Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga TANIO z CHIN zlodzieje !

Polecane posty

Gość gość
Nie,nie miałem biedna wieśniaczko,kupuję tylko oryginalne towary w autoryzowanych sklepach. Nie bredź tu o obcym kapitale bo biedoto chińska jak nie wiesz że kupując u polskiego sprzedawcy który płaci podatki w Polsce napędzasz polską gospodarkę to wróć do podstawówki. Przez takie dziadówki jak ty, co chcą udawać kogoś kim nie są i nigdy nie będą, życie w Polsce wygląda jak wygląda . Jak widzę na ulicach takie jak ty w podróbach to szczery śmiech mnie ogarnia i zawsze sobie myślę kolejny plebs z aspiracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw dla przetestowania kupiłam zwykłe słuchawki do tel. W opisie było że czas dostawy do 30 dni, przyszło po 21 dniach. Potem baterie, też doszło. Potem słuchawki dla dzieciaka, nie przyszły, napisałam po miesiącu maila.... Po tygodniu odpisali, że albo zwrócą koszty, albo wyślą inne słuchawki bo tamtych nie ma. Pełne zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekła mnie twoja historia, wzruszyłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujcie na alliexpress jak inni to nikt was nie oszuka. Tam jak coś niehalo otwierasz spór i kasa zwrócona. Wysyłka zazwyczaj za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,tak nawet jest przetłumaczona na język polski ,żebyście wy tandeciary w podróbach mogły zasilać chińczyków i wykańczać polskich producentów i przedsiębiorców . No a teraz horda wieśniar hajda na aliexpres , walcie tłumnie żeby wasze dzieci w przyszłości mogły pracować za miskę ryżu dla chinoli :) pozostałym czytającym polecam uwadze tą stronę http://www.produktpolski.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ostrzegam przed firmą szch.pl. Opowiem Państwu swoją historię. Postanowiłam zakupić conversy na lato w kolorze białym. A że kocham trampki, tydzień wcześniej zamówiłam z innej firmy obuwie równie znanej firmy. Bardzo szybko przyszły, cena niezwykle atrakcyjna, polka firma lub dystrybutor. Zachęcona tak dobrym zakupem postanowiłam znaleźć moje wymarzone conversy w równie atrakcyjnej cenie. Wpadła mi w oko firma szch. Wszystko po polsku, zapewniali że buty oryginalne i że przesyłka dociera maksimum w 8 dni roboczych. Zrobiłam przelew i jakie było moje zdziwienie gdy następnego dnia nie dostałam na maila potwierdzenia przelewu. Napisałam do nich i otrzymałam odpowiedź po mnie wiecej tygodniu, że buty były już wysłane, tylko celnicy cofnęli je na granicy i że wyślą mi jeszcze raz. I że w następnym mailu otrzymam link do monitorowania przesyłki. Parę dni później nie otrzymałam maila z linkiem do monitorowania tylko z linkiem do nagrania filmu z otrzymania butów, który powinnam wrzucić na youtube za co otrzymam 20 zł zniżki na następne buty. Zapewniali ze buty dojdą w 10 dni roboczych, czyli czas oczekiwania kolejne dwa tygodnie. Minęlo trzy. Napisałam kolejnego maila. Otrzymałam odpowiedź, że buty niedługo dotrą. Buty faktycznie dotarły - po półtora miesiąca od zapłaty. Teraz może opiszę co mi wysłali, bo conversy to z pewnością nie są. Buty śmierdzą przysłowiową rybą, ale najgorsze jest to że guma na palcu w jednym bucie jest dłuższa o 3 mm, co widać gołym okiem. Wygląda to tak jakbym miała jeden but 37 a drugi 38. A oba są równe. Nie da się w nich chodzić nie narażając na śmieszność. Tandetna podróba, którą może bym przeżyła gdyby chociaż wyglądały tak samo. Nie dajcie się naciagać tym oszustom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny rzeczywiście przystępne. Zamowiłem 2 pary butów na jedne czekałem 2 miesiące a drugie jeszcze nie przyszły ( zamawiane w tym samym czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie nic przez szch.pl!!!!!nie dopilnuja zeby paczka dotarla,nie odpowiadaja na maile,pieniadze przepadly,butow nie ma,nigdy wiecej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie co mozna zrobic??naprawde sa bezkarni,mam to samo,ani pieniedzy ani butow,zero kontaktu mailowego,co mozemy zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pięknie, buty doszły, lecz inne niż zamawiałam! Nie wiem czy pomyłka i ktoś dostał buty, które ja zamawiałam a ja tej osoby, bo rozmiar też inny niż mój. Mam nadzieję, że sprawa się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzana78
Odradzam zakupy na szch.pl ! Wszystko jest ok, do chwili gdy np. buty się rozwalą po krótkim użytkowaniu!! Po zgłoszeniu reklamacji ZERO ODZEWU- kasa w błoto a buty do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K..nie wierze ze tyle ludzi chce kupować to chińskie gufno i jeszcze przepłaca! Jakas frajerka zapłaciła 900 za buty??? Poj..ny narut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chcecie okraść producenta oryginałów kupując podróbki, a ktos okrada was. Dlaczego macie do niego pretensje, skoro robicie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11
Zmówiłem i żałuję straciłem 279 zł przestrzegam bo portal szch.pl to zwykłe naciągarstwo podali mi nr przesyłki który nie istnieje i na emaile nie odpowdają . Chciałem zwrot kasy, podałem numer konta i cisza. Nie kupujcie na szch.pl !!!! to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11111
Zmówiłem i żałuję straciłem 279 zł przestrzegam bo portal szch.pl to zwykłe naciągarstwo podali mi nr przesyłki który nie istnieje i na emaile nie odpowdają . Chciałem zwrot kasy, podałem numer konta i cisza. Nie kupujcie na szch.pl !!!! to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11111
OSZUSTWO !!!!!!! !!!!!!! Zmówiłem i żałuję straciłem 279 zł przestrzegam bo portal szch.pl to zwykłe naciągarstwo podali mi nr przesyłki który nie istnieje i na emaile nie odpowdają . Chciałem zwrot kasy, podałem numer konta i cisza. Nie kupujcie na szch.pl !!!! to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Zmówiłem i straciłem 279 zł przestrzegam bo portal szch.pl to zwykłe naciągarstwo podali mi nr przesyłki który nie istnieje i na emaile nie odpowdają . Chciałem zwrot kasy, podałem numer konta i cisza. Nie kupujcie na szch.pl !!!! to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11111
Buty świetnie wyglądają tylko na ich stronie po złożeniu zamówienia i zapłaceniu za nie już nic nie jest takie świetne, ANI BUTÓW ANI KASY uwaga !!!!!!! to OSZUSTWO !!!!!! OSZUSTWO !!!!! nie dajcie się nabrać bo liczą na niską szkodliwość czynów, teraz w Polsce to jest kwota poniżej 400 zł i dlatego wiedzą że mogą Was oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na SzCh.pl - to oszuści. Zamówiłam pochopnie buty dla syna. Strona internetowa przedstawia się zachęcająco, filmiki na youtube itd. Informacje o ubezpieczeniu przesyłek i bezpiecznych zakupach to fikcja. Piszą, że 100% zadowolonych klientów, a w internecie można przeczytać wiele negatywnych opinii osób oszukanych przez SzCh.pl. Teraz dopiero sprawdziłam po fakcie. Moje zamówienie nie dotarło do mnie, brak kontaktu i odpowiedzi na moje maile. Przesyłka została zatrzymana przez Urząd Celny. Przestrzegam wszystkich, nie kupujcie ze strony SzCh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×