatanista Bo podobno to tez jakaś religia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie sugeruję. Stwierdzam fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Odeszli od chrześcijaństwa, ale większość na rzecz innych wiar, a nie srateizmu. " ciekawe niby jakich :D i nie gadaj, że islamu, bo jakoś powszechnego nawracania sie na islam na zachodzie nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodzisz Kaska bunt nastki.Przejdzie ale wspolczuje bo to trudny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz tylko najpopularniejsze religie monoteistyczne? Faktycznie jesteś tępa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
Jak chcesz p******ic po lacinie i z tego powodu robic z siebie madra gowniare to won gadac z rownymi sobie - rownie tepymi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mapka ha ha. Ciekawe kto ją robił? Może nawet sama autorka owego postu. Poprawiłaś mi humor przed snem. Zmówię paciorek i idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przechodzisz Kaska bunt nastki.Przejdzie ale wspolczuje bo to trudny czas. " 1.Argument ad personam, jak przystało na prymitywa :) 2.w dodatku nie potrafisz liczyć. Uzyj w takim razie kalkulatora jesli chcesz poznac mój wiek. To proste: 2015-1994=? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hinduizmie istnieją setki bogów a i tak miłosierdziem i pacyfizmem przerastają katolików. W ich religii właściwie możesz sobie wierzyć w dowolnego bożka. Wszyscy katolicy to ateiści bo nie wierzą w bóstwa słowiańskie, rzymskie, greckie, egipskie, sumeryjskie. Nikt juz nie wierzy w Atenę czy Posejdona. I katolicyzm przestanie być wiara. Stanie się mitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziemy się martwić jak już upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znasz tylko najpopularniejsze religie monoteistyczne? Faktycznie jesteś tępa. " Świetny argument, odpowiadasz pytaniem na pytanie, i w dodatku ad personam w drugim zdaniu. :) znam dużo religia, ale która według ciebie wypełnia nisze po chrzescijaństwie, doczekam sie odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo źle się z tym czuję..Proszę pociesz mnie albo pomódl się aby jednak jeszcze nie upadał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ad personam xD myslisz ze ktokolwiek wie co to znaczy? Domyslam sie ze to znaczy prosto do osoby ale jak bardzo tepa trzeba byc zeby na forum tego typu pietdolic po lacinie i z tego powodu czuc sie madra i madrzejsza o reszty xD. Jak czujesz sie taka madra to przyznsj sie, co studiujesz? Bo ja czuje ze jakis gowno kierunek, a na studia poszlas jedynie po to, zeby nie odbiegac od reszty rowniesnikow p********a ad gownosram. P*****le ciebie i twoja zalosna lacine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mapka ha ha. Ciekawe kto ją robił? Może nawet sama autorka owego postu. Poprawiłaś mi humor przed snem. Zmówię paciorek i idę spać" to oficjalne dane kościoła z 2011 roku kretynko, na podstawie spisu dominicantes, o ile wiesz co to jest :D Można je bez problemu sprawdzić w internecie i porównać jak nie wierzysz, ale dla ciebie to pewnie zbyt męczące, porównywac jakies liczby :D idź do proboszcza i powiedz mu, ze niby ja je sfabrykowałam hahaha. Wasza tępota nie zna granić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj bardzo łyso. Dobrze,że nam to uświadomiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jesteś nastką i koniec.Tylko nastki tak nienawidzą kogos kto nie istnieje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myslisz ze ktokolwiek wie co to znaczy?" Mnóstwo ludzi na poziomie wie, poznałam znaczenie tych zwrotów na pierwszym roku studiów, wiem, że dla takiego prymitywa bez szkoły jak ty to niepojęte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×