Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po50

Czy kobieta po 50 może się naprawdę zakochac ?

Polecane posty

Gość gość
Moze zapytaj swojej mamy albo taty czy znaja takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak się czuje zakochana, dojrzała kobieta, która kocha bez wzajemności ? " X Autorka pyta o miłość BEZ WZAJEMNOŚCI, czytajcie uważnie. A teraz przekręca, że chodzi o zakochanie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ją olał,pogubiła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 22  16
To prawda, nie kocham już mojego męża zrobił mi dużo złego, dużo wcześniej wpadł w nałogi, jest alkoholikiem, okrada mnie, jest toksyczny, nie zgadza się na rozstanie, jest p*****lnęty. To piękne wirtualne uczucie trzyma mnie przy życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50
gość dziś No to proste. Stwierdziliśmy już, że można w tym wieku się zakochać, a nawet w wieku późniejszym :) Więc takie są. To że czegoś nie widzieliśmy na oczy, nie oznacza , że to nie istnieje :) Może powinnam zadać to pytanie w dziale "zdrowie" -tam pewnie więcej starszych osób się kręci, może coś będą pamiętać ? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś jasnowidz wszystko widząca lecz nie praktykująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dlaczego nie kopniesz go w dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadaj to pytanie na forum emerytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Stwierdziliśmy już, że można w tym wieku się zakochać, a nawet w wieku późniejszym" X Stwierdziliście? W ciąży jesteś, że mówisz o sobie w liczbie mnogiej? X Pytałaś, co czuje NIESZCZĘŚLIWIE zakochana kobieta po 50tce. Zapewne czuje się tak samo c*****o, jak nieszczęśliwie zakochana 15-latka, 20-latka i 30-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś twoje pisanie dużo mi mówi,rzadko kiedy mylę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po50 dziś gość dziś No to proste. Stwierdziliśmy już, vv Ja nic nie twierdzilam. To Ty autorko caly czas cos twierdzisz. Tatus ma taka pania? To go zapytaj jakie dawala znaki ze mamusie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha..chciałam nie raz ale to taki typ, że wywalony z torbami wraca z drzwiami :-O jestem za słaba do walki z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jak się czuje zakochana, dojrzała kobieta, która kocha bez wzajemności ? " x jest to chyba dużo trudniejsze,niż miłość u ludzi młodych bo się jest dojrzałą,świadomą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A młodzi są nieświadomi? I tak nieświadomie biorą śluby, produkują progeniturę? Zaraz się okaże że dorosła kobieta w wieku powiedzmy 25 jest "nieświadoma". To co, może ją ubezwłasnowolnić? Niech rodzice po 50tce za nią decydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko popisz sama z soba. Tak bedzie najciekawiej. Napiszesz sobie co sama chcesz i odpowiesz tak jak sama chcesz. Wtedy bedziesz wiedziala to co sama chcesz i kazdemu pokazesz, ze to na kafe tak napisali.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50
Liczę, że może się jeszcze odezwą jakieś dojrzałe forumowiczki, które mają za sobą doświadczenia późnego zakochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha.....i przyszłaś się wzmocnić energią z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wedlug Ciebie kobieta 22 dojrzala nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka uznaje się za młodą i głupią. Młoda pewnie jest, głupia jak widać - również. Czyli wszystko się zgadza. Proponuję jeszcze założyć topik pt. Jak się czuje kierowca wyścigowy po poważnym wypadku i dopytywać tam, czy miło mu się leży w szpitalnym łóżeczku. I czy może nie był w pełni świadomy wsiadając do bolidu, bo nie miał 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Liczę, że może się jeszcze odezwą jakieś dojrzałe forumowiczki, które mają za sobą doświadczenia późnego zakochania. " X Nieszczęśliwego zakochania, dodajmy. Zapytaj się tych, co miały więcej niż jednego męża, bo pierwszy z nimi nie wytrzymał i spierniczył, gdzie pieprz rośnie. Na pewno ci powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
przede wszystkim autorka ani słowa nie pisze o sobie. pyta się o tą sytuację neutralnie. tak wiec pewnie autorka jest jakąs reporterką lub ankieterka. to się od razu pisze a nie tu ludzie zgadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka głupia jak but z lewej nogi,dziobie jak dziobak w jedno miejsce,a jej pisanina daje wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko powiedz szczerze czy Twoj tatus ma taka pania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorkę zatkało jak zlew w kuchni po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50
do gość dziś i to nie byłby najgłupszy topik na forum :) Widać, nie tylko ja jedna mam zagwozdkę z odpowiedzią na zadane pytanie. Życie uczuciowe w starszym wieku jest, ale jest inne niż te młodzieńcze. Nie mogę zapytać rodziców, bo nie żyją. Zapraszam do dyskusji wszystkich, którzy mogą wnieść coś konstruktywnego w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mogę zapytać rodziców, bo nie żyją." X Na pewno się ucieszą, że ich uśmierciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadkowie, wujkowie i ciocie tez nie zyja. Coz za tragedia. Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest adoptowana z Afryki, a jej rodzina to Tutsi albo Hutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co?? a jaką rolę ma w tym temacie twoja osoba autorko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×