Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem zalamana syn na mnie wszystko wymusza ma 14 m

Polecane posty

Byś może dziecko jest po prostu nieśmiałe i ma problemy w nawiązywaniu nowych relacji. Postaraj się pomóc dziecku przełamać barierę poprzez dodawanie otuchy,wsparcie... albo warto wybrać się na rozmowę z psychologiem dziecięcym,który z pewnością pomoże rozwiązać problem.http://bajki-zasypianki.pl/niesmialosc-u-dzieci badź http://www.dzieciecypsycholog.pl/pytania tutaj uzyskasz odpowiedzi dlaczego warto iść do psychologa,na które pisze Maria Perkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalista to za wczesnie najwazniejsze to bacznie prygladac sie dziecku.rozmawiac rozmawiac przedewszystkim a nie od razu pecjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ludzie robią,nawygodniej jest iść do specjalisty niż samemu zastanowić sie gdzie jest problem. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zwolenniczką bezstresowego wychowania, ale bicie w żaden sposób nie pozwala wychować dobrze dziecka. Jeśli chcesz bić, to bij, ale licz się z tym, że kiedyś Twoje dziecko dorośnie i stanie się silniejsze od Ciebie... a zanim to nastąpi przejdziesz zasłużoną mękę, więc powodzenia :) W wychowaniu dziecka ważna jest konsekwencja, nie można czegoś zakazywać, a za chwilę przymykać oko, bo dziecko, nawet małe, bardzo szybko nauczy się to wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie kobieto zastanow nad soba jakbym ja tak wychowyala swoje dzieci to na gloweby mi weszly i niemiala bym zycia. nie dasz mu pare razy i go odzwyczaisz od tego. to ty mozesz wymuszac a nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelOnaaaa
bezstresowe wychowanie.....sranie w banie drogie panie. nie ma czego takiego. klaps od czasu do czasu nie powoduje ze dziecko bedzi robic to samo z Toba, a wrecz przeciwnie bedzie sie troche bal to nie bedzie sobie na wszystko pozwalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×